Gość: niuska23 IP: *.gdynia.mm.pl 31.01.06, 16:10 Witam, czy ktos moglby mi udzielic jakichkoliwek informacji o pracy tam? Interesuje mnie wszystko czyli zarobki, czas pracy, pracownicy. Jutro mam rozmowe. Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gwidi Re: AIG Credit IP: 83.238.210.* 05.03.06, 22:29 Też jestem zainteresowany pracą w AIG czy znasz już warunki pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: AIG Credit IP: 72.232.31.* 06.03.06, 02:50 nie wiem nic o polskim oddziale ale w USA to super firma. Znam kilka osob z calabora.pl , ktore wlasnie tam pracowaly i były zadowolone Odpowiedz Link Zgłoś