Dodaj do ulubionych

a gdzie potańczyć??

26.07.05, 08:02
Jak się już najedliśmy to może gdzieś potańczymy w tej Oławie, tylko gdzie i
za ile??
Obserwuj wątek
    • Gość: oławianka Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 10:29
      NIGDZIE!!!!
      • Gość: leon Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 26.07.05, 11:27
        A mogłabyś sprecyzować o jaki taniec ci chodzi :)))))
        • Gość: oławianka Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 11:59
          ....taniec nowoczesny na ....
          • Gość: ja2 Re: a gdzie potańczyć?? IP: 195.68.232.* 26.07.05, 20:41
            ...rurze??
            kiedyś iwdziałam jakąs przyspawaną w pionie w czerwonym kogucie czy jak to na
            brzeskiej się tam nazwya...
    • madzioczka Re: a gdzie potańczyć?? 28.07.05, 12:11
      chyba w takie upały to tańczenie odpada....
      • Gość: leon Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 28.07.05, 15:43
        To zależy co będziesz miała na sobie :)
        • milena2004 Re: a gdzie potańczyć?? 29.07.05, 09:52
          raczej jak?? tak jak mnie pan Bóg stworzył....
          • Gość: leon Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 29.07.05, 23:02
            Milena tylko powiedz gdzie :)
      • Gość: ja Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.05, 09:12
        najlepiej nic ;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka