Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Sorting group poland...Częstochowa

    22.10.07, 20:14
    Słyszałem z kilku źródeł, że firma posiada ZŁĄ REPUTACJĘ.
    Ponoć jest to następna wyzyskująca ludzi firma pośrednicząca w zatrudnianiu
    pracowników. Jestem ciekaw czy warto skorzystać z jej usłóg, czy jest to tylko
    strata czasu i nerwów.Z kilku źródeł słyszałem, ze jeśli zwiaże sie z ta firma
    bede żałował. Mam juz swoje lata 2 dzieci i nie moge pozwolić sobie na
    związanie sie z tak niepewna firma. Lecz w miejscu gdzie chciałbym pracować ta
    własnie firma posredniczy. Prosze o info osoby pracujace dla tejże firmy.
    Obserwuj wątek
      • Gość: tonny 32 Re: Sorting group poland...Częstochowa IP: *.bb.sky.com 27.10.07, 21:40
        To prawda.
        Najgorzej jest na Aniołowie w tej firmie włoskiej poprostu szok.
        Sam jestem swiadkiem jakieś układy układziki tragedja sie dzieje w tej naszej PL
        ukochanej , czas wyjechać tylko gdzie?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka