Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w Radomiu

    IP: *.rrserwis.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.06, 08:31
    szukam pracy w Radomiu. Czy ktoś zna jakieś wolne wakaty w tym mieście?.
    Obserwuj wątek
      • Gość: zino Re: Praca w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.06, 09:35
        W Radomiu pracy nie ma i taka jest prawda. Jeżeli jest to za 900 brutto, a za
        to wyzyc się nie da więc uciekaj z Radomia bo to miasto to jeden wielki syf!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka