nhlnews 15.08.04, 15:44 Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Oświęcimiu? I dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piechur Re: autoszkoła 23.11.04, 20:05 nhlnews napisał: > Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Oświęcimiu? I dlaczego? Budowlanka, bo tam się nie trzeba W OGÓLE UCZYĆ, wystarczy chodzić (czasami) Odpowiedz Link Zgłoś