Gość: lukee
IP: *.toya.net.pl
06.05.08, 22:13
Witam
Chce zrobić uprawnienia na wózki widłowe i chciałbym się dowiedzieć
za jaką stawke pracujecie/ile macie na reke? mając uprawnienia.
Ostatnio ktoś mi mówił że ma ~3000zł.Ile wy zarabiacie( jeśli
niechcecie podawać dokładnej sumy to przynajmniej przybliżenie)
Z góry dzięki
Pozdrawiam