Dodaj do ulubionych

Smród Oświęcimski

18.07.14, 21:44
Witam.
Od kilku tygodni życie Oświęcimian skutecznie obrzydza smród prawdopodobnie fekaliów.
Czy coś wiecie o tej sprawie ?
Obserwuj wątek
    • Gość: dea Re: Smród Oświęcimski IP: *.oswiecim.vectranet.pl 22.07.14, 14:20
      To raczej nieznośny wieczorami smród rozkładajacej się padliny.
    • tommyhill Re: Smród Oświęcimski 23.07.14, 17:43
      to jest nie do wytrzymania !!!!!
      • monitkao Re: Smród Oświęcimski 26.07.14, 16:16
        jestem za, ja czuje nawet momentami siarkę lub coś podobnego
    • Gość: zła Re: Smród Oświęcimski IP: *.adsl.inetia.pl 30.07.14, 02:34
      Tak śmierdzi że spać nie mogę:(
      Przy zamkniętym oknie się nie da a przy otwartym tym bardziej
      • Gość: Mieszkam tu i co ? Re: Smród Oświęcimski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.14, 22:13
        niestety tak Włodarze miasta o nas dbają , kiedy zbliżą się jakieś wybory będzie inaczej.Lepiej snuć plany jakiś kopców czy skupiać się na muzeum i przyjmować żydków niż dbać o nas mieszkających i płacących w tym mieście podatki.Zresztą chyba czas zmienić miejsce zamieszkania bo ani pracy ani perspektyw , rozrywek dla kulturalnych ludzi to jeszcze smród.Porażka jak ten sraczyk za grubą forsę w centrum miasta
    • Gość: Mieszkam tu i co ? Re: Smród Oświęcimski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.14, 22:54
      30.07.2014 godzina 22 53 smród fekaliów , siarka cholera wie co na zewnątrz wilgotno , parno i gorąco.

Gdzie rozwiazanie problemu ??????????????????????????????

Kto nas truje !?
    • Gość: zły Re: Smród Oświęcimski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.14, 01:46
      Noc 1,45 okropny smród a w domu gorąco :(
    • Gość: Gość Re: Smród Oświęcimski IP: *.oswiecim.vectranet.pl 05.08.14, 15:08
      A mnie się zdaje , że dobrze wiadomo kto smrodzi. Problem w tym że Pan Smród jest nie do ruszenia. Tyle w temacie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka