odyseusz38
22.10.07, 20:14
Słyszałem z kilku źródeł, że firma posiada ZŁĄ REPUTACJĘ.
Ponoć jest to następna wyzyskująca ludzi firma pośrednicząca w zatrudnianiu
pracowników. Jestem ciekaw czy warto skorzystać z jej usłóg, czy jest to tylko
strata czasu i nerwów.Z kilku źródeł słyszałem, ze jeśli zwiaże sie z ta firma
bede żałował. Mam juz swoje lata 2 dzieci i nie moge pozwolić sobie na
związanie sie z tak niepewna firma. Lecz w miejscu gdzie chciałbym pracować ta
własnie firma posredniczy. Prosze o info osoby pracujace dla tejże firmy.