Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    can-pack Kraków

    IP: *.ghnet.pl 15.03.07, 17:11
    Witam
    Czy jest ktoś, kto pracował w powyższej firmie?
    Jakie zarobki? Jaka atmosfera?
    Chodzi mi głównie o stanowiska młodszego specjalisty.
    Z góry dzięki.
    Obserwuj wątek
      • Gość: maxik Re: can-pack Kraków IP: *.ghnet.pl 16.03.07, 16:20
        to jak z tym can-pack?? :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka