04.04.07, 14:21
Jadąc ostatnio po tej budowie nie mogłem domyśleć się po co postawili
wiadukt nad drogą Jagodne Miętne. XCzy nie taniej by było aby ta droga
przechodziła nad tą jezdnią? I mniej kłopotu dla kierowców.
Oczywiście mogę się mylić
Obserwuj wątek
    • ja-ty Re: obwodnica 04.04.07, 14:57
      A co za różnica która droga nad którą by biegła??? Ważne, że ma to być
      skrzyżowanie bezkolizyjne więc którąś z nich trzeba było wynieść na wiadukt. A
      że lubelska jest ważniejsza (krajowa) to pewnie dlatego ona wejdzie na wiadukt.
      • stasi1 Re: obwodnica 05.04.07, 20:17
        ja-ty napisała:

> A co za różnica która droga nad którą by biegła??? Ważne, że ma to być
        > skrzyżowanie bezkolizyjne więc którąś z nich trzeba było wynieść na wiadukt.
        A
        > że lubelska jest ważniejsza (krajowa) to pewnie dlatego ona wejdzie na
        wiadukt.
        >

Jest różnica bo skoro ta Lubelska jest ważniejsza to tym bardziej powinna biec
        po równym, przecież na niej więcej będzie tych samochodów więtro trochę większy
        kłopot dla kierowców. Większe koszty bo trzeba 4 pasy w górę podnieść, nie dwa.
        No i ten kłopot z objazdami teraz
    • kemot678 Re: obwodnica 06.04.07, 06:51
      Myślę,że chodzi tutaj o rozwiązanie ruchu lokalnego. By nie kolidował z szybkim
      ruchem głównej trasy. Ale to moje zdanie laika - obserwatora.
      Może jest na forum jakiś specjalista i wytłumaczy to jak jest faktycznie.
      • stasi1 Re: obwodnica 07.04.07, 11:37
        to chyba też nie to w końcu przez wiadukt bez wzgledu który będzie na wierzchu
        to i tak nie będzie kolidował. Może dzięki takiemu jak tu rozwiązaniu
        załatwiono problem przechodzących zwierząt przez jezdnie lubelskiej? Ale raczej
        nie sądze aby to brano pod uwagę.

> Myślę,że chodzi tutaj o rozwiązanie ruchu lokalnego. By nie kolidował z
        szybkim
        > ruchem głównej trasy. Ale to moje zdanie laika - obserwatora.
        > Może jest na forum jakiś specjalista i wytłumaczy to jak jest faktycznie.
    • stasi1 i jadąc dzisiaj od strony Warszawy zastanawiałem 25.06.07, 19:11
      się w którym miejscu bedzie zjazd do Garwolina z tej obwodnicy? Może zapomnieli
      o tym?
      I jeszcze jedno. Ta droga ma 1.5 pasa ruchu w obu kierunkach. Sam wjazd na tą
      obwodnicę jest jednopasmowy i później juz dwu. I oczywiście w drugą stronę jest
      to samo. Z tego wynika że wjeździe na ta obwodnice, jak też z zjazdu z niej w
      Michałówce będą się tworzyły korki. Niby lepiej korki w Michałówce niż w
      Garwolinie ale jednak nie można tego było by lepiej zrobić?
      • monika.p6 Re: i jadąc dzisiaj od strony Warszawy zastanawia 26.06.07, 08:57
        a trasa z Warszawy niby jest kilku pasmowa???
        tak samo jak jedziesz po trasie tak samo będziesz wjeżdzał na obwodnice i
        żadnych korków nie będzie.
        poza tym może nie oceniaj rezultatów przed zakończeniem budowy.
        a jeśli masz takie wspaniałe pomysły na zaprojektowanie obdownicy szkoda że
        wcześniej nie zgłosiłeś się do odpowiednich instytucji
        • stasi1 Ale trudno zazwać tą trasę jednopasmową! 26.06.07, 22:30
          A że nie ma jeszcze końca budowy to przecież można się wątpliwościami podzielić
          przecież. Jak kogoś to interesuje to coś w tym kierunku napisze, jak nie, to
          nie napisze.

> a trasa z Warszawy niby jest kilku pasmowa???
          > tak samo jak jedziesz po trasie tak samo będziesz wjeżdzał na obwodnice i
          > żadnych korków nie będzie.
          > poza tym może nie oceniaj rezultatów przed zakończeniem budowy.
          > a jeśli masz takie wspaniałe pomysły na zaprojektowanie obdownicy szkoda że
          > wcześniej nie zgłosiłeś się do odpowiednich instytucji
          >
      • ja-ty Re: i jadąc dzisiaj od strony Warszawy zastanawia 27.06.07, 16:02
        :) ???
        zjazd do Garwolina ??? Czy aby ta obwodnica nie jest budowana po to by ten
        Garwolin właśnie ominąć ? :))
        Wiadukt w Miętnem jest już bardziej częścią ekspresowej, krajowej (przyszłej)
        niż obwodnicy. Przecież wjazd na obwodnicę jest dalej, bliżej Garwolina.
        I żadnych korków nie będzie, bo zjazdy są po to by ci co będą mknęli ekspresową
        mieli szansę zjechać do miętnego lub michałówki.
        • stasi1 Re: i jadąc dzisiaj od strony Warszawy zastanawia 28.06.07, 22:47
          Oczywiście obwodnica jest budowana aby ominąć Garwolin ale część kierowców od
          Warszawy będzie chciała zajechać do Garwolina . I jak na razie nie widzę tu
          takiego zjazdu. Chyba że będzie to co wychodzi w okolicach Polzbytu ale to by
          znaczyło że sporo trzeba będzie przejeżdzać dodatkowo.

> :) ???
          > zjazd do Garwolina ??? Czy aby ta obwodnica nie jest budowana po to by ten
          > Garwolin właśnie ominąć ? :))
          > Wiadukt w Miętnem jest już bardziej częścią ekspresowej, krajowej (przyszłej)
          > niż obwodnicy. Przecież wjazd na obwodnicę jest dalej, bliżej Garwolina.
          > I żadnych korków nie będzie, bo zjazdy są po to by ci co będą mknęli
          ekspresową
          >
          > mieli szansę zjechać do miętnego lub michałówki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka