Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.debacom.pl / *.debacom.pl 09.10.05, 15:13
    Staram się o pracę w firmie KIRCHHOFF i chyba ją dostanę .W związku z tym mam
    pytanie czy ktoś pracuje w tej firmie i może powiedzieć jak tam się pracuje i
    jakie zarobki się ta kształtują.
    Obserwuj wątek
      • dasialo Re: Kirchhoff 16.11.05, 22:36
        dostałes ta prace?
        Ja tez sie staram.
        Jak z tymi zarobkami

        Gość portalu: Tom napisał(a):

        > Staram się o pracę w firmie KIRCHHOFF i chyba ją dostanę .W związku z tym mam
        > pytanie czy ktoś pracuje w tej firmie i może powiedzieć jak tam się pracuje i
        > jakie zarobki się ta kształtują.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka