Gość: Tom IP: *.debacom.pl / *.debacom.pl 09.10.05, 15:13 Staram się o pracę w firmie KIRCHHOFF i chyba ją dostanę .W związku z tym mam pytanie czy ktoś pracuje w tej firmie i może powiedzieć jak tam się pracuje i jakie zarobki się ta kształtują. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dasialo Re: Kirchhoff 16.11.05, 22:36 dostałes ta prace? Ja tez sie staram. Jak z tymi zarobkami Gość portalu: Tom napisał(a): > Staram się o pracę w firmie KIRCHHOFF i chyba ją dostanę .W związku z tym mam > pytanie czy ktoś pracuje w tej firmie i może powiedzieć jak tam się pracuje i > jakie zarobki się ta kształtują. Odpowiedz Link Zgłoś