Dodaj do ulubionych

mbankowiec

21.10.08, 09:48
hej wiecie że jest naziemna placówka mbanku w mielcu. czy ktoś tam
był ? co oni załatwiaja jak to bank internetowy?
mają na miejscu e konta?
Obserwuj wątek
    • pirek75 Re: mbankowiec 21.10.08, 15:53
      Byłem tam dzisiaj i chciałem wpłacić pieniądze na swój rachunek prowadzony przez
      mBank. Niestety miła pani poinformowała mnie, że nie mogę tego zrobić bo nie
      mają kasy.
      • szadziak Re: mbankowiec 21.10.08, 16:05
        ja tak samo , chcialem wpłacić...a tu "nieda sie" znaczy po co tam
        jest placówka?
    • akca Re: mbankowiec 22.10.08, 16:30
      dobrze że jest bank
      • mamaolivki1 Re: mbankowiec 22.10.08, 17:51
        No jak zwykle nie można polegac na opinii forumowiczów. Sama sobie
        sprawdziłam . Bez łaski. Kasy nie ma bo to bank internetowy w
        którym funkcjonują przelewy -trzeba czytać umowy które sie
        podpisuje a potem mieć pretensje.
        • pirek75 Re: mbankowiec 22.10.08, 19:29
          Ale chociaż wpłatomat by się przydał...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka