Dodaj do ulubionych

Normalnej szukam...

03.03.13, 17:54
Witajcie
czas i tutaj spróbować swoich "sil".... aby odnaleźć szczęście...

Szukam, normalnej, w rożnym pojęciu tego ogólnika kobiety, która przede wszystkim rozumie słowo "spontaniczność" i nie zadaje pytań, w formie przesłuchania, bo przecież swobodna rozmowa to podstawa wszystkiego ;)
Chciałbym aby miała "duże serducho" i poczucie humoru, była cierpliwa do Nas facetów, w tym odniesieniu do mnie jedynego, wszak niełatwy ze mnie Pan, jednak bez fochów.

Trochę więcej o mnie: mam 34 lata, jestem pozytywnie zakręcony, z dystansem do siebie, twardo stąpający po ziemi, lubiący jasność, wolny ..... facet ;))

Chciałbym aby "moja normalna kobieta" miała 27-40 lat, najlepiej jakieś doświadczenie, nie tylko typu książkowego, ale też życiowego - chciałaby mieć prawdziwą rodzinę i ciepło "domowego ogniska"..... niech będzie po prostu sobą, każdy z Nas ma nie tylko zalety, ale też wady...... czyli najkrócej mówiąc kobieta z tzw "bagażem życiowym".

Cóż, początek nakreśliłem, nie mam zamiaru, tworzyć swojego obrazu tutaj dalej, zostaje mi podać jedynie kontakt swój : arus279@interia.pl

z wyrazami szacunku..... Wasz czytelnik ;))

Obserwuj wątek
    • fajny77 Re: Normalnej szukam... 28.04.13, 20:14
      wnzawiam....
      • jucha32 Re: Normalnej szukam... 02.05.13, 03:42
        Powodzenia:)
      • fajny77 Re: Normalnej szukam... 02.05.13, 11:54
        jucha nie dziękuje, bo się nie uda

Tobie tez powodzenia, przecież tez szukasz ;)
        • jucha32 Re: Normalnej szukam... 03.05.13, 19:03
          Cóż... Oceniłeś mnie, pośmiałeś się i skreśliłeś... Mimo tamtego ogłoszenia zgodnie z tym co powiedziałam w ciągu naszych kilku rozmów... nie szukam.
          Przyszła piękna wiosna, za chwilę lato... Lepiej zająć się czymś przyjemniejszym niż siedzenie przed kompem i szukaniem wiatru w polu:)
          Jeszcze raz życzę Ci powodzenia... nie dziękuj...
          W końcu Ci się uda...
          Pozdrawiam...
          • fajny77 Re: Normalnej szukam... 03.05.13, 21:55
            hmmm jak Ty pięknie potrafisz siebie wybielić, a innych oczernić, wyśmiałem Cie..... oceniłem..... ehhh chcesz prawdy? tutaj? przecież nie przeprowadzę się do Ciebie, bo to było głównym powodem zakończenia naszej znajomości - obopólnej......., wiec o czym Ty do mnie piszesz..... tak, rozkoszuj się wiosna i latem, a jeśli postanowisz coś napisać zrób to tak aby było zgodne z prawda i nie szukaj na sile..... powodzenia Pani!
            • jeco Re: Normalnej szukam... 04.05.13, 21:09
              znacie się i piszecie do siebie na forum? i to powodzenia Pani! fascynujące....
              • jucha32 Re: Normalnej szukam... 05.05.13, 08:23
                Powodzenia Panu!!!!!
                • fajny77 Re: Normalnej szukam... 05.05.13, 17:07
                  :)

• bronek.kom Re: Normalnej szukam... 06.05.13, 22:55
      TY STARY DZIAD JUŻ JESTEŚ !
    • agaah Re: Normalnej szukam... 11.07.13, 02:06
      jaki Wy robicie problem szukacie kogos znalezżliście siebie nie ma problemu to go znajdziemy: nie przeprowadzę się do Ciebie. To po co szukacie ??? Miłośc to zmiany w życiu a Wy najwyrażniej nie jesteście na nie gotowi
      • fajny77 Re: Normalnej szukam... 14.07.13, 21:37
        widzę agaah jucha czy jak tam jeszcze sobie nick wymyślisz, ze wciąż Cie boli moja decyzja, wciąż szukasz chyba wczorajszego dnia, bo zaczepiasz i zaczepiasz, ale sama postawiłaś tez sprawę jasno, ze się nie przeprowadzisz, wiec co? on musi a ja nie? jeśli wymagasz od kogoś ileś, tyle samo umiej dać... i daj mi już spokój, proszę...
        • jucha32 Re: Normalnej szukam... 15.07.13, 22:34
          Nic mnie nie boli... I nie pochlebiaj sobie. To nie ja Cię zaczepiam. Mój nick to jucha i nie zmieniłam go. Ty pierwszy postawiłeś sprawę jasno i zdecydowanie, że się nie wyprowadzisz z Ciechanowa. Więc Ci odpowiedziałam, że ja też się nigdzie nie przeprowadzę. Ty nie musisz i ja też nie muszę. Więc teraz mi nie wmawiaj, że to ja się uparłam... "jeśli wymagasz od kogoś ileś, tyle samo umiej dać..." to zdanie również świetnie odnosi się do Ciebie. I to Ty mi daj wreszcie spokój, proszę...
          • fajny77 Re: Normalnej szukam... 16.07.13, 07:33
            tylko z jedną Panią rozmawiałem na ten temat i ta jedna to Ty....
            nie ma co.... pięknie umiesz odwracać kota ogonem

tak czy inaczej.... skoro Ty masz tylko jeden nick, niezmienny jak piszesz... to czemu te słowa, które rzekomo nie były do Ciebie, tak wzięłaś do siebie i się "podniecasz" w literkach? hmmm..... :))))

• jucha32 Re: Normalnej szukam... 16.07.13, 08:27
              Jesteś żałosny...
    • maitresse.d.un.francais Znaczy zadawać pytania ma tylko wtedy 11.08.13, 18:29
      kiedy jaśnie pan wyrazi zgodę. :-PPPP

Nie być nadmiernie wykształcona i oczytana, raczej celować w garnkologii stosowanej.

Spontaniczna być ma, kiedy panu się zachce seksu w windzie. :-PPP
      • fajny77 Re: Znaczy zadawać pytania ma tylko wtedy 11.08.13, 20:05
        proszę Pani.... proszę nie łykać jak pelikan, nie czepiać się, a przeczytać to ze zrozumieniem i uśmiechem.... proszę tez, droga Pani tak mocno nie brać do siebie, bo są to tylko literki i kilka slow napisanych, wiec ocenianie po nich jest jak najbardziej "płytkie", z drugiej strony wyłania od razu jak osoba czytająca reaguje ;)
        • maitresse.d.un.francais Re: Znaczy zadawać pytania ma tylko wtedy 11.08.13, 23:14
          fajny77 napisał:

> proszę Pani.... proszę nie łykać jak pelikan, nie czepiać się, a przeczytać to
          > ze zrozumieniem i uśmiechem...

To samo zalecam odnośnie MOJEGO posta. :-PPP

proszę tez, droga Pani tak mocno nie brać do si
          > ebie

ale kto bierze do siebie?

, bo są to tylko literki i kilka slow napisanych, wiec ocenianie po nich je
          > st jak najbardziej "płytkie"

no cóż, sam Pan je napisał, jak rozumiem - Panu wolno oceniać innych, Pana innym (zwłaszcza kobietom) - nie

, z drugiej strony wyłania od razu jak osoba czytaj
          > ąca reaguje ;)

Od razu? Ojejej - to tylko literki, ocenianie po nich jest jak najbardziej "płytkie" - sam Pan napisał :-PPP
        • maitresse.d.un.francais dobra, a teraz ad meritum proszę 11.08.13, 23:15
          trafiłam czy nie? :-PPP
          • fajny77 Re: dobra, a teraz ad meritum proszę 11.08.13, 23:24
            przecież Ty swoja prawdę znasz, zatem na co Ci moja?
            podawałem maila na różne sugestie i niejasności tez....

tutaj serdecznie pozdrawiam ;)
            • maitresse.d.un.francais Re: dobra, a teraz ad meritum proszę 11.08.13, 23:38
              fajny77 napisał:

> przecież Ty swoja prawdę znasz, zatem na co Ci moja?

ojojoj kolega się obraził? a to przecież tylko literki :-PPP

• fajny77 Re: dobra, a teraz ad meritum proszę 12.08.13, 08:35
                ewidentna prowokatorka ;) i dobre odkręcanie kota ogonem hahaha stosowane już wcześniej przez znana mi osobę ;) obrażaniem się nie jest chęć wyjaśnienia myśli poza forum Miła Pani, także proponuje napisać tam, albo dalej bawić się, pisząc tutaj ;)
                • maitresse.d.un.francais Re: dobra, a teraz ad meritum proszę 12.08.13, 18:47
                  fajny77 napisał:

> ewidentna prowokatorka ;)

ojojoj kolega nie potrafi pobić kobiety w dyskusji, więc nazywa ją prowokatorką? hahaha, toż to prościutki, podstawowy chwyt erystyczny

i dobre odkręcanie kota ogonem hahaha stosowane już w
                  > cześniej przez znana mi osobę ;) obrażaniem się nie jest chęć wyjaśnienia myśli

ale ja nie chcę pisać do obcego człowieka, który przedstawia się jako "fajny" (a kto powiedział, że kolega jest fajny? kolega sam, jak rozumiem?) lub "Aruś"
                  • fajny77 Re: dobra, a teraz ad meritum proszę 12.08.13, 22:03
                    kozak w necie, dupa w świecie ;)

widzisz? tak właśnie rozumiesz, to co chcesz a nie jak jest naprawdę ;) nie ma sensu bym się tu "bił" na słowa, zdecydowanie wole inne rozmowy ;)

a to jaki jestem? jak nie sprawdzisz, nie dowiesz się ;) pozdrowionka ;)
                    • maitresse.d.un.francais Re: dobra, a teraz ad meritum proszę 13.08.13, 00:28
                      fajny77 napisał:

> kozak w necie, dupa w świecie ;)

cóż za myśl głęboka, faktycznie, inteligentna partnerka mogłaby u ciebie spowodować przegrzanie mózgu

no i proszę, argument

że niby umiesz argument wymyślić? i to ma być osiągnięcie?

>
                      > a to jaki jestem? jak nie sprawdzisz, nie dowiesz się ;)

Toteż nie sprawdzę i nie dowiem się. Szkoda na ciebie czasu, sądząc z tego co piszesz.
                      • fajny77 Re: dobra, a teraz ad meritum proszę 13.08.13, 01:28
                        .... bo nie pisze, jak Ty chcesz? i nie będę....... tak czy inaczej, pozdro dla Ciebie ;)
    • fajny77 Re: Normalnej szukam... 06.08.14, 11:24
      odnawiam wpis ;))
      • torado Re: Normalnej szukam... 06.08.14, 20:08
        fajny77 napisał:

> odnawiam wpis ;))

podziwiam za cierpliwość ;-)
    • kawamoca Re: Normalnej szukam... 07.08.14, 16:21
      a jestes kawaler?masz dzieci?ile masz wzrostu?
      • fajny77 Re: Normalnej szukam... 08.08.14, 21:02
        kawamoca.... chyba nie przeczytałaś mojego wątku dokładnie..... pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka