Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lublin

    IP: *.promax-ck.pl 06.01.09, 14:20
    Obserwuj wątek
      • Gość: jaaa Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.promax-ck.pl 07.01.09, 18:40
        jak to - nikt sie nie trafił kto cokolwiek wie??
        • Gość: kropek Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.09, 22:30
          heh, no wlasnie to jest jedynie lublin,moze dlatego:),ale dajemy jeszcze
          szanse,moze ktos odpisze,a moze to beda pierwsze kompy w lublinie i trza zaczekac..
          • Gość: ggg Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.blue-net.com.pl 22.01.09, 19:54
            Znam kogoś kto tam pracuje . Trzeba dużo wyjeżdżać nawet 2 miesiące poza domem, na każdym kroku szkolenia i testy. Obowiązuje ich tajemnica i nie wolno im nic mówić o pracy.
            • Gość: Jamicito Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.lublin.mm.pl 25.02.09, 19:55
              E tam, nieprawda.
              Wyjezdza się raz, na poczatku i to nie wszyscy, potem normalna praca w Lublinie. Wiecej powiedziec nie moge. Ale firma dobra, naprawde duza i ogolnoswiatowa, a ze nieznana w Polsce? Obsluguje tylko duze korporacje.
              • Gość: felo Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.centertel.pl 09.10.09, 18:30
                witam wiecie moze jak placa?
        • Gość: jagski Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.next-gen.ro 14.11.11, 22:26
          duza firma w branzy BPO, 50 tys ludzi ale w ||Europie jakies 2000 glownie w Rumuni , w Lublinie jest oddzial , uslugi ksiegowe i podobne ok 150 osob
      • Gość: ojojoj Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.09, 22:00
        ja tez znam kogos kto tam pracuje - praca ok, na pocztku wyjazd na szkolenie na 4-7 tyg a potem to juz tylko w Lublinie klepanie danych. Ale daja mozliwosc nauki jezyka, podstaw ksiegowosci i ogolnie duzo obiecują ...no ta jaka s otoczka tajemniczosci - kto wie co tam sie naprawde dzieje, firma wywodzi sie z Indii - maja tam kupe callcentrow
        • Gość: asiaiadas Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.promax-ck.pl 19.03.09, 08:56
          a jak sie tam dostac? jak ygladaly testy z ksiegowosci -z czego
          dokladnie byly, jakies podstawy czy zaawansowana ksiegowosc????
          • Gość: gość Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.09, 20:13
            Z ksiegowosci jest test ok. 40 pytan na 30 minut, porażka, pytania są naprawdę
            trudne, w niektórych trzeba nawet coś policzyć. Normalny człowiek się załamie.
            Potem jest rozmowa i dużo pytań psychologicznych. Trzeba też coś powiedzieć po
            angielsku. Czasem nie wystarcza im jedna rozmowa nawet żeby zatrudnić kogoś na
            umowę zlecenie.
        • Gość: xyz Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.adsl.inetia.pl 12.04.11, 21:30
          no wlasnie duzo obiecuja, ale na tym sie niestety konczy....
      • olgaagata Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub 04.02.10, 10:09
        podnosze watek
        Moze ktos zechce sie podzielic wrazeniami z pracy lub chociaz z proby jej podjecia?
        • Gość: autor Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.lublin.mm.pl 06.02.10, 00:33
          Ja się z przyjemnością podzielę. Firma jest bardzo specyficzna, zależy kto do
          czego przyzwyczaił się wcześniej, ale praca jest w tzw. openspace, czyli duże
          pomieszczenia na ok 25 osób, każdy ma swój box i haruje jak mrówka. Dosłownie
          jak mrówka, bo zadania są na tyle drobne, że niewiele się człowiek nauczy. Z
          drugiej strony dla studenta na pierwszą pracę może się okazać "fajnie", bo
          międzynarodowa korporacja, kontakty z ludźmi z innych oddziałów (czyli krajów i
          kontynentów - bo główna siedziba to Indie). Jeśli chodzi o osoby z
          doświadczeniem..., no niestety chyba jednak sporo nie ma do zaoferowania... No i
          klimat w firmie dosyć dziwny, ale to już kwestia ludzi, którzy tam pracują.
          Chciałbym znać opinie innych...
          • olgaagata Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub 07.02.10, 22:41
            Dziękuję :)
            A jak z godzinami pracy? I wynagrodzeniem na "zwykłym" stanowisku?
            • Gość: gosc3 Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.nplay.net.pl 13.04.10, 11:51
              zarobki zróznicowane bardzo, w zależnosci kto kiedy zaczął prace, jakie ma
              kwalifikacje i doświadczenie. na podstawowym stanowisku moze pracowac student
              jak równie osoba z dowiadczeniem. nie wolno zdradzac ile sie zarabia. klimat
              rzeczywiscie dosc specyficzny w firmie, ale to tylko i wyłacznie wina ludzi
              którzy tam pracuja.
              • Gość: mmm Re: Genpact - czy ktos cos wie o tej firmie ? Lub IP: *.182.32.68.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.06.10, 00:01
                Zgadzam się strasznie rozwarstwienie mrówki mają niewiele pracują na szefów
                poza tym zero socjalu, dofinansowania BRAK na nic.... ogólnie bałagan i dziadostwo
      • Gość: Patrycja Re: Genpact - prezes w Lublinie/Polsce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.10, 14:45
        Witajcie,
        Czesto styl i kulture prazy kreuje management.
        Co byscie powiedzieli o dyrektorze glownym w Lublinie? Jaki jest? Jakie
        podejscie do czlowieka? Jaki styl zarzadzania? Dobry jest?
        Dzieki za info. Zastanawiam sie czy aplikowac tam.
        • Gość: autor Re: Genpact - prezes w Lublinie/Polsce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 13:30
          podnoszę wątek, może ktoś jeszcze coś powie o tej firmie?
          • Gość: Gall Anonim Re: Genpact - prezes w Lublinie/Polsce IP: *.189.216.236.skyware.pl 31.01.11, 21:03
            Generalnie jako pierwsza praca w porządku bo można się czegoś nauczyć i jak to sie mówi liznąć praktyki ale ogólna ocena to ta firma to całkowita porażka. Nie przestrzegają prawa, nie płacą za nadgodziny, a jak masz problem to nikt Ci nie pomoże bo manager ma mniejszą wiedzę niż. A na początku wyjazd na szkolenie i później przez pół roku jak wyjdziesz po 8 godzinach z pracy to sukces.
            • Gość: olussssssss Re: Genpact - prezes w Lublinie/Polsce IP: 193.93.68.* 08.02.11, 00:54
              kazdy tam musi znac angielski?? ile trwaja szkolenia i czy jak ktos nie ma pojecia z ksiegowosci ma szanse sie nauczyc
              • Gość: kołchoz Re: Genpact - prezes w Lublinie/Polsce IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.11, 22:07
                ogólnie genpact to niezły kołchoz, rzeczywiście ciężko wyjść po 8 godzinach z pracy, firma stawia na maksymalizację zysków ale tylko dla upper managementu i centrali w Indii, mrowki pracuja na cala reszte, niezaleznie wlasciwie od umiejetnosci, ale czemu sie dziwic jak firma otwiera swoje oddzialy w lekko mowiac roznych zasciankach jak filipiny indonezja rumunia czy inne pakistany z dala od wiekszych miast na przedmiesciach tam gdzie panuje z reguly wieksze bezrobocie - bo kazdy pojdzie za najnizsza stawke pracowac bez gadania tym bardziej w takiej fabryce bezrobotnych jaka jest lublin, to nie jest korporacja miedzynarodowa z prawdziwego zdarzenia typy np. Accenture, tu nigdy nie bylo i nie bedzie sie dobrze zarabiac, ludzie dziwni i dosyc specyficzni tu pracuja ogolnie atmosfera nie jest za ciekawa
        • Gość: laura Re: Genpact - prezes w Lublinie/Polsce IP: *.instalnet.com.pl 09.07.11, 22:42
          Omijać z daleka, gorsze dziadostwo niż hipermarkety, wymagania duże, płace śmiesznie niskie.
          • Gość: Sowa Re: Genpact - prezes w Lublinie/Polsce IP: 77.223.209.* 20.07.11, 20:49
            Dużo nadgodzin, maksymalne wykorzystanie pracownika, zbyt wiele o księgowości się nie nauczysz w tej firmie, atmosfera kiepska choć to zależy pewnie od działu. ogólnie pracuje się w pocie czoła za "miskę ryżu". w firmie panuje dyskryminacja płacowa. Typowa korporacja która wykorzystuje tanią siłę roboczą. jeśli tylko można to omijać z daleka.
            • Gość: rycho Re: Genpact - prezes w Lublinie/Polsce IP: *.dynamic.mm.pl 29.07.13, 23:58
              o co chodzi z ta 'specyficznością" może jakies przykłady?
      • Gość: Gosc Genpact lublin 2014 IP: *.78-98-174.t-com.sk 09.06.14, 19:17
        Witam, moze ktos mialby ochote podzielic sie jakimis nowszymi wrazeniami oraz doswiadczeniem zwiazanym z praca w lubelskim oddziale firmy? Faktycznie jest tak slabo? Bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje. Jest teraz od nich sporo ofert pracy, takze zastanawiam sie czy nie aplikowac. Dzieki z gory.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka