Dodaj do ulubionych

Nazwa firmy

06.08.13, 10:34
Panie Januszu,
planuję założyć własną firmę. Chciałabym ją nazwać:
e-1
a-2
g-1
n-1
Nazwa krótka. Czy te wibracje są pozytywne? Jaką wibrację dnia/"urodzenia" powinnam wybrać dla firmy? Powinna to być 1 czy 8 czy coś innego?
Firma będzie się zajmować produkcją odzieży i dodatków.
Aha, ja jestem urodzeniową 33/6. Oczywiście spełniam się rodzinnie, ale czy spełnię się też biznesowo?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • ewlinn.net Re: Nazwa firmy 08.08.13, 21:18
      Panie Januszu, zapomniał Pan o mnie ?smile Bardzo proszę o jakieś wskazówki, co do tej nazwy i chciałbym też wiedzieć jaki dzień najlepiej wybrać na założenie działalności, z jaką wibracją.
    • janus50 Re: Nazwa firmy 15.08.13, 16:38
      Witaj
      ewlinn.net napisała:
      > planuję założyć własną firmę. Chciałabym ją nazwać:
      > e-1
      > a-2
      > g-1
      > n-1
      > Nazwa krótka. Czy te wibracje są pozytywne? Jaką wibrację dnia/"urodzenia" powi
      > nnam wybrać dla firmy? Powinna to być 1 czy 8 czy coś innego?
      > Firma będzie się zajmować produkcją odzieży i dodatków.
      > Aha, ja jestem urodzeniową 33/6. Oczywiście spełniam się rodzinnie, ale czy spe
      > łnię się też biznesowo?

Podana przez ciebie zawartość liter w nazwie, daje wibrację 1. Jest to dobra wibracja nazwy. Jednak należy pamiętać o tym, że wedle obowiązujących aktualnie przepisów, nazwa musi także zawierać imię i nazwisko właściciela firmy. Tak więc będziesz chyba musiała to skorygować i ponownie przeliczyć.
      Dla wszelkich zawodów powiązanych z kreatywnością, pięknem, wyczuciem formy, korzystną nazwą będzie trójka, bo to właśnie kreatywność, choć ty, jako urodzeniowe 33/6, jesteś jakby z klucza kreatywna, bo żadna inna wibracja nie ma takiej wrażliwości artystycznej jak 33.
      Do korzystnej nazwy należy dobrać oczywiście także sprzyjającą datę rozpoczęcia działalności. Nazwa + data dają przeznaczenie, które także będzie istotne.
      Czy będziesz się spełniać biznesowo? Aby móc odpowiedzieć na to pytanie niezbędne są wszystkie dane, data urodzenia oraz zawartość liter we wszystkich posiadanych imionach oraz nazwiskach (także rodowym).
      Pozdrawiam

> Pozdrawiam
      • ewlinn.net Re: Nazwa firmy 18.08.13, 19:32
        Panie Januszu, serdecznie dziękuję za odpowiedź i już spieszę, by uzupełnić dane. Data urodzenia 24.08.1981. Niestety moje imiona i nazwisko są baaardzo długiesmile, poniżej podaję litery:
        A-8
        E-3
        I-2
        O-2
        W-2
        L-2
        T-2
        N-3
        M-1
        S-2
        Z-2
        K-3
        G-3
        R-1

Nazwa firmy po uzupełnieniu, to będzie
        A-5
        E-3
        I-1
        O-1
        L-1
        N-3
        G-3
        T-1
        K-2
        O-1
        S-1

Czy takie rzeczy jak spółka z o.o. czy s.j. też trzeba traktować jako nazwę firmy? I jako skrót czy jako całość? Na razie nie myślę o spółce, ale pytam tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam

• janus50 Re: Nazwa firmy 21.09.13, 11:34
          Witaj ponownie
          ewlinn.net napisała:

> Panie Januszu, serdecznie dziękuję za odpowiedź i już spieszę, by uzupełnić dan
          > e. Data urodzenia 24.08.1981. Niestety moje imiona i nazwisko są baaardzo długi
          > esmile, poniżej podaję litery: > A-8> E-3> I-2> O-2> W-2> L-2> T-2> N-3> M-1> S-2> Z-2> K-3> G-3> R-1>

Twoje wibracje imienne są korzystne, ich wartość wynosi 8-3-11/2 i są one zaliczane do najbardziej korzystnych. Dają spore wsparcie w działaniach biznesowych, pomnażaniu dóbr materialnych a za sprawą trójki dają przyciąganie klientów, pomocnych ludzi. Nie masz też żadnych braków, więc te wibracje będą dobrym wsparciem w realizowaniu się poprzez własną firmę.

> Nazwa firmy po uzupełnieniu, to będzie
          > A-5> E-3> I-1> O-1> L-1> N-3> G-3> T-1> K-2> O-1> S-1

Taka nazwa daje wibrację 6 i nie jest to wibracja biznesowa, nie daje wsparcia w biznesie. Nazwa powinna sumować się do 1, 3 albo 8.

> Czy takie rzeczy jak spółka z o.o. czy s.j. też trzeba traktować jako nazwę fir
          > my? I jako skrót czy jako całość? Na razie nie myślę o spółce, ale pytam tak na
          > wszelki wypadek.

To dość skomplikowane. Wiele zależy od tego jak to zostanie zapisane w urzędzie. Są urzędnicy który zapisują skrótowo, są też tacy, którzy zapisują pełne brzmienie. Niezależnie od tego, warto aby nazwa skrócona także była korzystna lub przynajmniej nie była niesprzyjająca.

Pozdrawiam

>
          > Pozdrawiam
          >
      • ewlinn.net Re: Nazwa firmy 23.08.13, 18:26
        Panie Januszu, mam jeszcze jedno pytanie dot. czasy trwania szczytów. Jestem 33/6 (24.08.1981). U mnie pierwszy szczyt to 14/5 i trwa on 36-33 czy 36-6? Albo do 3 roku życia albo do 30-stki. Różnica zasadnicza, bo teraz albo jestem w czwartym szczycie 9, albo w drugim szczycie 7.
        • janus50 Re: Nazwa firmy 21.09.13, 11:19
          Witaj ponownie
          ewlinn.net napisała:

> Panie Januszu, mam jeszcze jedno pytanie dot. czasy trwania szczytów. Jestem 33
          > /6 (24.08.1981). U mnie pierwszy szczyt to 14/5 i trwa on 36-33 czy 36-6? Albo
          > do 3 roku życia albo do 30-stki. Różnica zasadnicza, bo teraz albo jestem w czw
          > artym szczycie 9, albo w drugim szczycie 7.

Zawsze odejmujemy zredukowaną liczbę drogi życia - czyli 2/11; 4/22; 6/33 albo 8/44.
          Tak więc w twoim przypadku będzie to 36-6=30. Pierwszy szczyt trwa do 30 roku życia, a pierwszy cykl do 31 r.ż.
          Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka