Dodaj do ulubionych

Reserved w Łukowie

27.01.10, 23:21
No nareszcie jakis porządny sklep w łukowie otwierają w sobotę na
ul.Wyszyńskiego. Jak myślicie, przyjmnie się? Bo mi się wydaje, że
najfajniejszy ze wszystkich będzie, choć nie za tani.
Obserwuj wątek
    • serenee Re: Reserved w Łukowie 28.01.10, 07:56
      No ja uważam,że to świetny pomysł!!!Na pewno będzie dużo klientów, dlatego,że
      Reserved to świetne ciuchy:)juz sie nie mogę doczekać:):):)A co do cen....to
      chyba nie jest aż tak bardzo drogo...
    • 1olczak1 Re: Reserved w Łukowie 31.01.10, 19:39
      A wiecie w jakich godzinach jest czynny? Pewnie znowu w sobote do 14 góra 15??? Swoją drogą nie uważacie, ze w sobote powinno być dłuej otwarte? A np. po co w dni powszednieotwierac sklepy i 10 rano? Nie można byłoby od 12 do 18 odrazu właściciele mieliby wyższy utarg.
        • 1olczak1 Re: Reserved w Łukowie 31.01.10, 19:45
          czy nie wiecie w jakich godzinach czynne jest u nas reserved? Mam nadziej ze nie do 14 w soboty? Bo swoja droga, powinni troche właściciele "wyjsc do ludzi", bo np. po co w dni powszednie otwierac sklepy od 10? nie lepiej byłoby od 12 do 20? Odrazu mieliby większy utarg?
                  • karola903 Re: Reserved w Łukowie 12.10.10, 20:15
                    Ja tez podpisuje sie pod tym, ze sklepy w soboto do 14 to jest zly pomysl. Sobota to jedyny dzien kiedy mozna dluzej pospac, a jak chce sie pojsc na zakupy to wraz trzeba rano wstawac, masakra. Nie przesadzajcie z tym Reserverdem, po pierwsze jak to w łukowie - ubogi asortymen, maja 30% tego co jest w Warszawie. Ceny jak ceny, to sieciowka a nie jakis bazar..
                    • first-woman Re: Reserved w Łukowie 14.10.10, 07:22
                      To może zapytać osoby pracujące w takich sklepach ,czy Wasze popozycje Im pasują?Szczerze mówiąc watpię.Bo ta wypowiedz brzmi jakby wypowiadało się małe dziecko,złe na cały świat że nie może pospać bo to i pospać się chce i po sklepach polatać.Panienka może pracować w jakich jej się podoba godzinach ale osoba która ma własną rodzinę juz taka zachwycona nie będzie.Co do asortymentu to racja.Ale tutaj chyba tylu chetnych na ciuszki Reserved nie ma bo...asortyment jest mały.I kółko sie zamyka.bo może zainteresowanie byłoby większe gdyby asortyment był pełny.I tak w perspektywie kilku lub kilkunastu miesięcy zamkną kolejny sklep.
                      • sqlite Re: Reserved w Łukowie 14.10.10, 08:55
                        nie sądzę, żby zamknęli ten sklep, bo według mnie dobrze prosperuje. Kiedy nie wejdę, to są tam ludzie i kupują. Mają teraz świetne kurtki i płaszcze, różne bluzeczki fajne, no na prawdę super. Jak polecam tam zakupy, żeby ten sklep właśnie miał się z czego utrzymać, bo jakby go zamknęli (o nie!) to by była wielka strata. Ale niec na to nie wskazuje, wię nie ma się co martwić, to jeden z najfajniejszyh sklepów w łukowie
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka