madzioczka 26.07.05, 08:02 Jak się już najedliśmy to może gdzieś potańczymy w tej Oławie, tylko gdzie i za ile?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: oławianka Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 10:29 NIGDZIE!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 26.07.05, 11:27 A mogłabyś sprecyzować o jaki taniec ci chodzi :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oławianka Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 11:59 ....taniec nowoczesny na .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja2 Re: a gdzie potańczyć?? IP: 195.68.232.* 26.07.05, 20:41 ...rurze?? kiedyś iwdziałam jakąs przyspawaną w pionie w czerwonym kogucie czy jak to na brzeskiej się tam nazwya... Odpowiedz Link Zgłoś
madzioczka Re: a gdzie potańczyć?? 28.07.05, 12:11 chyba w takie upały to tańczenie odpada.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 28.07.05, 15:43 To zależy co będziesz miała na sobie :) Odpowiedz Link Zgłoś
milena2004 Re: a gdzie potańczyć?? 29.07.05, 09:52 raczej jak?? tak jak mnie pan Bóg stworzył.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 29.07.05, 23:02 Milena tylko powiedz gdzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: a gdzie potańczyć?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.05, 09:12 najlepiej nic ;)) Odpowiedz Link Zgłoś