Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  22.02.09, 20:58

  -jak sie tam pracuje?
  Obserwuj wątek
   • Gość: Gość Re: expander? IP: *.c4.5446.static.theplanet.com 23.02.09, 17:17
    To zależy od Ciebie, jeżeli nie jest dla Ciebie problemem to co poniżej to Expander zaprasza:
    - Nieustanny nacisk na sprzedaż polis typu unit link... /Aegon, AXA itp.../presja jest bardzo duża, musisz przekonać klienta, że warto przepłacać ;-) inna forma "inwestycji" w zasadzie się nie liczy, zarówno pod względem prowizji jak i realizacji planów, żadnymi lokatami czy też sprzedażą jednostek FI nie nadrobisz planów...no chyba, że będziesz urabiał 3mln. FI/m-c ;-)
    - dość wysokie plany zarówno na kredyty jak i na polisy /jak na dzisiejsze realia /uzależnione od regionu/
    - Nędzne jak na nakład pracy wynagrodzenie /jeżeli nie będziesz wykonywał planów na poziomie 100% - w innym przypadku prowizja x współczynnik wykonania planu/ działa tylko w jedna stronę;-)
    - jeżeli którykolwiek z planów wykonasz na poziomie poniżej 30% - prowizja równa jest 0 zł
    - lojalka na 12 m-cy...jeżeli zerwiesz umowę będziesz zobowiązany pokryć nie małe koszty szkolenia... /pięciocyfrowe/ bez lojalki nie podpiszą z Tobą umowy
    - Urlop się nie należny...musisz na niego zasłużyć ;-)
    - Szkolenia odbywa się w Warszawie i trwa 3 tyg... następnie 2 tyg. W oddziale macierzystym i kolejny tydzień w Warszawie. Na miejscu dostaniesz talony na zakupy lub posiłki /zgodnie ze stawka diety 23 zł na dzień/ nocleg ze śniadaniem w hotelu, ponad to zwrócą Tobie około 300 zł za przejazdy na szkolenie i podróże ZKM w Warszawie
    - Na szkoleniu raczej się wiele nie nauczysz..będziesz musiał intensywnie nadrabiać już w trakcie pracy.
    - Reasumując, głównym czynnikiem zniechęcającym do pracy "doradcy finansowego" są współczynniki które znacząco ograniczają wynagrodzenie /mało który doradca wykonuje czy tez przekracza plany w aktualnej sytuacji rynkowej/ oraz świadomość, że musisz zachęcać każdego klienta do zakupu drogiej polisy.

    Życzę powodzenia

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka