henio40 18.09.06, 15:36 Teraz gdy znany jest temin wyborów moze pogadamy na kogo głosujemy. Czy na starą ekipę czy warto poznać kogoś nowego w branży samorządowej? Czy juz coś wiecie o kandydatach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tm51 Re: NA KOGO GŁOSUJECIE? 18.09.06, 18:36 ja tylko w kwestii formalej- reklamy zamieszczane przez kandydatów i ich mniej lub bardziej jawnych popleczników będę traktował bez litości Odpowiedz Link Zgłoś