Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wozki widlowe / zarobki

    IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 22:13
    Witam

    Chce zrobić uprawnienia na wózki widłowe i chciałbym się dowiedzieć
    za jaką stawke pracujecie/ile macie na reke? mając uprawnienia.
    Ostatnio ktoś mi mówił że ma ~3000zł.Ile wy zarabiacie( jeśli
    niechcecie podawać dokładnej sumy to przynajmniej przybliżenie)

    Z góry dzięki

    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • kxiadz Re: Wozki widlowe / zarobki 07.05.08, 08:27
        3000zl powiadasz hmmmm ale za 300godz/miesiecznie chyba heheh.
        Zarobki sa od 1000 do max 2000 netto(raczej z roboczymi
        sobotami),ogolnie rzecz biorac przyjelo sie ze operator wozka
        widlowego to tępy zawod-dlatego jest tak slabo oplacany(slabo bo nie
        rzadko pracuje sie w nocy)no i ze jest latwym zawodem.
      • Gość: art Re: Wozki widlowe / zarobki IP: *.wlb.vectranet.pl 07.05.08, 14:56
        Do 1500 na ręke jako typowy wózkarz. To nie jest zawód wymagający placenia dużych pensji. W fabryce gdzie pracowałem był po prostu dodatek do pensji 250 zl za uprawnienia na wózek w przypadku pracowania jako wózkarz (bardzo nudne na dłuzsza mete) i 100 dodatku dla wszelkich innych pracownikow ( maja uprawnienia to czasem moga cos wozkiem zrobic ( bardziej do przezycia na krutka meta moze to byc jakas rozrywka dla kogos 6h siedzacego w papierach ) np magazynier albo logistyk. Kiedy wszyscy z działu wdrozen zrobili sobie papiery na wozki (na koszt zakładu) i pani z bhp też po to tylko zeby sobie wyscigi robic po placu i miec pare zl netto wiecej na reke szef sie wqr..... i powiedzial ze inzynierom, księgowym administracji nie bedzie placil za papiery wozkarza bo to po pierwsze miala to byc motywacja dla roboli do podwyzszania kwalifikacji a po drugie ktoś chyba sobie jaja robi, on nie bedzie placil za urzadzanie wyscigów, niszczenie sprzetu itd... róbcie sobie kursy ale na poziomie.....Istnieja tez duże wozki np do przenoszenia 40 stop kontenerow moze przy tym faktycznie da sie wyciagnac kolo 3000. z tego co gdzies widzialem ogloszenia na takie dokerowo-portowe zabawki to kolo 1300 euro/m ale kat C prawa jazdy oprócz uprawnien na wózki.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka