Dodaj do ulubionych

Kurs na wózek widłowy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 14:44
Cześć,

może mi ktoś z Was polecić firmę w Oświęcimiu, gdzie mogę zrobić kurs na wózek widłowy? Wiem, że robią w Elce ale czy gdzieś jeszcze?

pozdrawiam!
Tomek
Obserwuj wątek
    • kseniamajewska Re: Kurs na wózek widłowy 13.03.13, 09:24
      To w Goworku chyba już nie działa. Od siebie polecę coś stabilniejszego. Kurs na wózki widłowe prowadzi OKZ Andrzeja Kalemby i to od 2006 roku, sam zobacz www.kursy-wielun.pl/operwozkow.htm
      Tyle, że albo nadrobiłbyś trochę drogi albo zebrał kilka osób chętnych do kursu. Z tego co wiem wtedy robią na terenie całego kraju.
    • Gość: maciekbu Re: Kurs na wózek widłowy IP: *.147.43.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.11.19, 13:33
      Ja kurs na wózki widłowe robiłem w Krakowie w tym ośrodku www.oes.krakow.pl/. Bardzo dobrze oceniam ten kurs. Sprawnie i rzeczowo. Spokojnie mogę ich polecić
    • krissskriss Re: Kurs na wózek widłowy 14.10.21, 20:55
      W Olsztynie mogę polecić firmę Motorex. Robiłem tam prawko i kurs na wózki. Dobrze prowadza zajęcia. Mają tez dobrych instruktorów. Egzaminy zdałem bez problemu zarówno na prawko jak i na wózek. Polecam
    • zbyszekzbyn Re: Kurs na wózek widłowy 29.10.21, 09:47
      Oes w Krakowie dobrze prowadzi kursy na wózki widłowe. Robiłem u nich kurs i poszło gładko Na egzaminie tez nie było problemów.
    • igorrroo Re: Kurs na wózek widłowy 23.02.22, 10:34
      Też robiłem kurs na wózki widłowe w Oesie. Spokojnie polecam. Latem wybieram się do nich na prawko kat A.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka