Dodaj do ulubionych

ul. Sienkiewicza

12.08.09, 23:03

Kiedy skończy się remont ul. Sienkiewicza? Dziś mieli oddać do ruchu, ale jakoś mi się wydaję że do wrześnie nie skończą.
Obserwuj wątek
    • lusindalusindalusinda Re: ul. Sienkiewicza 13.08.09, 06:29
      wczoraj popoludniu już puscili. siedzialam w oknie i patrzylam,
      kiedy bedzie jakis wypadek, bo kierowcy nieswiadomi ze juz obydwa
      pasy otwarte jezdzili na oślep.... a przez to pod prąd. na szczescie
      sie nie docekalam.
      • 2joanna Re: ul. Sienkiewicza 13.08.09, 07:05
        Ale jeszcze ten odcinek koło papilonu jest zamknięty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka