Gość: kum IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 15.04.03, 12:07 Rzucam hasło ...sposoby odkodowania HBO na kablówce ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Herlok Szolms Re: odkodowane HBO IP: 195.117.95.* 24.11.03, 22:26 Wy Ostrowiacy to patrzycie jak tylko ukraść drugiemu. A nie łaska zapłacić za odkodowanie. Zastanawiałeśię nad tym, ze kradzież to grzech. Takimi postami ugruntowujesz tylko opinie, że mieszkańcy ostrowa to kradzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mowiacy prawde Re: odkodowane HBO IP: *.org 26.11.03, 15:12 heh odezwal sie jestem ciekaw czy ty jestes taki uczciwy :??? a tak po drugie nie pajacuj tak Herloku Szolmsie :!!! Pozdrowionka dla reszty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kum Re: odkodowane HBO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.03, 07:09 Hmm Chyba coś Ci się pomieszało ...kto tu mówi o kradzieży. Czy rozmowa o sposobie odkodowania HBO może być uznana za kradzież?. Czy rozmowa o otwieraniu sejfu może być uznana za kradzież?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spowiednik Re: odkodowane HBO IP: 193.243.146.* 31.12.03, 14:59 Mozna grzeszyć: myślą, mową i uczynkiem. Powinieneś to wiedzieć jeżeli jesteś wierzącym katolikiem. Panie swieć nad jego duszą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adgnostyk poszukuj Re: odkodowane HBO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 22:22 Czy wam sie już w głowie przewraca. A może odrazu do kościoła polecisz do tych czarnych największych mafiozów, to są dopiero złodzieje, a 10 przykazań to kto napisał Ten to dopiero był lawirant i złodziejucha. Odpowiedz Link Zgłoś
aglomeracja Re: odkodowane HBO 31.08.04, 21:31 Co za rzeczowa dyskusja.. tylko jakos temat sie zmienil ;> Odpowiedz Link Zgłoś