Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.06, 18:43
    Czy ty tu w ogóle coś robisz? Same ogłoszenia murarzy, regularnie pojawiające
    się ogłoszenie "a mianowicie pracaodzaraz.pl" czy ogloszenia w
    stylu "małżeństwo lub przyjaciółki do saloniku prasowego". Weź się do roboty.
    Obserwuj wątek
      • iberia30 Re: Do zaq28 12.08.06, 22:11
        moze jest na urlopie?
        • anula36 Re: Do zaq28 12.08.06, 22:45
          wtedy mozna czasowo namascic zastepce;)
      • zaq28 Re: Do zaq28 12.08.06, 23:31
        Szanowna Pani Magdo,

        Nie mogę spędzać całego dnia przed komputerem. Jeżeli któryś z postów bądź
        wątków Pani zdaniem łamie regulamin bądź nie jest związany tematycznie z forum
        proszę wcisnąć "kosz" informacja trafi wtedy do administracji forum, która
        podejmie stosowne kroki.
        P.S. O przyznaniu komuś uprawnień moderatora decyduje administracja forum nie
        ja. <--
        • anula36 Re: Do zaq28 13.08.06, 01:08
          to bylo z przymruzeniem oka - sama wiem jaka to niewdzieczna fucha;)
          • Gość: Magda Re: Do zaq28 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.06, 13:13
            Znowu się uaktywnił spamer od "A mianowicie".
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka