Dodaj do ulubionych

ukochany się przyda

18.01.14, 17:32
Jako, że każdy kochanym być lubi :-) poszukuję kogoś z kim będzie mi po drodze. Kogoś kto rozjaśni mój piękny pysio. Wymagania oczywiście mam, mam 40 lat więc młodzieniec w wieku 20 nieodpowiedni. Poszukuję kogoś z wyższym wykształceniem, z pasją, lubiącego przyrodę, dobrego człowieka.
Obserwuj wątek
      • edd.y Intelekt sie przyda 21.04.14, 15:50
        Elski, ogarnij sie, kobieta szuka kogos z wyzszym wyksztalceniem
        a ty jestes uposledzony stylistycznie, gramatycznie i ortograficznie.
        Jezeli nie nauczysz sie pisac poprawnie bedziesz sie przez reszte zycia
        onanizowal. Ty i reszta tych kiepskopiszacych odpowiadajacych na kazdy anons. forum.gazeta.pl/forum/w,23659,149048474,,Szukam_odpowiedzialnego_mezczyzny_do_zwiazku_.html?v=2&t=1398087858957
    • unihern Re: ukochany się przyda 17.02.15, 08:14
      Cześć , jak się masz? jestem Hernin z Latino -Hiszpanski.
      nie ma zona , nie ma dzieci. mam 1.79 cm
      Nazywam się Hernin, jestem i profesorem z Matematyki i Fizyki
      Myślę, że przyjaźń i nie jest problemem wiek , kultury czy języka Ważne jest
      uczciwość i empatia.
      Mieszkam warszawie , ale teraz jestem w Niemczech, ale Wracam do Polsce 22 lutego
      Szukam para do stałego związku albo nowych przyjaciół..
      Jestem człowiekiem, bardzo wesoły,otwarte, optymistyczny,wykształcony,romantyczny, kochający, komunikatywny,uczciwy,
      , odpowiedzialny,inteligentny i tolerancyjny. Lubię studiowanie, czytanie, pisanie, gotowanie, sport, mówić o wszystkie kwestie, chodzić, poznania nowych kultur, języków, muzyki, tańca, przyrody, gór, podróży i innych działań, mam bardzo aktywny tryb życia
      Teraz rozumiem i uczą się języka polskiego , Jest to trudne, ale jestem bardzo
      optymistycznie
      Możemy się spotkać, aby omówić wszystkie problemy, pije kawę lub spacer
      gdzieś
      i tez do tance. znasz kluby do miasta ?ożemy iść potańczyć 27 albo 28 lutego pojadę do miasta .
      możemy być w kontakcie przez Facebooka, e-mail, skype lub telefonicznie. A może pewnego dnia możemy się spotkać
      Masz piekne foto. .Milego dnia i pozdrowienia
      Mam nadzieję, że odpowiedź dzięki
    • fajny-krzysztof72 Re: ukochany się przyda 10.09.16, 17:25
      ześć, tu Krzysztof. Nadal szukasz kogoś do stałego związku? Dobrze się składa, bo ja też. Kilka słów o mnie: Mam 44 lata, 184 cm wzrostu, jestem zielonookim jasnym brunetem o normalnej, raczej szczupłej budowie ciała, rozwiedziony, dzieci nie mam, wykształcenie wyższe, pracuję jako redaktor książek, dochody, żeby nie było rozczarowań, raczej niskie, bywam też pisarzem (owvolumen.pl/juz-wkrotce-w-sprzedazy-krzysztof-zazdros-potwor/), mieszkam w Warszawie we własnym dwupokojowym mieszkaniu. Teraz trochę autoreklamy :): Jestem elokwentny, empatyczny, opiekuńczy, zdecydowany, szarmancki. Uwielbiam dalekie podróże, książki, jestem osobą otwartą, towarzyską, łatwo adaptującą się do nowych warunków, otwartą na zmiany. Krzysztof.
    • wellness01 Re: ukochany się przyda 23.09.16, 09:10
      kobieta im starsza tym większe ma wymagania i ciężko trafić na takiego pana.który trafi nam w gust ;-) ja swojego poznaję prawie 3 lata i nie jestem pewna czy to ten, czy chcę z nim zamieszkać itd

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      100club.pl/artykuly/Jak-zyc-zdrowo-w-pracy,4099.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka