mamaolivki1 21.10.08, 09:48 hej wiecie że jest naziemna placówka mbanku w mielcu. czy ktoś tam był ? co oni załatwiaja jak to bank internetowy? mają na miejscu e konta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pirek75 Re: mbankowiec 21.10.08, 15:53 Byłem tam dzisiaj i chciałem wpłacić pieniądze na swój rachunek prowadzony przez mBank. Niestety miła pani poinformowała mnie, że nie mogę tego zrobić bo nie mają kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
szadziak Re: mbankowiec 21.10.08, 16:05 ja tak samo , chcialem wpłacić...a tu "nieda sie" znaczy po co tam jest placówka? Odpowiedz Link Zgłoś
mamaolivki1 Re: mbankowiec 22.10.08, 17:51 No jak zwykle nie można polegac na opinii forumowiczów. Sama sobie sprawdziłam . Bez łaski. Kasy nie ma bo to bank internetowy w którym funkcjonują przelewy -trzeba czytać umowy które sie podpisuje a potem mieć pretensje. Odpowiedz Link Zgłoś