Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    firmy prywatne

    IP: *.chello.pl 07.01.08, 19:30
    do czego w tym kraju doszło ,firmy prywatne [ochrona] w tym
    przypadku rządzi jak za czasów panów i władców .ZWYKŁY SZARY
    PRACOWNIK NAWET NIE POROZMAWIA Z TAKIM JEGOMOSCIEM -SŁYSZY KRÓTKO to
    jest moja firma i koniec niema juz co dalej sie nawet odzywac -jest
    czlowiek udupiony.gdzie te czasy związków zawodowych ,szacunek dla
    pracownika .Teraz cicho trzeba byc o nic sie nie upomoinac bo jest
    sie nie u siebie ,parobkiem w nie swojej firmie za psie pieniędze
    tylko tyrac za dziesięciu to by chciał taki magnat.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka