Dodaj do ulubionych

wesele w la rossa

IP: *.adsl.inetia.pl 15.03.15, 21:45
Miał ktoś wesele w la rossa? W sumie nie wiem czemu zainteresowala mnie ta restauracja ale nic nie mogę znaleźć w necie na temat wesel tam. Organizują wogóle? jak duża jest sala? cenowo ok ? Możecie polecić tą lub jakąś restauracje w okolicy,? interesuje mnie taka żeby sala do siedzenia była razem z ta na tańce, nie osobna żeby ten kto nie tańczy mógł chociaż popatrzeć. Ile wcześniej teraz trzeba rezerwowac termin? bardzej proszę o porady
Obserwuj wątek
      • Gość: magda ośw Re: wesele w la rossa IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.15, 23:28
        Właśnie słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat jedzenia i stąd moje pytanie. Będę musiała sprawdzić ale Watpie że organizują wesela na ok 100 osób skoro nie mają na to miejsca. A jakieś inne lokale możecie polecic ? albo jakąś fajna orkiestrę przy okazji? ile wcześniej teraz ustala się termin wesela?
        • Gość: anka Re: wesele w la rossa IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.15, 14:48
          Ja przestrzegam przed La Rossą. Byłam tam na weselu w lipcu. Zimna płyta bardzo dobra i to w zasadzie byl jedyny plus. Ciepłe dania niezjadliwe. Mięsa na obiad twarde, odgrzewane, dzieci nie mogły pogryźć kotletow... Kelnerki nie ogarniają sali, przez dłuższy czas nie było czystych talerzyków na zimną plytę, w końcu jeden z gości poszedł zwrócic kelnerkom uwage, że nie ma na czym jeść na sali... Kawa, herbata z termosów;/ Poza tym jesli robisz wesele na 100osób, to pewnie tańce są na osobnej sali.
          Byłam tez na weselu w Galicji, jedzenie dobre, obsługa kelnerka ok, tylko klimatyzacja nie działała (a była w cenie), koleżanka była miesiac później i też klima nie działała.
          Bardzo podobało mi się na weselu w Heladzie na Stawach i w Skorpionie w Broszkowicach.
          Tylko w Skorpionie sa okrągłe stoły, więc siedzi się tyłem do połowy gości, nie byłam przyzwyczajona do okragłych stołów weselnych, więc mnie to troszke drazniło, ale jedzenie pyszne i kelnerzy super. W Heladzie pyszne jedzenie, piekna sala, super obsługa, ale z tego co kojarze robią wesela od 90 osób. Gdybym miała teraz wyprawiać swoje weselicho to chyba wybrałabym Helade. Ewentualnie zastanawiałabym się nad Skorpionem.
          Kolega był ostatnio na weselu w Porębie na jakiejś nowej sali i był zachwycony, ale ja sie nie mogę w tej kwestii wypowiedzieć.
          Pozdrawiam.
          • Gość: magda ośw Re: wesele w la rossa IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.15, 09:54
            Hm o helladzie jakoś nie pomyślałam a rzeczywiście sala jest piękna, byłam tam kiedyś na weselu ale to było wieki temu jak jeszcze byłam dzieckiem, sporo się chyba od tego czasu zmieniło. Tylko ciekawe jak wygląda to cenowo, nie orientujesz się może? la rossa po takiej opinii oczywiście odpada:-P My jesteśmy dopiero na takim wstępnym etapie,jeszcze nic nie załatwialismy, narazie się rozglądamy ale ja już nie mogę się doczekać więc chciałabym zabrać trochę opinii żeby potem było łatwiej;-)
              • Gość: magda ośw Re: wesele w la rossa IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.15, 23:20
                Powiem Ci że załamałam się jak zobaczyłam wolne terminy na tej sali w porębie. To jakaś masakra, wygląda na to że będzie bardzo ciężko zalatwic coś na następny rok, pewnie 2 lata do przodu trzeba:-( w tamtym roku jeszcze nie mogliśmy sobie pozwolić na to a teraz tyle czekać:-/ miejmy nadzieję że się uda
                • Gość: Kasia Re: wesele w la rossa IP: *.interoswiecim.static.3s.pl 29.03.15, 15:28
                  Ja miałam wesele w tamtym roku w La Rossa i byliśmy bardzo zadowoleni. Z tym, że u nas gości było 50,a sala z tego co wiem jest odpowiednia dla mniej więcej 55 osób. Widziałam też układ stolików na większą liczbe gości,ale gdzie wtedy tańczą to nie wiem. Jedzenie smaczne, obsługa ok, z właścicielem bez problemu można się dogadać. Sala nie była jakoś super ozdabiana,a na zdjęciach wyszła pięknie. I przede wszystkim cenowo są bezkonkurencyjni - 130zł za jeden dzień od osoby.
        • muddle Re: wesele w la rossa 29.04.15, 10:09
          Mnie ofertą zaciekawił jeszcze Malinowy Las robią wesela do max 120osób. Świetne wesela robią tez w Alwerni 4pory roku. Różne sale do wyboru, pięne jedzenie REWELACJA porcje w sam raz zeby sie nie przejeść ale zeby sie najeść wspominam wesele tam super. Ale terminy mają bardzo odległe nie wiem czy na przysły rok będzie coś wolnego ;)
    • muddle Re: wesele w la rossa 29.04.15, 10:04
      Byłam tam na weselu w tamtym roku. Małe wesele ok 60osób i więcej już nie wejdzie . Ciasno. Parkiet zaden, bo cała sala wyłożona wykładziną dywanową więc szaleństwa nie da się na parkiecie wyprawiać. Mało miejsca niestety i jedzenie było paskudne. Nie wiem dlaczego bo w restauracji jak się przyjdzie poziom trzymają super a na weselu nic nie było smaczne. nawet zimna płyta. Poraża. Żałuje że nie mają większej tej sali bo jest tam naprawdę bardzo ładnie. Ale my na swój cywilny jak szukaliśmy i chcieliśmy z szefem pogadać co do cen to nas zbywali, na maile nie odpisywali więc mnie tym zrazili - ale terminy mają raczej rozległe bo zainteresowanie zwłaszcza komuniami i chrzcinami jest duże.
    • Gość: Milford Re: wesele w la rossa IP: *.adsl.inetia.pl 25.10.15, 12:24
      Nie wiem czy trafiliśmy na zły dzień kucharza, czy tylko chciał odrobić pańszczyznę ale jedzenie było fatalne. Wiele naczytałem się i nasłuchałem opowieści o dobrym gotowaniu w La Rossie, ale wg mnie niczym się nie wyróżniają jeżeli chodzi o imprezy grupowe- no chyba że ceną...
    • Gość: arek Re: wesele w la rossa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.02.16, 17:41
      Dzisiaj 07-02-2016 byliśmy tam na obiedzie. Nasza noga więcej tam po postanie. Lokal wymaga remontu. W czasie godzinnego czekania na jedzenie wybiło w lokalu korki i przez dłuższą chwilę było ciemno. Jedzenie okropne. Jedliśmy placki ziemniaczane z niby gulaszem. Były tak spalone, że Kelnerka wyniosła je na kuchnie i powiedziała, że za niniejsze mamy nie płacić. Dzieci jadły burgera drobiowego, szwagierka pierś duszoną w suszonych pomidorach - dwie godziny po obiedzie srała na "piąte drzewo" trzymając się ściany w łazience. Ja też byłem w toalecie. OMIJAĆ TEN LOKAL Z DALEKA.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka