Gość: iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 18:39 zaproponowano mi prace kierownika ds rozwoju, ile moge zarobic??? czy ktos sie orientuje?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: a.swistak Re: prowident IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.06, 18:43 Co drugi dzień ten sam post :( Co ten provident tak rekrutuje ciągle? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucy Re: prowident IP: *.perfect.net.pl / *.perfect.net.pl 23.05.06, 19:09 > Co ten provident tak rekrutuje ciągle? taka rotacja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: prowident IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 19:17 przepraszam , poszukałam juz sobie odpowiedzi, troszke mnie nastraszono ale mysle ze płaca mnie satysfakcjonuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucy Re: prowident IP: *.perfect.net.pl / *.perfect.net.pl 23.05.06, 19:33 taka praca jaka placa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: prowident IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 19:53 co masz na mysli ????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: prowident IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 08:34 o co cgodzi z tym prowidentem?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2000 rok Re: prowident IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 09:24 w 2000 roku na początek dawano 2600 brutto + premie + kasa za używanie własnego pojazdu. Po 3 miesiącach chyba 10% więcej. Firma regularnie podnosi wynagrodzenie, więc teraz będzie znacznie więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manager Re: prowident IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 09:25 kobieta? tam z reguły nie przyjmują kobiet do innego działu niż administracja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elmo Re: prowident IP: 217.97.163.* 24.05.06, 11:00 Dobija mnie ich reklama w tv, większej obłudy nie widziałem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a.swistak Re: prowident IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 11:07 Gość portalu: Elmo napisał(a): > Dobija mnie ich reklama w tv, większej obłudy nie widziałem... No rzeczywiście tez na nią zwróciłem uwagę :P A te hasło na końcu "Provident. Jak możemy Ci dzisiaj pomóc" Heh :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: prowident IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 11:47 myslicie ze kobieta nie moze nadawac sie na to stanowisko, ja zdaje sobie sprawe ze tam jest psychicznie ciezko ale chyba podołam Odpowiedz Link Zgłoś
glide22 Re: prowident 24.05.06, 12:08 Ola, nie chodzi o dyskryminowanie kobiet. Wyobraz sobie, ze masz jechac pogadac z gosciem nie placacym rat. wez sobie najgorsza dzielnice w Twoim miescie i pomysl, ze masz wejsc do jakiejs meliny powiedzmy w zimie o godzinie 17 kiedy juz jest ciemno. Tez bylem na rozmowie w providencie, ale jak sie dowiedizalem, ze czescia obowiazkow DMa jest windykacja to podziekowalem. Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz Re: prowident 25.05.06, 14:53 Gość portalu: ola napisał(a): > myslicie ze kobieta nie moze nadawac sie na to stanowisko, ja zdaje sobie > sprawe ze tam jest psychicznie ciezko ale chyba podołam To bez znaczenia czy kobieta czy facet. Nie masz klientów bić ale z nimi rozmawiać i przekonać. Zresztą 75% przedstawicieli to kobiety i jakoś sobie radzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozgwiazda Re: prowident IP: *.e-wro.net.pl 25.05.06, 14:56 w ryj można dostać zawsze ,więc myśle ,że to nie jest jakieś wielkie ryzyko, mam koleżanki w windykacji, mówią ,że czasami jest stresująco ale juz długo pracują w kruku Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz Re: prowident 25.05.06, 15:01 Gość portalu: rozgwiazda napisał(a): > w ryj można dostać zawsze ,więc myśle ,że to nie jest jakieś wielkie ryzyko, > mam koleżanki w windykacji, mówią ,że czasami jest stresująco ale juz długo > pracują w kruku Tylko że praca w providencie to nie jest stricte windykacja. Zajmujesz się wizytami u klientów "zaległościowych" ale nie nazwałbym tego windykacją. Zresztą jest jeszcze troszke innych obowiązków. A jak trafisz na sensowny teren to da się nieźle z tego żyć. A w ryj dostają tylko ci którzy kozaczą i myśle że im się należy. Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz Re: prowident 25.05.06, 14:58 Gość portalu: iza napisał(a): > zaproponowano mi prace kierownika ds rozwoju, ile moge zarobic??? czy ktos sie orientuje?? na okresie próbnym 2700 brutto Później 3tys. brutto + prowizje (20%-25% da się wyrobic, a bywa i 100% z równymi nagrodami itp ale to sporadycznie). Do tego yariska + komórka. Praca 10-12h na dobę i sporo stresu. Co komu pasuje. Jedni pracują tam 4 lata inni 3 miesiące. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a.swistak Re: prowident IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.06, 13:49 A kto przprowadza rozmowe kwalifikacyjną ? Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz Re: prowident 26.05.06, 13:54 Gość portalu: a.swistak napisał(a): > A kto przprowadza rozmowe kwalifikacyjną ? Pierwsza: Bezpośredni przełozony Druga: Bezpośredni przełozony + druga osoba (najczęściej szef szefa :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a.swistak Re: prowident IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.06, 13:57 Znaczy się kierownik d/s operacyjnych? Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz Re: prowident 26.05.06, 14:38 Gość portalu: a.swistak napisał(a): > Znaczy się kierownik d/s operacyjnych? Polskich nazw nie pamiętam. Przełożonym DM (kierownik ds rozwoju) jest AM - Area Manager (chyba po naszemu kierownik rejonu) a jego przełozonym jest ROM (chyba nie pamietam rozwinięcia skrótu). I tak w firmie każdy używa skrótów a nie pełnych nazw. Odpowiedz Link Zgłoś
a.swistak Re: prowident 26.05.06, 14:43 Dzieki za odpowiedź :) A ty pracujesz tam, czy pracowałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz Re: prowident 26.05.06, 14:57 a.swistak napisał: > A ty pracujesz tam, czy pracowałeś? Nie ma sprawy. Pracowałem. Jakbym jeszcze pracował to bym pamiętał pełne nazwy stanowisk :-))) Odpowiedz Link Zgłoś