2joanna 12.08.09, 23:03 Kiedy skończy się remont ul. Sienkiewicza? Dziś mieli oddać do ruchu, ale jakoś mi się wydaję że do wrześnie nie skończą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lusindalusindalusinda Re: ul. Sienkiewicza 13.08.09, 06:29 wczoraj popoludniu już puscili. siedzialam w oknie i patrzylam, kiedy bedzie jakis wypadek, bo kierowcy nieswiadomi ze juz obydwa pasy otwarte jezdzili na oślep.... a przez to pod prąd. na szczescie sie nie docekalam. Odpowiedz Link Zgłoś
2joanna Re: ul. Sienkiewicza 13.08.09, 07:05 Ale jeszcze ten odcinek koło papilonu jest zamknięty. Odpowiedz Link Zgłoś