Dodaj do ulubionych

odkodowane HBO

IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 15.04.03, 12:07
Rzucam hasło ...sposoby odkodowania HBO na kablówce ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Herlok Szolms Re: odkodowane HBO IP: 195.117.95.* 24.11.03, 22:26
      Wy Ostrowiacy to patrzycie jak tylko ukraść drugiemu. A nie łaska zapłacić za
      odkodowanie. Zastanawiałeśię nad tym, ze kradzież to grzech. Takimi postami
      ugruntowujesz tylko opinie, że mieszkańcy ostrowa to kradzieje.
      • Gość: mowiacy prawde Re: odkodowane HBO IP: *.org 26.11.03, 15:12
        heh odezwal sie jestem ciekaw czy ty jestes taki uczciwy :??? a tak po drugie
        nie pajacuj tak Herloku Szolmsie :!!! Pozdrowionka dla reszty
      • Gość: kum Re: odkodowane HBO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.03, 07:09
        Hmm Chyba coś Ci się pomieszało ...kto tu mówi o kradzieży. Czy rozmowa o
        sposobie odkodowania HBO może być uznana za kradzież?. Czy rozmowa o otwieraniu
        sejfu może być uznana za kradzież?.
        • Gość: spowiednik Re: odkodowane HBO IP: 193.243.146.* 31.12.03, 14:59
          Mozna grzeszyć: myślą, mową i uczynkiem. Powinieneś to wiedzieć jeżeli jesteś
          wierzącym katolikiem. Panie swieć nad jego duszą.
          • Gość: Adgnostyk poszukuj Re: odkodowane HBO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 22:22
            Czy wam sie już w głowie przewraca. A może odrazu do kościoła polecisz do tych
            czarnych największych mafiozów, to są dopiero złodzieje, a 10 przykazań to kto
            napisał Ten to dopiero był lawirant i złodziejucha.
            • aglomeracja Re: odkodowane HBO 31.08.04, 21:31
              Co za rzeczowa dyskusja.. tylko jakos temat sie zmienil ;>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka