Dodaj do ulubionych

Pytanie do p. Teresy

11.02.20, 18:18
Dzień dobry,
Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim i dzisiaj dowiedziałam się że raczej nie powinnam wracać do obecnej pracy. Zaczęłam się rozglądać za czyms innym ale martwię się czy wszytsko będzie dobrze i czy znajdę coś satysfakcjonującego i odpowiedniego finansowo. Dziś skontaktowałam się ze znajoma osoba i pójdę na rozmowę kwalifikacyjną. Czy to będzie ta właściwą praca? Co robić? Data ur 30.10.1992.
Ewelina
Obserwuj wątek
    • teresa.numerolog Re: Pytanie do p. Teresy 11.02.20, 19:35
      Pani Ewelinko,

gratuluję Młodej Mamie! smile

Pani Ewelinko,

data 11.02.2020 (czyli: data otrzymania wiadomości o tym, że „raczej nie powinnam wracać do obecnej pracy”,
      i jednocześnie data urodzenia=początku pomysłu/planu na nową+konkretną pracę)
      to data niesprzyjająca Pani dacie urodzenia,
      + niesprzyjająca rozwojowi kariery zawodowej kobiety,
      + niesprzyjająca zgodnej/tolerancyjnej/spokojnej/itp. komunikacji/współpracy z poszczególnymi ludźmi i w środowisku towarzysko-zawodowym.

Pani Ewelinko, dzień, w którym tak wiele się wydarzyło, z pewnością na długo pozostanie dla Pani ważny emocjonalnie.
      Nie sądzę, by od tej daty (11.02.2020) „ważniejsza emocjonalnie ” była dla Pani data rozmowy kwalifikacyjnej, czy któraś z dat związanych z ew. podpisaniem umowy o pracę.
      Dlatego proponuję ostrożność, cierpliwość, itp. …

Ale, oczywiście, mogę zinterpretować (pod kątem Pani daty urodzenia)
      datę rozmowy kwalifikacyjnej, czy datę ew. podpisania umowy o pracę.

A na rozmowę kwalifikacyjną warto pójść, by chociażby po krótkiej przerwie w aktywności zawodowej smile zdobyć kolejne doświadczenie na rynku pracy.
      Takich doświadczeń nigdy za dużo...

Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie,
      Teresa
    • teresa.numerolog Re: Pytanie do p. Teresy 14.02.20, 21:47
      Pani Ewelinko,

proszę napisać (ogólnie), czego dotyczyłby Pani ew. zakres obowiązków:
      … czy np. jakichś form waleczności/sporów
      (np. w resorcie sprawiedliwości,
      np. w urzędzie – np. skarbowym,
      np. w działalności prospołecznej,
      np. w profilaktyce/diagnozowaniu/leczeniu/opiece/itp.,
      np. w reklamie, itd.),
      … czy np. pracy na styku z manipulacjami,
      … czy np. pracy na styku z tajemnicami,
      … czy np. pracy głównie przy komputerze, itp.

Pozdrawiam serdecznie,
      Teresa
        • teresa.numerolog Re: Pytanie do p. Teresy 15.02.20, 09:05
          Pani Ewelinko,
          podziwiam Panią smile
          [Jestem wolontariuszką m.in. przy terapii osób starszych niepełnosprawnych,
          i z podziwem patrzę na terapeutów pracujących na pełnym etacie...]

Pani Ewelinko,
          data 18.02.2020 może sprzyjać ew. zakresowi Pani obowiązków:
          … może sprzyjać opiece, profilaktyce/diagnozowaniu/leczeniu, działaniom prospołecznym,
          manipulacjom (tu raczej manipulacjom w znaczeniu „na plus”), itp., itd.,
          a także artyzmowi/pięknu w pracy terapeutycznej;
          … może uwzględniać styczność z walecznością+prawem →
          w przypadku orzeczeń o niepełnosprawności, w przyp. odwołań od orzeczeń o niepełnosprawności, w przyp. regulowania spraw rodzinnych dzieci, itd.,
          w przyp. potrzeby bieżącego śledzenia+stosowania przepisów prawnych (np. nt. terapii, rehabilitacji, praw/ulg przysługujących niepełnosprawnym, itd.), itd.;
          … może uwzględniać styczność z tajemnicami (np. diagnostycznymi+zdrowotnymi i rodzinnymi).

Data 18.02.2020 – rozpatrywana pod innym kątem – może (nieco w przeciwieństwie do daty 11.02.2020) chociaż częściowo sprzyjać Pani dacie urodzenia w stosunkowo krótkim okresie.
          To może oznaczać, że w tymże stosunkowo krótkim okresie raczej należałoby się spodziewać jakichś przeciwności, wielu spraw do załatwienia i/lub problemów do rozwiązania, nieporozumień, itp., itd.

Pani Ewelinko, proponuję przeanalizować (w swoim wnętrzu) temat stosunkowo niemałego powiązania daty 18.02.2020 z datą urodzenia Pani Męża (którą Pani wcześniej podała).

Na marginesie:
          do końca 2020 może być trudno dobrać do Pani daty urodzenia taką datę początku zatrudnienia, która mogłaby jednoznacznie sprzyjać Pani dacie urodzenia przez np. ok. 10/kilkanaście lat.
          Czyli:
          --- proponuję nie nastawiać się, że praca rozpoczęta w 2020 będzie pracą do emerytury wink
          --- proponuję – w Pani tak pięknym młodym wieku smile – nastawić się obecnie (bardziej-?/również-?) na inwestowanie w siebie,
          na zdobywanie/poszerzanie doświadczeń/umiejętności zawodowych/innych
          (np. w zakresie kształcenia interpersonalnego, o którym Pani wcześniej pisałam, przydatnego też w sferze osobistej/towarzyskiej/itd.),
          --- proponuję też dbać o swoje matczyne zdrowie,
          i o harmonię w Małżeństwie (m.in. w związku z Pani ew. dodatkowymi obowiązkami zawodowymi),
          oraz – oczywiście – o spełnianie się w macierzyństwie...

Życzę powodzenia!
          Teresa
          • teresa.numerolog Re: Pytanie do p. Teresy 15.02.20, 09:23
            Pani Ewelinko,
            nieco uzupełnię.

Tendencje występujące w dacie 18.02.2020 do „jakichś form waleczności/sporów” + manipulacji + tajemnic, w powiązaniu z tendencjami występującymi w Pani dacie ur. m.in. do tajemniczości i do waleczności (m.in. do waleczności o swoje prawa i do waleczności na styku z prawem i/lub materią), mogą ponadto sugerować, że chyba dobrze byłoby, gdyby Pani zwracała uwagę od samego początku ew. zatrudnienia na Pani prawa, np. pracownicze i/lub np. materialno-bytowe.

T.
            • ewe3010 Re: Pytanie do p. Teresy 15.02.20, 12:17
              Bardzo serdecznie Pani dziękuję. Jest to wspaniała praca, ale niestety nisko płatna dlatego wciąż trzeba szukać czegoś innego, nowego i ciągle się dokształcać.. Nie nastawiam się na pracę do emerytury ale chciałabym popracować w spokoju chociaż ten pierwszy rok po macierzyńskim i mieć czas dla swojej dzidzi. Pani odpowiedzi są trochę skomplikowane 🤭 ale mam nadzieję że przewaza pozytyw.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka