Gość: honoreta
IP: *.chello.pl
07.01.08, 19:30
do czego w tym kraju doszło ,firmy prywatne [ochrona] w tym
przypadku rządzi jak za czasów panów i władców .ZWYKŁY SZARY
PRACOWNIK NAWET NIE POROZMAWIA Z TAKIM JEGOMOSCIEM -SŁYSZY KRÓTKO to
jest moja firma i koniec niema juz co dalej sie nawet odzywac -jest
czlowiek udupiony.gdzie te czasy związków zawodowych ,szacunek dla
pracownika .Teraz cicho trzeba byc o nic sie nie upomoinac bo jest
sie nie u siebie ,parobkiem w nie swojej firmie za psie pieniędze
tylko tyrac za dziesięciu to by chciał taki magnat.