Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    TIMKEN w Sosnowcu

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.06, 13:16
    Po raz kolejny czytam ogłoszenie tej firmy, że poszukują pracowników.
    Zastanawia mnie to. Efekt dużej rotacji, czy rozwój ?
    Pytam, bo jestem zainteresowana podjęciem pracy w tej firmie.
    Macie jakieś doświadczenia ?

    Pozdrawiam
    Madzia
    Obserwuj wątek
      • Gość: czuczi24 Re: TIMKEN w Sosnowcu IP: *.171.152.101.crowley.pl 11.12.06, 13:21
        Z tego co wiem to otworzyli w Sosnowcu nowy oddział więc może dlatego poszukują
        nowych pracowników.A co do twoich obaw to nie mam pojęcia czy tak jest -
        możliwe,ale nie nie wypowiem nic w tym temacie,ponieważ nie wiem.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka