Dodaj do ulubionych

Numerologia firmy

15.05.21, 20:11
Witam Pani Tereso,

staram się o dotację u nas lokalnie, czekam tylko na listę, żeby upewnić się, że na pewno przeszłam pierwszy etap (wstępnie przeszłam). W biznesplanie będę musiała podać nazwę firmy. Czy mogłaby mi pomóc w wybraniu numeru dla nazwy i daty założenia firmy związanej głównie z projektowaniem stron internetowych?
Rozpoczęłam tworzyć dużą wyszukiwarkę na region, na której chce również zarabiać. Dodatkowo pewnie dojdą sprzedaże produktów mamy do firm, wynajem domku. Ale głownie chodzi o tworzenie i zarządzanie stronami.

Moja data urodzenia: 08.05.1982
wibracje wewnętrzne: 43/7
wibracje zewnętrzne: 71/8
cele: 15/6
Podpis: 40/4 (zazwyczaj z nazwiska)
jeśli plus imię to 59/14/5

Ale popracuję nad podpisem 44 (w zasadzie nad "ń" mogę robić zamiast kreski "v").

Będę przeogromnie wdzięczna za pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Joanna
Obserwuj wątek
        • joan_r Re: Numerologia firmy 16.05.21, 12:39
          Myślę, że weekend i święta hmm... jeśli zaznaczę z góry, że od tego dnia firma ma już istnieć, to myślę, że sobota, niedziela czy święto nie powinno przeszkadzać.
          • teresa.numerolog Re: Numerologia firmy 17.05.21, 16:45
            Dzień dobry Pani Joanno,

na podstawie stosowanych przeze mnie metod numerologicznych
            proponuję 4 daty – w kolejności (moim zdaniem) od „najlepszej” do „najsłabszej”.

Jednocześnie wyjaśniam, że:
            ... w pierwszych kilku/kilkunastu miesiącach w Pani dacie urodzenia
            występują tendencje numerologiczne do okresu „przejściowego” –
            między obecnym (kończącym się) okresem
            tylko średnio sprzyjającym/pomyślnym z bardzo niską siłą przebicia,
            a okresem sprzyjającym/pomyślnym ze stopniowo rosnącą siłą przebicia
            (rosnącą do poziomu maksymalnego ok. 2030-2031);
            … tenże okres „przejściowy” w Pani dacie urodzenia
            może w pierwszych kilku/kilkunastu miesiącach osłabiać sprzyjający wpływ poniższych 4.dat;
            … z uwagi na tenże okres „przejściowy” w Pani dacie urodzenia
            teoretycznie niemożliwy jest dobór takiej daty założenia firmy
            (lub daty początku jakiegokolwiek innego przedsięwzięcia),
            aby dobrana data w pełni sprzyjała Pani dacie urodzenia
            jednocześnie w najbliższych kilku/kilkunastu miesiącach i w najbliższych ok. 7-9.latach.

Proponowane daty
            oraz ich ważne „plusy” i „minusy”
            (o których dobrze byłoby wiedzieć przy indywidualnym wyborze daty)

Nr 1/ Data 20.08.2021
            [ale tylko od godz. 10:50 z uwagi na pusty bieg Księżyca →
            proponuję tę informację skonsultować z doświadczonym astrologiem]:

-
            • joan_r Re: Numerologia firmy 17.05.21, 20:00
              Baaaardzo dziękuję!

Niestety podstawą w tych czasach, nawet w biznesie tworzenia stron, jest współpraca. Chociażby w zatrudnianiu freelancerów - to raz. Dwa - współpracy z innymi firmami zlecającymi wykonanie stron dla ich klientów. A ja bardzo lubię współpracować. Jestem indywidualistką, ale ludzie w zespole szczególnie to dla mnie siła napędowa. Współpraca to pieniądze. Znowu tworzenie jest dla mnie czymś, co jak na 33 przystało też, pomocą innym w rozwiązaniu ich problemów i poprawy wizerunku, która podniesie sprzedaż.

Czy ta data 20.08.2021 będzie mi w tym przeszkadzać?

Pozdrawiam serdecznie
              • teresa.numerolog Re: Numerologia firmy 18.05.21, 08:05
                Dzień dobry Pani Joanno,

w pierwszych kilku/kilkunastu miesiącach
                (czyli w okresie „przejściowym” w Pani dacie urodzenia)
                to Pani data urodzenia może nieco osłabiać wpływ wszystkich dat kalendarzowych,
                które teoretycznie sprzyjałyby Pani przedsięwzięciom w długim okresie (np. w okresie 8-9.lat).

W pierwszych kilku/kilkunastu miesiącach właśnie to, co napisałam wyżej,
                może być stosunkowo ważniejszym czynnikiem osłabiającym więź 2.dat
                (więź daty ur. Pani i daty 20.08.2021) niż sam wpływ daty 20.08.2021 na Pani datę urodzenia...

Czyli → przez ten okres „przejściowy” (przez pierwsze kilka/kilkanaście miesięcy)
                dobrze byłoby spokojnie, rozsądnie, cierpliwie i pracowicie przebrnąć...

A później data 20.08.2021 mogłaby mieć „przyjacielski” wpływ na Pani datę urodzenia
                w długim okresie...

A w szczegółach:

-
                • joan_r Re: Numerologia firmy 18.05.21, 17:17
                  Nie mam problemów komunikacyjnych, za to wyczucie do ludzi. Jestem uczciwa w tym co robię i daję więcej niż większość. "Sprzedałam się" na rozmowie z doradcą bez stresu. Problemem jest, że chłonę negatywne uwagi wobec mojej osoby i potem muszę je z siebie wyrzynać, jak wodę ze szmaty. To mnie czasowo zawsze w jakiś sposób osłabia. Słomiany zapał, o którym Pani wtedy napisała, tak...prawda. U mnie musi się dużo dziać, wtedy działam najlepiej. A gdybym nie umiała porozumiewać się ze współpracownikami to nie chciałabym z nimi współpracować. Za to nie znoszę bałaganu, niekompetencji, braku profesjonalizmu i wtedy muszę panować nad emocjami. Ale z tym też daję sobie radę.

Współpraca obecnie jest i będzie. I była od lata do lutego.
                  Dokształcanie - tak, jak najbardziej.

Nie sądziłam, że los znowu skieruje mnie na tworzenie stron. To jest w moim życiu od dobrych 10 lat. Także to stary temat, rozwijany o nowe narzędzia do pracy i wiedzę.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.
                  Jest bezcenna <3

Joanna smile
            • joan_r Re: Numerologia firmy 11.06.21, 21:22
              Pani Tereso, czy data 2.08.2021 działa tak samo, jak 20.08.2021 r?

Wyniki rozstrzygną się już w lipcu.

Nr 1/ Data 20.08.2021
              [ale tylko od godz. 10:50 z uwagi na pusty bieg Księżyca →
              proponuję tę informację skonsultować z doświadczonym astrologiem]:
              • teresa.numerolog Re: Numerologia firmy 12.06.21, 07:50
                Dzień dobry Pani Joanno,

każda data kalendarzowa to data niepowtarzalna, z całkowicie odmienną specyfiką,
                z niepowtarzalnym oddziaływaniem na inną datę (np. na konkretną datę urodzenia), itd.

Proponowane wcześniej daty wybrałam z okresu, który Pani podała: lipiec-wrzesień.
                Czyli datę 2.08.2021 też brałam pod uwagę. Ale jej nie zaproponowałam...
                Data 2.08.2021 może nie sprzyjać Pani dacie urodzenia.

Jednak skoro „cały ten proces toczy się od marca już wink ”,
                to być może inna data (marcowa)
                mogła+może mieć bardzo znaczący (np. decydujący) wpływ
                na założenie firmy przez Panią oraz na założoną później Pani firmę...
                Czyli można przypuszczać (np. na ok. 60%), że
                data lipcowa/sierpniowa/wrześniowa może być tylko datą o charakterze uzupełniającym...

Pozdrawiam,
                Teresa
      • joan_r Re: Numerologia firmy 06.08.21, 09:57
        Droga Pani Tereso, dotacji nie dostalam. Jest teraz kolejna tura i zastanawiam się czy znowu próbować. Data 20.08.2021 jest super nawet pod katem astrologii. Ale cóż... Biorąc pod uwagę, że znowu cały proces może potrwać 5 miesięcy to zakończy się pewnie w grudniu. Czy mogę Panią bardzo mocno prosić o sprawdzenie czy grudzień lub jakiś dzień w pierwszej połowie stycznia mi sprzyja na założenie firmy?

Pozdrawiam serdecznie
        Joanna
        • teresa.numerolog Re: Numerologia firmy 07.08.21, 08:58
          Dzień dobry Pani Joanno,

przykro mi, że nie dostała Pani dotacji sad

Pani Joanno, zacznę od sprawy bardzo istotnej.
          17.05.2021 r. uwypukliłam znaczenie
          okresu „przejściowego” w Pani dacie urodzenia – m.in.:

... w Pani dacie urodzenia występują tendencje numerologiczne
          do okresu „przejściowego” – między obecnym (kończącym się) okresem
          tylko średnio sprzyjającym/pomyślnym z bardzo niską siłą przebicia,
          a okresem sprzyjającym/pomyślnym ze stopniowo rosnącą siłą przebicia
          (rosnącą do poziomu maksymalnego ok. 2030-2031);

… okres „przejściowy” w Pani dacie urodzenia
          mógł/może w pierwszych kilku/kilkunastu miesiącach (liczonych od maja 2021 r.)
          osłabiać sprzyjający wpływ proponowanych w maju 2021 r. czterech dat;

… z uwagi na okres „przejściowy”
          teoretycznie (wg Numerologii i na logikę)
          niemożliwy jest dobór takiej daty założenia firmy
          (lub daty początku jakiegokolwiek innego przedsięwzięcia),
          aby dobierana data w pełni sprzyjała Pani dacie urodzenia
          jednocześnie w najbliższych kilku/kilkunastu miesiącach (liczonych od maja 2021 r.)
          i w najbliższych ok. 7-9.latach.

Pani Joanno, od majowej korespondencji
          do grudnia2021/stycznia2022 upłynie ponad 6 m-cy.
          Czyli: o te ponad 6 miesięcy krócej wink
          okres „przejściowy” może dodatkowo osłabiać wpływ proponowanych dzisiaj dat...

Pani Joanno,
          w grudniu i styczniu tylko dwie daty mogłyby w jakimś stopniu
          sprzyjać Pani dacie urodzenia: 15.01.2022 i 10.12.2021.
          Ale żadnej z tych dat nie polecam sad

Data 10.12.2021
          … Wg metody numerologicznej interpretującej daty ogólnie →
          data 10.12.2021 może przeważnie sprzyjać Pani dacie urodzenia
          przez początkowe ok. 7-8 lat
          (z wyjątkiem wyżej opisanego kończącego się okresu „przejściowego”),
          a później – przez następne ok. 7 lat – może sprzyjać Pani dacie ur. średnio („tak pół na pół”).
          … Wg metod numerologicznych interpretującej daty szczegółowo →
          data 10.12.2021 wydaje się być nie do udźwignięcia przez osobę tworzącą firmę:
          ~~~~ głównie z uwagi na tendencje numerologiczne (silne)
          do dużych+nietypowych problemów w dogadywaniu się z ludźmi
          oraz we współpracy z ludźmi
          (w parach oraz w środowisku/otoczeniu/społeczeństwie/itp.),
          ~~~~ a także m.in. z uwagi na tendencje niesprzyjające:
          karierze zawodowej kobiety, współpracy z zagranicą, dalekim wyjazdom,
          tajemniczości
          (zgłębianiu/tworzeniu/gromadzeniu/przetwarzaniu/skrywaniu/itp./itd. tajemnic), itp.

Tendencje numerologiczne występujące w obu datach
          mogą przeważnie sprzyjać wszechstronności, pomysłowości,
          zmianom, nowościom/nowinkom, itp., itd.
          Oprócz pow. atutów obie daty:
          ... mogą wnosić tendencje do przeciwności/oporów/fochów/itp.
          w kontaktach z przedstawicielami społeczeństwa/władzy
          (z urzędnikami/bankowcami/adwokatami/notariuszami/itd.,
          z kontrahentami/klientami/itp., itd.),
          … mogą przyciągać nadmiar spraw/problemów dotyczących organizacji i/lub materii.

Data 15.01.2022 (sobota)
          … Wg metody numerologicznej interpretującej daty ogólnie →
          data 15.01.2022 może przeważnie sprzyjać Pani dacie urodzenia
          przez początkowe ok. 7-8 lat
          (z wyjątkiem wyżej opisanego kończącego się okresu „przejściowego”),
          a później – przez następne ok. 7 lat – może nie sprzyjać Pani dacie ur.
          ALE: przez początkowe ok. 18 lat
          data 15.01.2022 może bardziej „pasować” do Pani daty ur.
          aniżeli data 10.12.2021 (może „bardzo pasować na dobre i na złe”).
          … Wg metod numerologicznych interpretujących daty szczegółowo →
          przy ew. wyborze daty 15.01.2022 należy zwrócić uwagę
          w szczególności na tendencje (bardzo silne)
          do przyciągania/współtworzenia/tworzenia sytuacji/wydarzeń
          bardzo nietypowych/dziwnych
          oraz jednocześnie: nagłych+zaskakujących jak strzał z pistoletu
          i dość często niszczących.
          … Datę 15.01.2022 dobrze byłoby skonsultować z astrologiem
          m.in. z uwagi na pow. tendencje „niszczące”
          i z uwagi na pusty bieg Księżyca do godzin popołudniowych.

Pani Joanno, to być może jeszcze nie jest dobry czas
          na założenie+funkcjonowanie Pani firmy...

Pozdrawiam serdecznie,
          Teresa
          • joan_r Re: Numerologia firmy 07.08.21, 16:25
            Bardzo dziękuję. No coś wymyślec muszę, bo nie mam ochoty byc stałe bezrobotna smile

Tam, przy tym rozdzielaniu dotacji jest kumoterstwo, brak profesjonalizmu ze stron oceniających, układy. Nie mam szczególnie ochoty brać ponownie w tym udział. A Pani tylko mnie w tym utwierdza. Będzie jednak jeszcze jeden nabór - ostatni już. Ale trudno mi powiedziec w jakim czasie.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam
            Joanna
            • camaretto Re: Numerologia firmy 24.08.21, 12:07
              I co? Bo jeśli to warszawski UP to może być naprawdę kumoterstwo, dowodem na to jest bezpodstawny, maltretujący stosunek do mnie samej w urzędach w których dotyczas bywałam w Warszawie, chociaż obecność tam koleżanek i cieszy i smuci- karciarze to znają jako ... choćby zmianę tych "stosuneczków".
              Mnie kazano już na skutek i moich "wrzasków" zrobić test MEN- chyba nadający się na poradę dla nieporadnego maturzysty i poradę pani pedagog z negatywną odpowiedzią na skutek 5 min opóźnieina w stojącego w korku autobusu.
              Oczywiście - drugi raz tam nie pojechałam, nie mówiąc o konieczności zapłacenia kanara kiedyś w UP...
              Jakby na skutek i wibracji mistrzowskich i karmicznych (mam w podpisie 22 i ... 13 czyli - niby 4 za to jestem DŻ 11 i mam tych 11 od cholery w karcie numerologicznej,a gdzie mam karmę - prosta symbolicznie sprawa - astro mam z Wenus w opozycjach do pracy z babami...) anioły mnie opuściły... a chciałam jużnawet biznesu, bo pani w UP za każdym razem mówiła że - tak, owszem,zapłacą mi za kurs zielarski - tylko jak samodzielnie firmę założę - no więc się zdecydowałam, to było jeszcze za dawniejszych czasów i było to bezpłatnie bez konieczności płacenia ZUS.
              U ciebie widzę 3 Buław i Cesarzową jako odpowiedź - chyba pozytywnie wypada, a porada wzmocni twoje pozytywne strony biznesowe.
              U siebie - QMiecz odwrócona i podobnież odwrócona 4 Buław - złe potraktowanie mnie przez UP mimo dyplomów,na które... musialam poczekać - każą opowiedzieć o porażce - na skutek gorszących kłopotów i nieporozumień rzuciłam konsultację w UP i zyskałam później 4 Buławianą - dyplomik prywatny bo poszłam na indywidualny kurs, który mi dawał uprawnienia do innej pracy, ale takiej ktorą mogłam wykonywać ;D. No i ze wsparciem super maszyn,o których trochę opowiedziałam, bo komputery drogie były jak cholera... radzę sobie jakoś jako designer mimo nawracających chorób.

Za to koleżanki w swoim mieście w UP nie zostały potraktowane - z dyplomem - per noga, ale na skutek może i płatnego 1/3 najniższej pensji kaprawego ponownego "stażu " - dostały pracę, może za dawniejszą"średnią" - ale stałą teraz. Życzę ci czegoś nowego i innego niz dotychczas - korciło jednak mnnie tak bardzo żeby nie sprawdzić, czy data okaże się lepsza że kartami ośmieliłam się zagrać trochę...po fakcie jakoś jest - i wskazuje że chyba tak.
              Napisz i zweryfikuj może to cholernie ciekawe - ja będąc kryzysowo chora byłabym "na krawędzi" bez moich bluzeczek ;D a ciuchy są,za1000 zł niektóre, przebiły nawet cenę maszyny - tak że nie są to urojenia świętej krowy ze sfery psychotroniki ani znajomostki innej (w UP notabene, i przy dotacjach, też psychotroniczki big_grin)
              7 letni rytm astro to i Węzły Księżyca i cykl Saturna,ćwierć cyklu to 1/4 z 28 -29 lat, czyli 7, podczas gdy Saturn wraca w położenie koniunkcji, a Węzły Księżyca 9 lato ile dobrze pamiętam. Tomusi być na ogół pry konsultacji z astrologiem jednak sugerowane horoskopem - na forum Madzia1230 jest takim "antyprzykładem " - ona ma nie tylko cykle ale i kwadraty horoskopowe - może dlatego "trzepie się" u niej co rusz pracabo mają w ...kwadratach, naważniejszych w jej horowskopie, rozwinięty 10 dom z Marsem jest daleki od strefy Gaqueline i co rusz natrafiana idiotyczne wprostprzeszkody. Niestety, na moje sugestie poszła z kolei i opowiedziała smutną historię z datą i godziną tylko p. Teresie - numerolożce, nie sprawdzając swego AC w Lwie. Natomiast horoskop w jasny sposób sugeruje silny wpływ Plutona w Gaqueline - aktywności, która MA zawodowy udział ale na IC.. stąd pożądanie studiów w bezpieczeństwie i pozorne skutki sięgające trygonu z Księżycem w roli doradców - znajomych. No, ale Mars jest słaby i w kwadracie...Przepraszam, że "włamałam" sięz jej horoskopem może 0 - ale byłam zdania, że powinna to sprawdzić, a nie przyszła znów na forum.
              Ja mam "inaczej" w horpskopie - ale powtwierdzający wszystko stosunek symboliczny z astrologią i numerologią - aż się prosi, żeby sprawdzić, bo co nie stosunki z feminizacją - to "leżę" z 13 karmiczną.

Może zresztą p. Teresa coś mi nasunie? Urana mam bowiem z dobrym aspektem... ale i w b. aktywnej liniii energii?
              Please, jabyś teraz, jest już 24 - 08 -21 mogła coś nam powiedzieć więcej o tej dacie i czy będzie jakieśwyjście ? Bo karty masz dobre, a ...jaka firma to nie wiadomo, z uwagi choćby na kryzys np.horoskopowy ? Na przykład nie gra roli czy fito i naturoterapia to źle czy dobrze,bo panie urzędniczki nie chcą mi po opozycji nic a koleżankom dobrze życzą i kursy załatwiają u niej w mieście jakie chciała. U mnie jedynie Uran- nas uratował raz z gowork z pewnym Irlandczykiem - bo to była mafia, zresztą pisali,przerażeni,że LaStrada.
              Mieliśmy razem taki para "event" że szok, zresztą się dawno już - sprawdził
              Uraniczne te astro uciebie, bardzo.Uważa jednak na kryzysy Merkurego, bo nie przebaczą- to opozycyjny archetypiczny planeterny "feler", to samo bliski Księżyc i pełnia aspekty świateł, raczej też nie do uratowania.Bliskie- jeżeli strefie MC i IC to masz nad czym pracować, aczkolwiek da się, my po kwadratach czasami jedziemy ostro i z przyjaźniami, i nie tylko - i "da się"
              Cam
            • camaretto Re: Numerologia firmy 24.08.21, 12:46
              www.astromagia.pl/magiczna-wiedza/astrologia/czym-jest-pusty-bieg-ksiezyca
              polecam- gdzie indziej o pustym biegu piszą że to czas, w którym Księżyc nie ma jużw danym znaku żadnych ważnych aspektów.
              Myślę ,że tojest ważne, w odreślonym czsie Księżyc tworzy jeszcze aspekty, równie " bogate" okazująsięróże strony - blogi które do bólu określają nam życie.. moim zdaniem,k niezgodne z prawdą.Ale to szczegół, wystarczy nie kierowćsiętym, tylkosłuchać własnej intuicji i"drażliwości" wewnętrznej.
              Myślę, że jako mistrzowska33 sobieporadzisz - to niełatwaliczba bo obfita w skutki - ja nam 11 i" życie " trzyma mnie "na uwięzi", to samo inne kobiety z mojej rodziny...każdy jest inny, ale indywidualizm niestety, nie powoduje kłopotów mniej, za to wzmaga je w sposób nienormatywny ;D
              Za to - cłopy majom labę w tym wcielonku...
              • camaretto Re: Numerologia firmy 24.08.21, 12:50
                Przepraszam za literówki,błędy są u mnie teraz z kolei wynikiem ostrego ataku bólów lumbago...kiedy się to skończy... nie wiem.
                Co do numerologii własnej to może napiszę PO chorobie, jakby co? Bo chorym to żadna rada nie pomoże ...może koleżanek wróżek,żeby się nie poddawać, ot, co!
                  • camaretto Re: Numerologia firmy 24.08.21, 16:44
                    Dzięki,muszę odchorować swoje leżąc a jestem Rakiem z lat 70 więc roczek w teczy w tamte niby nie gra roli, ale to zmęczenie materiału też, jak mi się zdaje. Inaczej wszystko psu na budę... Ale chętnie się przypatrzę i pewno wrócę - jestem obok, tyle że nieszczęśliwa. A przypadki "z naszej klatki" i nie tylko z naszej ;D
    • free-soul-22 Re: Numerologia firmy 06.09.21, 02:04
      Hej Joasiu, tak czytam Twoją korespondencję z Panią Teresą i nasuwa mi się jedna myśl: planety i liczby działają na Ciebie ale czy Ty masz świadomość, że Ty potrafisz na nie oddziaływać? Możesz też blokować ich wpływ i ustawiać wszystko pod siebie. Wiem, że nie jest to łatwe i nie przychodzi ot tak za pstryknięciem palców ale jako istota boska, w szczególności 33 masz potężną moc sprawczą więc wykreuj myślami dokładnie kierunek, w którym zmierzasz.
      Ponadto nie wiem, czy to w ogóle jest dobry czas dla Ciebie na otwieranie firmy, ja bym raczej poczekała do 2022 roku. Jesteś teraz w roku osobistym 9 więc zamyka Ci się 9-letni cykl. To czas przemyśleń i podsumowań, zakończenia wszystkiego, co niezakończone, co nam ciąży, co było zamiecione pod dywan. W maju 2022 wchodzisz w rok osobisty 1 więc to dla Ciebie początek, potężna siła przebicia, intuicja, głowa pełna pomysłów. Co więcej, teraz w 2021r. roku przechodziłaś do trzeciego punktu zwrotnego o liczbie 5, rok uniwersalny to też 5 a więc chaos, zmiany, zmiany, i jeszcze więcej zmian, czyli wszystko staje na głowie... smile Ja bym raczej poczekała do 2022r. smile Ale tak czy inaczej, to Ty kreujesz swój los - w mojej ocenie większy wpływ na Twój biznes będzie mieć Twoja czarna trójka, czyli wada o liczbie 3 niż źle dobrana data rozpoczęcia działalności. Oczywiście ona jest ważna, tak jak i nazwa i najlepiej, żeby data + nazwa dawały liczbę 1, 8 lub 3. Może jedynka? Masz ósemkę w wibracji zewnętrznej, więc już masz siłę przebicia i jesteś swoistą "Panią Prezes" smile Ale choćbyś miała najlepsze wibracje dla firmy, to tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie i np. wada w postaci liczby 3 przynosi np. marnowanie czasu i robienie wszystkiego, tylko nie tego, co trzeba. No i to trójkowe gadulstwo, czasem ciężko się w nim zatrzymać. Uważam, że jeśli nie przerobisz tej wady to będzie ona większym problemem w Twojej działalności niż nie do końca pasująca data rozpoczęcia (hmm, chyba, że poszłaś bardziej w drugą stronę i się wycofałaś i nie komunikujesz jasno swoich uczuć, potrzeb czy przemyśleń. Tak czy inaczej 3 w negatywie to m.in. zaburzona komunikacja więc ona będzie Ci potrzebna w kontakcie z klientem).
      Mam nadzieję, ze uda Ci się z następną dotacją smile Być może celowo teraz nie dostałaś, bo coś nad Tobą czuwa? Zresztą widac w Twoim portrecie, ze teraz w tej piątce masz opiekę z góry, więc wszystko będzie dobrze smile
      A co do dotacji, to pomyśl nad tym, aby do biznes planu dodać coś innowacyjnego, coś, w czym będziesz konkurencją dla innych firm. Nie musisz absolutnie tego spełnić, ma się zgadzać na papierze. Jak wniosek o dotację złożą trzy osoby, które projektują strony, trzy kosmetyczki i trzy fryzjerki to z każdej grupy wybiorą tego, kto jest inny. I nawet w przypadku kumoterstwa i oceniania po znajomości, to nie bardzo będą mogli to obejść. Pracowałam w dotacjach więc wiem, jak jest wewnątrz a Ci, którzy je przyznają też boją się kontroli smile

Napisałam się jak dzik i zastanawiam się, czy Ty to w ogóle odczytasz smile)))))))
      Nawet, jak nie odczytasz to z całego serca życzę Ci powodzenia!
        • free-soul-22 Re: Numerologia firmy 25.11.21, 03:47
          Hej Joasiu, nic nie dostałam na maila i teraz przez przypadek zauważyłam Twoją odpowiedź.
          Napisz proszę do mnie na ten numer: 513 188 799. To tzw. "nr roboczy" który mogę podać w sieci bo i tak dzwonią na niego tylko ankieterzy smile Oddzwonię do Cebie.
          Trzymaj się ciepło
    • joan_r Re: Numerologia firmy 10.10.21, 11:14
      Witam Pani Tereso ponownie, zostawiłam 3 tura ubiegania się o dotację i zostaje mi jeszcze 4-ta, może jeszcze w innym miejscu będzie 5ta opcja. Najprawdopodobniej składanie formularzy przypadnie w grudniu, najpóźniej w styczniu. Trzeba by pewnie znowu liczyć te 5 miesięcy czekania (jeśli przejdę 1 etap).

Nieważne, że mam okresy przejściowe... mam już rozwalony laptop, nie stać mnie na nowy, trudniej się pracuje. Osób do robienia stron przybywa.

Czy mogłaby mi Pani polecić daty na założenie działalności od kwietnia do czerwca? Mam nadzieję, że również jakieś będą korzystne dla mnie.....

Pozdrawiam serdecznie
      • teresa.numerolog Re: Numerologia firmy 10.10.21, 20:05
        Witam Pani Joanno,

datą najbardziej „pasującą” do Pani daty urodzenia
        od samego początku smile ,
        a na dodatek w długim okresie smile ,
        jest data 5 czerwca 2022 r. (niedziela wink ):
        data ta może być datą generalnie sprzyjającą Pani dacie urodzenia
        aż przez ok. 10/ew.9 lat.

Datę tę mogłaby Pani dodatkowo „wykorzystać”
        w jakichś istotnych celach osobistych/towarzyskich/itp./itd. smile

Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie,
        Teresa
        • joan_r Re: Numerologia firmy 11.10.21, 19:59
          No to ciekawe, jak się teraz sprawy potoczą z terminem zakończenia dotacji... Bo jak skończą się w kwietniu....

Ja Panią również pozdrawiam bardzo serdecznie i dziękuję za wsparcie <3
          Joanna
          • teresa.numerolog Re: Numerologia firmy 07.11.21, 07:37
            Dzień dobry Pani Joanno,

na Pani pytanie z 10 października 2021 r.:
            „Czy mogłaby mi Pani polecić daty na założenie działalności od kwietnia do czerwca?”
            odpowiedziałam:
            „datą najbardziej „pasującą” do Pani daty urodzenia
            od samego początku smile , a na dodatek w długim okresie smile ,
            jest data 5 czerwca 2022 r. (niedziela wink ):
            data ta może być datą generalnie sprzyjającą Pani dacie urodzenia
            aż przez ok. 10/ew.9 lat. (...)”

Z pow. cytatów można wywnioskować, że
            w maju 2022 r. nie ma takich dat
            generalnie sprzyjających jak data 5 czerwca 2022 r. wink

Pani Joanno,
            z dat majowych (mniej sprzyjających niż data 5 czerwca 2022 r.)
            generalnie sprzyjająca w krótszym okresie
            (przez ok. 3 lata, ew. przez ok. 3,5 roku) może być data 15 maja 2022 r.

Pozdrawiam,
            Teresa
    • joan_r Re: Numerologia firmy 23.03.22, 21:51
      Jak na 5 punkt zwrotny z 14 przystalo, rzucam w cholere latanie za kasa z Unii, bo i tak poreczyciel ma obciążone konto i odpada. Trzymajcie za mnie kciuki, to może wymarzony etat przedstawiciela handlowego dostanę 😁 Pani Tereso, Pani jest niewiarygodna, niebywała. Pani miejsce tutaj i pomoc... Jestem wdzięczna za każde słowo. Dziękuję.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka