Gość: Beata
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.04.06, 22:25
Jako studentka przepracowałam jeden semestr w szkole po 5 godzin tygodniowo.
Pozniej, przez 2 lata pracowałam na umowe zlecenie. Teraz myśle o powrocie do
zawodu nauczyciela. Co powinnam wiedzieć na temat stażu i nominacji
nauczycielskiej? Czy nadal obowiązują te same normy? Czy powrót do pracy po 2
latach nieobecnosci w tym zawodzie oznacza dla mnie kłopoty? Proszę o odp.