Dodaj do ulubionych

NA KOGO GŁOSUJECIE?

18.09.06, 15:36
Teraz gdy znany jest temin wyborów moze pogadamy na kogo głosujemy. Czy na
starą ekipę czy warto poznać kogoś nowego w branży samorządowej? Czy juz coś
wiecie o kandydatach?
Obserwuj wątek
    • tm51 Re: NA KOGO GŁOSUJECIE? 18.09.06, 18:36
      ja tylko w kwestii formalej- reklamy zamieszczane przez kandydatów i ich mniej
      lub bardziej jawnych popleczników będę traktował bez litości

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka