Gość: Megi29
IP: *.adsl.inetia.pl
14.03.06, 23:44
Mam zamiar rozwiązać umowę o pracę i złożyć wypowiedzenie ale nie jestem do
końca pewna w którym dniu powinnam to zrobić.Pracuję na czas określony 3 m-ce
i obowiązuje mnie 2 tyg okres wypowiedzenia. Czy jeżeli chcę się rozstać z
firmą do końca marca br to powinnam złożyć wypowiedzenie w piątek 17.03.06
czy dzień wcześniej? Jestem obecnie na L4 i nie wiem czy w czasie trwania
zwolnienia mogę to zrobić? Po złożeniu wypowiedzenia nadal będę na L4 aż do
końca trwania umowy.Rozumiem że mój przełożony powinien mi potwierdzić na
piśmie że takie wypowiedzenie przyjął w danym dniu. Obawiam się
jakiegoś "numeru" ze strony firmy i chciałbym wiedzieć na ten temat jak
najwięcej jeżeli ktoś z was może mi to wyjaśnić będę wdzięczna,
pozdrawiam
Megi29