Dodaj do ulubionych

Tesco na Borku - kasjerka....scyzoryk się otwiera

29.06.07, 16:29
Jedna z kasjerek w Tesco na Borku przechodzi samą siebie... Tak nieuprzejmej
baby to jeszcze nie widziałem. Mieliście przyjemność tam kupować??
Obserwuj wątek
    • bella1985 Re: Tesco na Borku - kasjerka....scyzoryk się otw 29.06.07, 17:03
      No nie miałam przyjemności kupować, ale to może wina klientów.
      • ewa3214 Re: Tesco na Borku - kasjerka....scyzoryk się otw 29.06.07, 19:55
        Bardzo prosto nauczyć pania kultury.Wejdź na stronę internetową Tesco i
        napisz maila do centrali.Zaraz pania bedzie uprzejma bo laski nie robi.
        • szczurek923 Re: Tesco na Borku - kasjerka....scyzoryk się otw 29.06.07, 20:12
          hehehehe to tak jak ja kiedyś robiłem zakupy w takim małym sklepie ;D podchodze
          do kasy, stawiam koszyk żeby mi pani skasowała, a ta wypadła na mnie, że sie
          towar wyjmuje z koszyka, wydarła sie na mnie jakbym skrzywdził jej matke czy coś
          takiego ;P ale dobra za mną była starsza pani, do niej też kasierka wypadła żeby
          wyjmować towar z koszyka, obydwie panie zaczęły małą konfrontacje, po chwili ja
          sie do tej interesującej wymiany zdań dołączyłem ;) Wszystko byłoby dobrze,
          gdyby nie fakt że poprostu w tym sklepie jest taki "wcięcie" na koszyk i tyle,
          jak sie postawi koszyk to nie ma miejsca na towar.
          Hehehe nazajutrz ide do tego samego sklepu, podchodze do kasy ( speclajnie nie
          wyjmuje zakupów z koszyka ), a pani ładnie "dzień dobryy" mi mówi :D Mało tego
          sama wyjmuje z koszyka towar i kasuje ;) I tak jest aż do dziś ;P Pewnie ktoś
          powiedział gdzie trzeba że personel jest nie uprzejmy ;)
    • kurza_stopka Re: Tesco na Borku - kasjerka....scyzoryk się otw 30.06.07, 08:54
      spotkalam sie tam z jedna taka, nie wiem czy o ta sama nam chodzi, jesli nie to
      jest ich wiecej!! ta ktora ja widzialam to blondynka z wlosami prawie do ramion
      z duzymi gałami, szczypla.Ale po niej od razu widac ze sloma z butow jeszcze
      wystaje..zgasi sie ja kiedys.
      • ataman77 Farbowana , z pasemkami... 01.07.07, 10:10
        Zgadza się, bardzo szczupła. Jest tam jeszcze jedna, ciemna blondynka, dość
        prosta kobiecina, ale ona jest ok, natomiast tą z pasemkami należy
        spacyfikować. Pomożecie???
        • kurza_stopka Re: Farbowana , z pasemkami... 01.07.07, 12:06
          Pomozemy!!!
          • szczurek923 Re: Farbowana , z pasemkami... 01.07.07, 12:24
            Jasne że pomożemy! Nawet jutro się tam przejdę z ciekawości i wybadam całą sytuacje
    • zablotka2006 Re: Tesco na Borku - kasjerka....scyzoryk się otw 01.07.07, 00:30
      TESCO na Borku??? gdzie? nie dziecie sie ze sie dziwie...... wyemigrowana jestem
    • ataman77 Jasne, mamy pozwalać, żeby pańcia 01.07.07, 18:05
      zza kasy zachowywała sie jak sklepowa z czasów ciężkiego komunizmu... I wtedy
      będziemy prawdziwymi katolikami!!
      • edwart123 Re: Jasne, mamy pozwalać, żeby pańcia 01.07.07, 19:35
        Co sie będziesz jakiejś niemotce tłumaczył, jest problem to trzeba go rozwiązać,
        bo pewnie kasierka jeszcze myśli że nam łaske robi obsługując nas.
    • kurza_stopka Re: Tesco na Borku - kasjerka....scyzoryk się otw 01.07.07, 20:11
      moze niemotka to wlasnie ta gwiazda z Tesco??, zreszta nie wazne. Posluchaj
      Niemotko, wcale nie jestem do ludzi zle nastawiona czy niezyczliwa. Nie wymagam
      od tych co mi cos sprzedaja czy kasuja zeby mi do d..y wchodzili. Jak sie ma
      chamsko odzywac to lepiej zeby sie w ogole nie odzywala, skasowalaby ja bym
      zaplacila i to wszystko. Czy ja az TYLE wymagam, Niemotko??
      • topinfo ciekawe wątki... 01.07.07, 22:27

        Wybrane wątki na temat Tesco.........



        topinfo.com.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewforum&f=2


        TEMATY:


        - Co sądzicie o wyprzedaży sezonowej w Tesco

        - Tesco oszukuje...

        - Parszywe TESCO i lekceważenie klientów!

        - rozbudowa Tesco w Rzeszowie

        - TESCO KORZYSTNY ZAKUP

        - Nadziewana Pasztetowa w Tesco

        - Tesco w Tarnobrzegu

        - Tesco - ceny, w kasie dużo wyższe!

        - Pieluchy z Tesco

        - Oszukali mnie w TESCO...

        - TESCO - nie daj sie oszukać!

        - Laptopa z TESCO...

        - śmierdzące kurczaki z rożna w Tesco

        - produkty marki Tesco - które warto kupować

        • ataman77 Dobra, podam jej inicjały... 01.07.07, 22:46
          A.K
          • chlujek Re: Dobra, podam jej inicjały... 01.07.07, 23:34
            A co wy tak sie rzucacie.Niemotka ma racje.jestescie banda, zadna krwi niewinnej.
            • ataman77 Chlujek, odejdź! 02.07.07, 13:56
              j.w
              • chlujek Re: Chlujek, odejdź! 03.07.07, 04:24
                Ty ataman; baba ty czy chlop a moze nieopierzony dzieciuch potrzasajacy
                scyzorykiem nad kazdym kto nie spelnia jego szczeniackich zachciewajek jak
                biedna kasjerka ktora krzywo spojrzala na to oblesne dzieciatko.Obrodzil Mielec
                w oryginalki oj obrodzil.
                • ataman77 Precz z chlujkiem! 11.07.07, 16:06
                  Chłop jestem chlujku, w wieku balzakowskim, więc nie taki młody. A że wam tu w
                  Mielcu obrodziło watażkami, to już zauważyłem, mam średnią przyjemność mieszkać
                  tu od dwóch lat. Z góry dziękuję za radę, abym wyjechał, jeśli mi się nie
                  podoba. Po kontrakcie wyjadę, a jakże. Szkoda tylko, że ty chlujku nie miałes
                  okazji być obsłużonym przez kulturalne panie, jak widzę, nie masz porównania,
                  stąd twoje wypowiedzi. Mogę tylko współczuć. Precz z nieuprzejmą pańcią z
                  Tesco!!!
                  • chlujek Re: Precz z chlujkiem! 11.07.07, 21:00
                    Jesli ty piszesz "precz z chlujkiem " to masz odpowiedz na pytanie kto byl winny
                    awantury w tesco.Mysle ze jestes zwyczajnym gburem,nadetym polakiem ktoremu
                    wydaje sie ze jest pepkiem swiata.A nie jest.
                    • ataman77 Chlujku, chodźmy do programu"wybacz mi"! 12.07.07, 20:10
                      Chodźmy!!! A tak na marginesie: Czy jeśli ktoś chce być osbsłużony przez miłą,
                      a nie nadętą, obrażoną i co najważniejsze NIEUPRZEJMA panią, to jest od razu
                      pępkiem świata?? Chlujku drogi, to nie są już ciężkie czasy komunistyczne,
                      gdzie panie warczały na klientów, za sam fakt, że chcą być obsłużeni.Zakichanym
                      obowiązkiem pańci kasjerki jest bycie uprzejmym dla klienta, i nie dam sobie
                      wmówić, że jest inaczej. Prawdopodobnie sama pracujesz w sklepie, więc bronisz
                      kobieciny w imię źle pojętej solidarności.
                      • chlujek Re: Chlujku, chodźmy do programu"wybacz mi"! 12.07.07, 20:56
                        Nie zamierzam udowadniac na ile i kto ma racje.Kazdy moze miec slabszy dzien,
                        kazdy ma problemy ktore jakos tam sie uzewnetrzniaja, kazdemu nalezy sie
                        odrobina wyrozumialosci bo czesto gesto to Ty ,ja czy kazdy inny zachowuje sie
                        tak jak ta kasjerka czy to w stosunku do zony,meza,dziecka ,kolegi,taksowkarza
                        czy ekspedientki w sklepie.To bzdura ze jej zasranym obowiazkiem jest
                        plaszczenie sie przed klientem.To sa rowne szale;ona daje towar Ty pieniadze a
                        grzecznosc obowiazuje obydwie strony.Polacy maja to do siebie ze zachowuja sie
                        jak niepodzielni ksiazeta tej ziemi, nietykalni, wszystko i najlepiej wiedzacy.A
                        jacy naprawde sa widac tu gdzie zyje, na lotniskach,w restauracjach, u lekarza
                        na drogach (zgroza !) Ich sposob bycia i kultura odstaje i to grubo od tzw
                        standartow krajow cywilizowanych co ty starasz sie za wszelka cene udowodnic,
                        organizujac krucjaty przeciwko dziewczynie, ktora miala to nieszczescie ze w
                        chwili slabosci trafila na ciebie.Oczywiscie nie osadzam cie bo taki sposob
                        bycia wpisany jest w twoje pochodzenie , wychowanie i oczywiscie przynaleznosc
                        do jednej z najbardziej "laskawych " organizacji a tego sam nie
                        wybierales.Dlatego zanim nastepnym razem kogos "podkablujesz" pomysl o slynnym
                        biblijnym powiedzeniu " ..kto jest bez grzechu...."

                        PS.Sformulowanie "kobiecina" w stosunku do kobiety ma bardzo negatywny wydzwiek
                        i swiadczy o braku szacunku.Odniesienie do komunizmu sugeruje ze twoja dewiza na
                        dzis jet tak jak w scenie z "Rozmowy kontrolowane" a teraz k..wa my.
                        • natalaxpl Re: Chlujku, chodźmy do programu"wybacz mi"! 01.09.07, 15:18
                          Chlujku w pełni się z tobą zgadzam pracowałam swego czasu w Tesco tylko tym dużym koło stacji i wiem jak klienci potrafia wyprowadzić kasjera z równowagi. O byle co czepiacie sie o wszystko o kilejki o to czy tamto.Klienci przyzwyczaili się do tego że jak coś chcą to to dostają.W innych sklepach tak nie ma pójdx my do AK tam są kolejki w regały i nie wszystkie kasy są czynne i nikt z personelu sie tym nie przejmuje i ludzie też nic nie mówią tylko stoja grzecznie w kolejkach,a Tesco tak nie ma sa 2 osoby przy kasie to ludzie już sie rzucają żeby im kase otworzyć bo są koleiji.Ludzie opanujcie się !! kasjerzy też są ludźmi i też będą dla was mili jeżeli wy będźoecie. Wiem na swoim przypadku jeśli ktoś był miły to miał super obsługe a jak ktoś jeszcze przed jego kolejką cos się rzucał to dałam mu popalic. Nie spakowałam mu produktów i jak był naprawde upierdliwy to wdawałam mu takie drobniaki aż mu się odechciało :D wiem byłam werdna ale jeśli ktoś mnie nie szanował ja tez go nie będe.
    • anahitaa Re: Tesco na Borku - kasjerka....scyzoryk się otw 12.07.07, 21:07
      Kochani, najlepsza metoda (wyprobowana) na niezbyt uprzejmych sprzedawców
      (każdy ma prawo do chwil słabości) to szeroki uśmiech i żart :) To jest moja
      metoda i muszę przyznać, że DZIAŁA! Większość kasjerek zapamiętuje mnie i tym
      samym wie, że zawsze jestem dla nich uprzejma i odpłaca się tym samym nawet
      wtedy, gdy ja mam kiepski dzień..

      Polecam :)

      p/s Agresja budzi agresję, uśmiech wyzwala uśmiech..
    • ataman77 Zakończmy zatem dyskusję.... 13.07.07, 17:04
      Ja nadal będę walczył z nieuprzekmością, chamstwem i warcholstwem. Niestety nie
      do pojęcia jest dla mnie, iż można tolerować humory sprzedawczyń, kasjerek,
      urzędników i wszystkich innych. Ja wykonując moją robotę nigdy nie pozwoliłbym
      sobie na takie zachowanie, i tego samego oczekuję od innych. Zal mi osób,
      które na to pozwalaja, ale jeśli sami siebie nie szanujecie, to inni też was
      nie będą. Pozdrawiam! Ataman.
      • anahitaa Re: Zakończmy zatem dyskusję.... 13.07.07, 21:23
        Tu nie chodzi o tolerowanie takich zachowań ale o rozładowanie złego humoru np.
        sprzedawczyni. Jesteśmy tylko ludźmi..
        Urzędnik to inna "bajka" - na nich uprzejmość i żart nie działa..
        Na marginesie - czy Ty atamanie zawsze jesteś miły, skoro oczekujesz tego od
        innych?
        Pozdrawiam Ciebie i resztę forumowiczów.
        • ataman77 Owszem, jestem. 16.07.07, 09:25
          Prywatnie mogę sobie pozwolić na chmurki i humorki, ale kiedy jestem w pracy -
          klient rzecz święta. Tego nauczono mnie w poprzedniej firmie, i tej zasady się
          trzymam. Pewnie dlatego tak mnie ubodło zachowanie pani kasjerki. W pracy
          ZAWSZE jestem uprzejmy, tego samego wymagam od moich pracowników, automatycznie
          od wszystkich osób świadczących mi usługę - że tak to poetycko ujmę. Pozdrawiam!
          • pisces23 Re: Owszem, jestem. 16.07.07, 12:11
            żarty, żartami...humor,humorem ale jak idę i proszę o skrzydełka na grilla a
            pani wali mi, że jedyne skrzydełka to znajde na stoisku z podpaskami...dodam
            tylko,że to nie było w tesco.
          • marek99984 Re: Owszem, jestem. 29.07.07, 16:54
            Hej
            Ja tam chodzę codziennie na zakupy i chyba żle trafiam (albo dobrze) bo nie
            zdarzyło mi się żeby ktoś mnie żle potraktował a nawet przeciwnie tam jest taka
            lużna przyjazna atmosfera. Tak mi się do taj pory wydaje Może to klienci
            niektórzy przychodzą po to aby szukać zaczepki?????
            • natalaxpl Re: Owszem, jestem. 01.09.07, 15:28
              Marek i tu masz racje jeśli klient nie zaczepia i nic nie mówi co może zdenerwować kasjerke to zostanie w pełni kulturalnie obsłużony(wiadomo można mieć zły dzien ale napewno jesli klient jest grzeczny to po prostu sie go skasuje no i idzie do domu, niekoniecznie sie w tedy mówi dzień dobry ale staramy być w miare miłe:)),ale jeśli klient zaraz po wejściu do sklepu szuka czegos co mogłoby zdenerwować pracownik to dziękuje bardzo za takich klientów - bo są tacy. Co przychodzą codziennie i codziennie robią awantury to niech się później nie dziwia ze nikt ich nie chce obsługiwać.
              Ja miałam klientów którzy jak tylko przy kasie byli to od razu juz mi było niedobrze i klientów którzy jak podchodzili to od razu mi humor poprawiali - (pozdrowienia dla Łukasz :) byłeś miom ulubionym klientem zawsze miałeś 100% miłej obsługi).
    • m_volta Re: Tesco na Borku - kasjerka....scyzoryk się otw 05.09.07, 11:53
      Wiem o którą chodzi. W ogóle to małe tesco to jakieś nieporozumienie, nic tam nie ma, wszystko stare ( dają chyba odrzuty z normalnego sklepu)... a obsługa okropna, ja wiem że każdy może mieć zły dzień (pracowalam w markecie i wiem czym to pachnie) ale ta właśnie dziewczyna (mieszka niedaleko ode mnie więc wiem że to nie chwilowa niedyspozycja...) nie dość że jest nieuprzejma to jeszcze potwornie oszukuje, zawsze jak mam więcej zakupów to sprawdzam wszystko dokładnie bo rąbie ludzi na kase aż miło. Ona jesr troche przytępa (wiem na pewno :P ) więc nie wiem czy robi to specjalnie czy się myli... W każdym razie lepiej liczcie pieniądze które wam wyda.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka