bialy_bez
17.02.09, 20:34
Dzien dobry wszystkim :)
mam od ok. 3 lat zamiokulkasa. Jak do tej pory pieknie rosl i bardzo cieszyl oko, ale niestety ostatnio zaczely mu zolknac liscie.
Lodyga żółkie do połowy wysokości(od połowy w góre)jak calkiem zwiednie czy uschnie to ja ucinam, ale dolna część jest calkiem jędrna.Czy może ktoś z was wie dlaczego się tak dzieje ?
I co mam zrobic ? Juz sama nie wiem czy to przelanie, przesuszenie czy choroba :((((
Z gory dziekuję za rady i pomoc :)
Pozdr.