Gość: poszukująca IP: *.rrserwis.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.06, 08:31 szukam pracy w Radomiu. Czy ktoś zna jakieś wolne wakaty w tym mieście?. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zino Re: Praca w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.06, 09:35 W Radomiu pracy nie ma i taka jest prawda. Jeżeli jest to za 900 brutto, a za to wyzyc się nie da więc uciekaj z Radomia bo to miasto to jeden wielki syf! Odpowiedz Link Zgłoś