18.09.10, 23:28
Kochani studenci mam problem i bardzo proszę o poradę znających się na rzeczy:) Moja sytuacja wygląda następująco: mam zaliczony jeden semestr na filologii klasycznej na UWr, na drugim niestety dałam ciała i miałam go powtórzyć. Musiałam wyjechać i wciąż mam w plecy drugi semestr. Teraz chciałabym kontynuować ten kierunek ale ponoć można powtarzać ten sam semestr tylko raz?! I jestem teraz w czarnej d***e. Czy mogę w tej sytuacji wziąć udział w rekrutacji na ten kierunek mimo że nie skreślili mnie jeszcze z listy? Rekrutacja jest tylko do poniedziałku dlatego pytam Was bo zdążę pójść do dziekanatu... Bardzo proszę o odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • serwislicencjat Re: Problem 21.12.13, 13:41
      Oferuję pisanie prac dyplomowych na zamówienie. Prace maturalne, prace licencjackie, zaliczeniowe. Pełna dyskrecja. Konkurencyjne ceny. Piszę z prawie wszystkich dziedzin nauki (po za matematyką, fizyką, astronomią). Jestem absolwentką UKW (dwóch kierunków pedagogicznych) a także UG psychologii.
      W razie wątpliwości :
      serwislicencjat.pl.tl/
      tel. 883089315
      mail serwislicencjat@wp.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka