Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Konsultant w dziale technikcznym NEOSTRADA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 15:21
    Witam

Jutro idę na rozmowę do agencji rekrutacyjnej. Ma być test ze znajomości
    komputera. I tak zastanawiam sie czy jest sens.
    Czy może się orientujecie szanowni forumowicze na czym polega ta praca i
    jakie są zarobki?
    Dziękuję za informację i sugestie.

Pozdrawiam, Anek
    Obserwuj wątek
        • Gość: DD ten akurat tak,nastepne nie IP: *.acn.waw.pl 12.01.06, 00:47
          Jakie miasto? Warszawa?

Pracowałem tam prawie 2 lata, na różnych stanowiskach. Post powyzej napisał pewnie jeden z szczęśliwych klientów co instrukcji nieczyta.

Praca dla studenta ok, duzo się nauczysz i całkiem super atmosfera.

Dla absolwentów i ludzi powaznych - umowa zlecenie to nie praca.
          Szkolenia sa, test to jedno, potem płatne szkloenie a potem egzamin dość duzy.
          praca 3 zmiany, najpierw jest techniczny, potem hostinh i reszte macie jak dzwonicie pod ten nr, infolini 1 to ...2 to ....

potrzebujesz pieniędzy - spróbuj.
          Poziom konsultantów rózny, tak jak jest różny poziom klientów. Niektórzy są naprawdę super w IT, ale ostatnio duzo odeszło, ja tez już tam nie pracuje.
          Powiem tak, ta praca cię nauczy kontaktu z klientem, albo zniechęci.
          Program motywacyjny to ...... "jakkolwiek to na pralke".

Natomiast nie jest prawdą że konsultanci olewają klienta, przynajmniej w wawie jest ok, inne miasta nie wiem. POzdro
          • Gość: Bełcik Re: ten akurat tak,nastepne nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.06, 12:09
            >Pracowałem tam prawie 2 lata, na różnych stanowiskach. Post powyzej napisał >pewnie jeden z szczęśliwych klientów co
            >instrukcji nieczyta.

I tu się mylisz. Próbowałem skonfigurować połączenie pod linuksem. Kiedy zadzwoniłem na infolinie pan konsultant konsultował się przez 15 minut z kolegami konsultantami, po czym zasugerował mi, że lepiej będzie jak poszukam sobie odpowiedzi na takiej stronie, "no wie pan... gogle.com" :D Serio, tak było.
        • Gość: Anek Re: Konsultant w dziale technikcznym NEOSTRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.06, 07:46
          Miałabym pracować w Krakowie.
          Nie zam sie za bardzo na komputerach. jedne co potrafię to obsłużyć komputer.
          Nie wiadomo czy w ogóle przejdę testy.

Mam wyższe wykształcenie i z pewnością nie jest to tym co chciałabym w zyciu
          robić. Obecnie pracuję jako sekretarka ale firma jest w kiepskiej sytuacji
          finansowej i na gwałt szukam czegoś aby nie zostać na lodzie

A ile można zarobić pracując na w/w stanowisku?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka