Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Chcesz szybko zarobić ? Jest sposób !

    04.01.06, 17:09
    To świetny i genialny sposób aby szybko i legalnie zarobić duże pięniądze.
    Zajmuje bardzo mało czasu, a przyniesie Ci dużo pieniędzy ! Chcesz sprawdzić,
    wyślij do mnie maila: to_dziala@wp.pl lub napisz swój tutaj na forum, a wyślę
    Ci instrukcję albo pobierz ją tu:www.armitus.webpark.pl/mlm.rtf. Może
    wydać Ci się na początku trochę skomplikowana, ale wystarczy to przemyśleć, a
    okaże się niezwykle logiczna i prosta. W razie problemów wszystko mogę
    wyjaśnić tu lub przez mail, albo gg:2711753. Od razu piszę, że nie jest to
    czytanie reklam firmowych przez mail, ani rozsyłanie spamu. Sam jestem dość
    naiwny i właśnie dlatego przekonałem się, że dochody z czytania firmowych
    reklam nie są zbyt duże.
    To co jest bardzo ważne to, że wystarczy wciągnąć w to tylko 10 osób(można
    więcej) i zakładając, że każda z nich zrobi to samo, następne to samo i
    jeszcze raz w ten sposób (czyli 4 etapy) to zarobi się na tym 216050 zł !!!
    Wystarczy zainwestować 5 zł (początkowo; maksymalna inwestycja to 50 zł, ale
    ryzykujesz tylko 5 zł, bo dalszą jednorazową inwestycję możesz wykonać
    dopiero po otrzymaniu na nią zamówienia). Proszę nie rezygnować, zakładając z
    góry, że to oszustwo. Przecież nie trzeba w to od razu wchodzić - instrukcję
    przesyłam przecież za darmo, więc zanim się zdecydujesz możesz ją poznać;
    najwyżej stracisz 3 min na przeczytanie.
    To co jest potrzebne do takiej pracy to dostęp do internetu (wystarczy 15 min
    dziennie), mail i konto bankowe. Nie należy się załamywać jeśli nie posiada
    się jeszcze konta w banku - przykładowo w Mbanku takie konto i jego obsługa
    jest całkowicie za darmo (w razie problemów służę pomocą), nie trzeba mieć
    nawet 18 lat ! Innym wyjściem jest skożystanie z konta znajomych lub rodziców.
    Jako przykład podam mojego znajomego, który dopiero co zaczął, a już zarobił
    450 zł - nie jest to może tak dużo, ale robi to dopiero od 6 dni !!! Inny
    kolega przez jeden miesiąc dorobił się 1800 zł !
    Więcej informacji i szczegółów w instrukcji.
    Obserwuj wątek
      • Gość: w,y,p,i,e,r,dalaj w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j oszuście. IP: *.perfect.net.pl / *.gosk.pl 04.01.06, 17:18
      • Gość: ziomal Re: Chcesz szybko zarobić ? Jest sposób ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.06, 17:21
        to jest bardzo dobry sposób na biedę w Polsce!!! to już nie opłaca się grać w lotto że o pracy nie wspomnę bo tu taka kasiora czeka!!! dyrektorzy banków zrezygnują z pracy bo to się bardziej opłaca! powinieneś chodzić po najbiedniejszych domach i zapraszać ludzi do tego super biznesu to w końcu podniesie się poziom życia w Polsce!!! będziemy bogatsi od USA, Norwegii itp!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka