syrius-black
18.09.10, 23:28
Kochani studenci mam problem i bardzo proszę o poradę znających się na rzeczy:) Moja sytuacja wygląda następująco: mam zaliczony jeden semestr na filologii klasycznej na UWr, na drugim niestety dałam ciała i miałam go powtórzyć. Musiałam wyjechać i wciąż mam w plecy drugi semestr. Teraz chciałabym kontynuować ten kierunek ale ponoć można powtarzać ten sam semestr tylko raz?! I jestem teraz w czarnej d***e. Czy mogę w tej sytuacji wziąć udział w rekrutacji na ten kierunek mimo że nie skreślili mnie jeszcze z listy? Rekrutacja jest tylko do poniedziałku dlatego pytam Was bo zdążę pójść do dziekanatu... Bardzo proszę o odpowiedź.