Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pytanie do nauczycieli

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.06, 22:25
    Jako studentka przepracowałam jeden semestr w szkole po 5 godzin tygodniowo.
    Pozniej, przez 2 lata pracowałam na umowe zlecenie. Teraz myśle o powrocie do
    zawodu nauczyciela. Co powinnam wiedzieć na temat stażu i nominacji
    nauczycielskiej? Czy nadal obowiązują te same normy? Czy powrót do pracy po 2
    latach nieobecnosci w tym zawodzie oznacza dla mnie kłopoty? Proszę o odp.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka