Gość: maxik IP: *.ghnet.pl 15.03.07, 17:11 Witam Czy jest ktoś, kto pracował w powyższej firmie? Jakie zarobki? Jaka atmosfera? Chodzi mi głównie o stanowiska młodszego specjalisty. Z góry dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maxik Re: can-pack Kraków IP: *.ghnet.pl 16.03.07, 16:20 to jak z tym can-pack?? :) Odpowiedz Link Zgłoś