Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    AIG Credit

    IP: *.gdynia.mm.pl 31.01.06, 16:10
    Witam, czy ktos moglby mi udzielic jakichkoliwek informacji o pracy tam?
    Interesuje mnie wszystko czyli zarobki, czas pracy, pracownicy. Jutro mam
    rozmowe. Dzieki
    Obserwuj wątek
      • Gość: gwidi Re: AIG Credit IP: 83.238.210.* 05.03.06, 22:29
        Też jestem zainteresowany pracą w AIG czy znasz już warunki pracy?
      • Gość: Gość Re: AIG Credit IP: 72.232.31.* 06.03.06, 02:50
        nie wiem nic o polskim oddziale ale w USA to super firma.
        Znam kilka osob z calabora.pl , ktore wlasnie tam pracowaly i były zadowolone

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka