19.04.20, 23:36
Rozstalam sie z ukochanymw styczniu 2020 po 10 miesiacach znajomosci . Nie moge spac, nie moge przestac o nim myslec .. Tak bardzo chce zeby do mnie wrocil.. chce zeby mi ktos powiedzial czy mam jakas szanse na odzyskanie czy po prostu zapomniec.. ja Tak bardzo go Kocham. On Alexander ur. 4/1/1973, ja Anna ur 28/1/1975. Data pierwszego spotkania 18/3/2019, data zerwania 4/1/2020
Obserwuj wątek
      • teresa.numerolog Re: Czy wroci 20.04.20, 09:14
        Dzień dobry Pani Aniu,

czy data pierwszego spotkania-18.03.2019 jest datą początku=urodzenia Waszej znajomości?

A jeśli nie jest pierwszą datą zapoczątkowującą Waszą znajomość, to czy pamięta Pani datę początku Waszej znajomości w realu/necie?
        Jeśli nie byłaby Pani pewna tej daty, to proszę ją podać i napisać, że nie jest Pani jej pewna.

Pozdrawiam,
        Teresa
                • teresa.numerolog Re: Czy wroci 20.04.20, 17:19
                  Pani Aniu,
                  z dwóch dat: 10.03.2019 i 11.03.2019,
                  datą znacznie bardziej „pasującą” do Waszych dat ur. (zwłaszcza do Pani daty ur.)
                  i do daty 18.03.2019, wydaje się być data 10.03.2019.

Pani Aniu, napisała Pani m.in.: „Tak bardzo chce zeby do mnie wrocil..”
                  Zarówno na podstawie tylko Waszych dat ur. [wersja nr 1],
                  jak i na podstawie Waszych dat ur. i daty urodzenia Waszej znajomości-10.03.2019 [wersja nr 2] →
                  wznowienie Waszej relacji w najbliższych latach może nie być dla Pani i dla Pana najkorzystniejszym życiowym krokiem.
                  Jeśli Wasza relacja byłaby wznowiona, to najbliższe lata w ew. wznowionej relacji to lata potencjalnie niespokojne/burzliwe/itp.
                  Zwłaszcza im bliżej ok. 2023 [wersja nr 1 i wersja nr 2], oraz:
                  zwłaszcza im bliżej ok. 2026 [wersja nr 1] ew. zwłaszcza im bliżej ok. 2026-2028 [wersja nr 2],
                  należałoby się liczyć z nadmiarem:
                  ... spraw do załatwienia, problemów do rozwiązania, itp.,
                  … stresu, dyskomfortu, itp.,
                  … nieporozumień, sporów, itp.
                  (nieporozumień/sporów/itp. trudnych do łagodzenia w sposób spokojny/nieemocjonalny/itp.,
                  dyplomatyczny/negocjacyjny/itp., itp. ← to na podstawie wszystkich dat).

Pani Aniu, zapytała Pani m.in.: „czy mam jakas szanse na odzyskanie”.
                  Na podstawie Waszych dat ur. → do ok. 2023 siła przebicia Pana może być na wyższym poziomie niż Pani siła przebicia,
                  zatem to raczej do Pana, a nie do Pani, mogą należeć propozycje/decyzje/itp. dotyczące Waszych ew. najbliższych kontaktów.

Pani Aniu, być może poniższe wnioski z analizy też przydadzą się Pani...
                  Od ok. 2034 do ok. 2043 (na podstawie Waszych dat ur. i daty 10.03.2019),
                  ewentualnie od ok. 2037-8 do ok. 2043 (na podstawie Waszych dat ur. oraz dat: 10.03.2019 i 18.03.2019),
                  między Waszymi datami urodzenia mogłoby występować duże+pozytywne „przyciąganie”,
                  czyli między Wami osobiście mogłyby występować:
                  … duża nić porozumienia (np. łącznie z porozumiewaniem się bez słów),
                  … tzw. nadawanie na tych samych (lub podobnych) falach,
                  … radość z kontaktowania/dogadywania się,
                  … wspieranie się (np. wspieranie Pani przez Pana), itp., itd.
                  Ale żeby Wasze kontakty w realu mogłyby przebiegać spokojnie + miło + przyjacielsko, itp., itd.,
                  to w tymże okresie dobrze byłoby dobrać datę wznowienia kontaktów sprzyjającą Waszym datom urodzenia...

Pozdrawiam,
                  Teresa
                  • roselila1303 Re: Czy wroci 20.04.20, 17:44
                    Pani Tereso. Jestem bardzo wdzieczna za odpowiedz i chociaz liczylsm na zupelnie inna wersje wydarzen to wezme sobie to do serca. Postaram sie zapomniec, urwac wszelki kontakt i szukac nowej milosci ...nie ukrywam ze bedzie trudno bo myslalam ze to ten jedyny .. teraz juz wiem ze to koniec , wiec musze isc do przodu ... Pozdrawiam Anna

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka