Dodaj do ulubionych

autoszkoła

15.08.04, 15:44
Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Oświęcimiu? I dlaczego?
Obserwuj wątek
    • piechur Re: autoszkoła 23.11.04, 20:05
      nhlnews napisał:

      > Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Oświęcimiu? I dlaczego?

      Budowlanka, bo tam się nie trzeba W OGÓLE UCZYĆ, wystarczy chodzić (czasami)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka