dobry_interes
04.01.06, 17:09
To świetny i genialny sposób aby szybko i legalnie zarobić duże pięniądze.
Zajmuje bardzo mało czasu, a przyniesie Ci dużo pieniędzy ! Chcesz sprawdzić,
wyślij do mnie maila: to_dziala@wp.pl lub napisz swój tutaj na forum, a wyślę
Ci instrukcję albo pobierz ją tu:www.armitus.webpark.pl/mlm.rtf. Może
wydać Ci się na początku trochę skomplikowana, ale wystarczy to przemyśleć, a
okaże się niezwykle logiczna i prosta. W razie problemów wszystko mogę
wyjaśnić tu lub przez mail, albo gg:2711753. Od razu piszę, że nie jest to
czytanie reklam firmowych przez mail, ani rozsyłanie spamu. Sam jestem dość
naiwny i właśnie dlatego przekonałem się, że dochody z czytania firmowych
reklam nie są zbyt duże.
To co jest bardzo ważne to, że wystarczy wciągnąć w to tylko 10 osób(można
więcej) i zakładając, że każda z nich zrobi to samo, następne to samo i
jeszcze raz w ten sposób (czyli 4 etapy) to zarobi się na tym 216050 zł !!!
Wystarczy zainwestować 5 zł (początkowo; maksymalna inwestycja to 50 zł, ale
ryzykujesz tylko 5 zł, bo dalszą jednorazową inwestycję możesz wykonać
dopiero po otrzymaniu na nią zamówienia). Proszę nie rezygnować, zakładając z
góry, że to oszustwo. Przecież nie trzeba w to od razu wchodzić - instrukcję
przesyłam przecież za darmo, więc zanim się zdecydujesz możesz ją poznać;
najwyżej stracisz 3 min na przeczytanie.
To co jest potrzebne do takiej pracy to dostęp do internetu (wystarczy 15 min
dziennie), mail i konto bankowe. Nie należy się załamywać jeśli nie posiada
się jeszcze konta w banku - przykładowo w Mbanku takie konto i jego obsługa
jest całkowicie za darmo (w razie problemów służę pomocą), nie trzeba mieć
nawet 18 lat ! Innym wyjściem jest skożystanie z konta znajomych lub rodziców.
Jako przykład podam mojego znajomego, który dopiero co zaczął, a już zarobił
450 zł - nie jest to może tak dużo, ale robi to dopiero od 6 dni !!! Inny
kolega przez jeden miesiąc dorobił się 1800 zł !
Więcej informacji i szczegółów w instrukcji.