Dodaj do ulubionych

Numerologia firmy

15.05.21, 20:11
Witam Pani Tereso,

staram się o dotację u nas lokalnie, czekam tylko na listę, żeby upewnić się, że na pewno przeszłam pierwszy etap (wstępnie przeszłam). W biznesplanie będę musiała podać nazwę firmy. Czy mogłaby mi pomóc w wybraniu numeru dla nazwy i daty założenia firmy związanej głównie z projektowaniem stron internetowych?
Rozpoczęłam tworzyć dużą wyszukiwarkę na region, na której chce również zarabiać. Dodatkowo pewnie dojdą sprzedaże produktów mamy do firm, wynajem domku. Ale głownie chodzi o tworzenie i zarządzanie stronami.

Moja data urodzenia: 08.05.1982
wibracje wewnętrzne: 43/7
wibracje zewnętrzne: 71/8
cele: 15/6
Podpis: 40/4 (zazwyczaj z nazwiska)
jeśli plus imię to 59/14/5

Ale popracuję nad podpisem 44 (w zasadzie nad "ń" mogę robić zamiast kreski "v").

Będę przeogromnie wdzięczna za pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Joanna
Obserwuj wątek
        • joan_r Re: Numerologia firmy 16.05.21, 12:39
          Myślę, że weekend i święta hmm... jeśli zaznaczę z góry, że od tego dnia firma ma już istnieć, to myślę, że sobota, niedziela czy święto nie powinno przeszkadzać.
          • teresa.numerolog Re: Numerologia firmy 17.05.21, 16:45
            Dzień dobry Pani Joanno,

na podstawie stosowanych przeze mnie metod numerologicznych
            proponuję 4 daty – w kolejności (moim zdaniem) od „najlepszej” do „najsłabszej”.

Jednocześnie wyjaśniam, że:
            ... w pierwszych kilku/kilkunastu miesiącach w Pani dacie urodzenia
            występują tendencje numerologiczne do okresu „przejściowego” –
            między obecnym (kończącym się) okresem
            tylko średnio sprzyjającym/pomyślnym z bardzo niską siłą przebicia,
            a okresem sprzyjającym/pomyślnym ze stopniowo rosnącą siłą przebicia
            (rosnącą do poziomu maksymalnego ok. 2030-2031);
            … tenże okres „przejściowy” w Pani dacie urodzenia
            może w pierwszych kilku/kilkunastu miesiącach osłabiać sprzyjający wpływ poniższych 4.dat;
            … z uwagi na tenże okres „przejściowy” w Pani dacie urodzenia
            teoretycznie niemożliwy jest dobór takiej daty założenia firmy
            (lub daty początku jakiegokolwiek innego przedsięwzięcia),
            aby dobrana data w pełni sprzyjała Pani dacie urodzenia
            jednocześnie w najbliższych kilku/kilkunastu miesiącach i w najbliższych ok. 7-9.latach.

Proponowane daty
            oraz ich ważne „plusy” i „minusy”
            (o których dobrze byłoby wiedzieć przy indywidualnym wyborze daty)

Nr 1/ Data 20.08.2021
            [ale tylko od godz. 10:50 z uwagi na pusty bieg Księżyca →
            proponuję tę informację skonsultować z doświadczonym astrologiem]:

-
            • joan_r Re: Numerologia firmy 17.05.21, 20:00
              Baaaardzo dziękuję!

Niestety podstawą w tych czasach, nawet w biznesie tworzenia stron, jest współpraca. Chociażby w zatrudnianiu freelancerów - to raz. Dwa - współpracy z innymi firmami zlecającymi wykonanie stron dla ich klientów. A ja bardzo lubię współpracować. Jestem indywidualistką, ale ludzie w zespole szczególnie to dla mnie siła napędowa. Współpraca to pieniądze. Znowu tworzenie jest dla mnie czymś, co jak na 33 przystało też, pomocą innym w rozwiązaniu ich problemów i poprawy wizerunku, która podniesie sprzedaż.

Czy ta data 20.08.2021 będzie mi w tym przeszkadzać?

Pozdrawiam serdecznie
              • teresa.numerolog Re: Numerologia firmy 18.05.21, 08:05
                Dzień dobry Pani Joanno,

w pierwszych kilku/kilkunastu miesiącach
                (czyli w okresie „przejściowym” w Pani dacie urodzenia)
                to Pani data urodzenia może nieco osłabiać wpływ wszystkich dat kalendarzowych,
                które teoretycznie sprzyjałyby Pani przedsięwzięciom w długim okresie (np. w okresie 8-9.lat).

W pierwszych kilku/kilkunastu miesiącach właśnie to, co napisałam wyżej,
                może być stosunkowo ważniejszym czynnikiem osłabiającym więź 2.dat
                (więź daty ur. Pani i daty 20.08.2021) niż sam wpływ daty 20.08.2021 na Pani datę urodzenia...

Czyli → przez ten okres „przejściowy” (przez pierwsze kilka/kilkanaście miesięcy)
                dobrze byłoby spokojnie, rozsądnie, cierpliwie i pracowicie przebrnąć...

A później data 20.08.2021 mogłaby mieć „przyjacielski” wpływ na Pani datę urodzenia
                w długim okresie...

A w szczegółach:

-
                • joan_r Re: Numerologia firmy 18.05.21, 17:17
                  Nie mam problemów komunikacyjnych, za to wyczucie do ludzi. Jestem uczciwa w tym co robię i daję więcej niż większość. "Sprzedałam się" na rozmowie z doradcą bez stresu. Problemem jest, że chłonę negatywne uwagi wobec mojej osoby i potem muszę je z siebie wyrzynać, jak wodę ze szmaty. To mnie czasowo zawsze w jakiś sposób osłabia. Słomiany zapał, o którym Pani wtedy napisała, tak...prawda. U mnie musi się dużo dziać, wtedy działam najlepiej. A gdybym nie umiała porozumiewać się ze współpracownikami to nie chciałabym z nimi współpracować. Za to nie znoszę bałaganu, niekompetencji, braku profesjonalizmu i wtedy muszę panować nad emocjami. Ale z tym też daję sobie radę.

Współpraca obecnie jest i będzie. I była od lata do lutego.
                  Dokształcanie - tak, jak najbardziej.

Nie sądziłam, że los znowu skieruje mnie na tworzenie stron. To jest w moim życiu od dobrych 10 lat. Także to stary temat, rozwijany o nowe narzędzia do pracy i wiedzę.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.
                  Jest bezcenna <3

Joanna smile
            • joan_r Re: Numerologia firmy 11.06.21, 21:22
              Pani Tereso, czy data 2.08.2021 działa tak samo, jak 20.08.2021 r?

Wyniki rozstrzygną się już w lipcu.

Nr 1/ Data 20.08.2021
              [ale tylko od godz. 10:50 z uwagi na pusty bieg Księżyca →
              proponuję tę informację skonsultować z doświadczonym astrologiem]:
              • teresa.numerolog Re: Numerologia firmy 12.06.21, 07:50
                Dzień dobry Pani Joanno,

każda data kalendarzowa to data niepowtarzalna, z całkowicie odmienną specyfiką,
                z niepowtarzalnym oddziaływaniem na inną datę (np. na konkretną datę urodzenia), itd.

Proponowane wcześniej daty wybrałam z okresu, który Pani podała: lipiec-wrzesień.
                Czyli datę 2.08.2021 też brałam pod uwagę. Ale jej nie zaproponowałam...
                Data 2.08.2021 może nie sprzyjać Pani dacie urodzenia.

Jednak skoro „cały ten proces toczy się od marca już wink ”,
                to być może inna data (marcowa)
                mogła+może mieć bardzo znaczący (np. decydujący) wpływ
                na założenie firmy przez Panią oraz na założoną później Pani firmę...
                Czyli można przypuszczać (np. na ok. 60%), że
                data lipcowa/sierpniowa/wrześniowa może być tylko datą o charakterze uzupełniającym...

Pozdrawiam,
                Teresa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka