Dodaj do ulubionych

PROŚBA do Wałczan

07.06.07, 14:56
jESTEM Z BIAŁEGOSTOKU .MAM ZAPYTANIE . CZY MÓGŁBY KTOŚ SPRAWDZIĆ, A MOŻE KTOS
SŁYSZŁ O TAKIEJ FIRMIE prowident.jasky.pl .która oferuje prace
chałupnicze,czy jest prawdziwa,czy na niej można polegac ,bo chcę u niej
złożyć zamówienie Z góry dzikuję. I pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • madzi18 Re: PROŚBA do Wałczan 22.04.08, 14:39
      NIE zamawiaj, to jest wyłącznie naciągarstwo,znalazłam e-maila do tego pana i
      zaproponowałam osobisty odbiór, odmówił wykręcając się że osobiście to można
      odebrać w centrali w niemczech, jak poprosiłam o adres centrali to pozostawił to
      bez odpowiedzi, podaję jego emaila jakby ktoś chciał sobie z nim pogadać
      prowident1@interia.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka