Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.echostar.pl 19.09.06, 15:05
    Poszukuje osób które w swojej pracy mają doczynienia z systemem Kanban.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Niunia Re: Kanban IP: 82.139.42.* 19.09.06, 16:09
        w jakim celu poszukujesz i jaki to rodzaj kanbanu?
      • Gość: zz Re: Kanban IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.06, 16:13
        Ja jeszcze przez kilka dni mam.
        • Gość: Ja Re: Kanban IP: *.milczanska.net 19.09.06, 18:30
          ja mam do czynienia z pracą w systemie kanbanowym
      • Gość: Kuehne Re: Kanban IP: *.echostar.pl 19.09.06, 21:14
        Chodzi mi o osoby które zajmują się Kanbanem w swojej pracy tzn. zajmują się nim
        zawodowo tzn są np specjalistami ds systemu Kanban.
        • Gość: Kuehne Re: Kanban IP: *.echostar.pl 20.09.06, 14:54
          jw
          • Gość: Niunia Re: Kanban IP: 82.139.8.* 20.09.06, 15:59
            zajmowałam stanowisko spec. ds logistyki i pracowałam w Kanbanie.
            Powiesz w końcu o co chodzi?
            • Gość: Kuehne Re: Kanban IP: *.echostar.pl 20.09.06, 16:53
              Chciałem sprawdzić czy ktoś pracuje na stanowisku podobnym do tego jakie zostało
              mi zaproponowane - specjalista ds systemu kanban. Chciałbym też dowiedzieć się
              czegoś więcej odnośnie stanowiska które zajmowałaś np zakres obowiązków itp.
              Oczywiście nie musi być szczegółowo...
              • Gość: Kuehne Re: Kanban IP: *.echostar.pl 21.09.06, 15:23
                jw
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka