12.12.08, 13:45
To były moje pierwsze kliknięcia na tym forum:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23923&w=56439841&v=2&s=1
"Re: Skąd przybywamy....1309 +...
bogatka1 17.07.07, 15:35 Odpowiedz
Heja! Nieśmiało przysiadłam na parapecie. Przyleciałam ze Śląska, dokładniej to z Pszczyny. Na początek, jeśli ktoś będzie chciał mnie lepiej poznać, to zapraszam na moje forum forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=48033 Międzylesie i okolice. Ciekawi mnie wszystko, dziwię się i uczę się, jakbym miała jeszcze życie przed sobą. A forum pięćdziesięciolatków jest interesujące, wielotematyczne, więc ze szczerą radością gratuluję tak okazałego dorobku.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich +50-, fajni tu ludzie.
Re: natla 17.07.07, 19:07 Odpowiedz
Cieszę się Bogatko, ze zawitałaś do nas....tylko daj się też tu poznać.
Witaj w rzeczywiście dobranym gronie i....do roboty.
Obserwuj wątek
    • sagittarius954 Re: bogatka1 12.12.08, 13:52
      Proszę oto kącik mały
      Ja tylko słowem władam
      I to niepoprawnie
      Dlatego małym wierszem
      Ten wątek otwieram
      Byś wiadomości od innych
      Tutaj dostawała
      Zycząc Tobie bogatko
      bogatych wpisów na forum
      I zyczliwości powszechnej
      Pierwszy podstawiam Krzesło
      Byś sobie przycupneła
      I wspaniale się czując
      Wiadomości nam słała mile
      https://milosz.gdan.pl/meble.jpg

      To było w tamtym wątku, ale dwóch to raczej nie chciałabyś mieć dlatego swój
      kasuję smile
      • bogatka1 Re: bogatka1 12.12.08, 14:08
        O, dzięki Sagi, za wygodny fotel. To mebel do salonu, a myślałam, że będę miała tutaj tylko skromne gniazdko.
        Małam ostatnio kilka takich przypadków, że wysłałam podobne treści, co inni forumowicze, niemal w tym samym czasie.
    • bogatka1 Re: bogatka1 12.12.08, 14:59
      Już są owoce: https://wstaw.org/images/free/2008/12/12/8ec96b2908c5922ff23e564befdd6f.gif bierzcie o każdej porze dnia i nocy, jest też zawsze gorąca herbatka https://wstaw.org/images/free/2008/12/12/b84c5451d1221995f2c4c78c4f59e6.gif https://wstaw.org/images/free/2008/12/12/c255d4588bc5d97db7ddc216f604ad.gif
      • sagittarius954 Re: bogatka1 12.12.08, 15:22
        Sadzone?! Toz to moje ulubione danie big_grin
        No i teraz masz mnie za stałego gościa smile
        • bogatka1 Re: bogatka1 12.12.08, 16:21
          Miło Sagi, przypomniałam sobie, że Boguś Łazuka też śpiewa: "dwa jajeczka, ryż śmietanie"
          • natla Re: bogatka1 12.12.08, 19:30
            Witaj Bogatko wreszcie we własnych salonach i......tak trzymaj smile
            Brak mi czasu na forum ostatnio, ale myśle, ze za kilka dni będę go
            miała dużo, więc do.....klikania. smile
    • sagittarius954 Re: bogatka1 14.12.08, 00:09
      Wiem o tej mozliwości i sam widzę ten pasek odwiedzając inne fora , nie wiem
      jednak czy panie chcą ten podgląd obecności , dziś go uruchomię i zostawię na
      próbę , jesli nikt nie będzie miał zastrzeżeń zostanie .
      • natla Re: bogatka1 25.12.08, 00:39
        Śmy tylko dwie, wiec Wesołych Świąt i lecę do wyrka. smile
        • natla Re: bogatka1 27.12.08, 08:35
          Tak właśnie robię.....właściwy link ze zdjecia w kompie. Też krótko
          i nieskomplikowanie.
          Zaglądnij do "Kursu komputerowego".

          http://i44.tinypic.com/zumwch.jpg
          • sagittarius954 Re: bogatka1 27.12.08, 10:51
            To Ty jesteś fanka kompa do tego stopnia ,że potrzebujesz rozwiązywać problemy
            jakie napotykasz na swojej drodze smile
            Ja jestem typem faceta co to bez łopaty, siekiery , i młotka nie rusza się z
            domu smile Zapewne podstawą jest użytkowanie "motoru kompa".Ja korzystam z firefoxa
            , internet explorer darowałem sobie juz kilka lat temu .smile I tu pewnie jest pies
            pogrzebany w ustawieniach kompa i jego możliwościach dotyczących kopiowania
            obrazków i pokazywania ich na forum . Marzy mi sie napisanie opowiadania właśnie
            z użyciem obrazków , to właściwie jak dla przedszkolaków ,ale może być
            interesujące .I żeby nie być posądzonym o kopiowanie nie swoich obrazów ,
            wykonanie zdjęć własnoręcznie, z użyciem swojego aparatu lub komórki . Ciągle
            jednak brak mi czasu , a tak wydawało mi się że będąc na rencie wreszcie będę
            robił to na co mam ochotę smile
            • del.wa.57 Re: bogatka1 01.01.09, 13:00
              Dziękuje Bogatko za przemiłe zyczeniasmile
              • del.wa.57 Re: bogatka1 10.06.09, 20:25
                Bogatko Miła,podobnie jak ty,na odwyku komputerowym byłam.
                Dziekuje Ci,że mnie jeszcze pamiętaszsmile)
                Pozdrawiam serdecznie.
    • bogatka1 Re: Zapraszam na imieniny 01.07.09, 12:20
      https://i39.tinypic.com/mlm3ki_th.jpghttps://www.fit.pl/g/str/dieta_dla_ciebie/koktajle1.jpg Zapraszam na imieniny https://placebo.blox.pl/resource/tea_with_mint.jpghttps://i43.tinypic.com/adol7p.jpghttp://i40.tinypic.com/fnscvm.jpg
      • natla Re: Zapraszam na imieniny 01.07.09, 14:39
        Ależ wyżerka.....mmmmmm, ale, ale.....czym mam wypić Twoje
        zdrowie? Polecę po zapasy do Gawiarenki. big_grin
        • wiktoria53 Re: Zapraszam na imieniny 01.07.09, 16:03
          I ja sie poczęstuję tymi pysznościamismile
    • bogatka1 Re: bogatka1 02.07.09, 06:48
      Tak z rana to mam drink truskawkowy https://www.gotujmy.pl/ri/31848_drink-waniliowotruskawkowy-crush_0_2.jpg

      https://www.kompas.pl/Uploads/kawa.jpg a na wieczór

      https://www.czarnecki.com.pl/serwis_2_pl/images/stories/DRINK/drink%204.jpg
    • bogatka1 Re: bogatka1 02.07.09, 07:01
      Z rana mam drink truskawkowy https://www.gotujmy.pl/ri/31848_drink-waniliowotruskawkowy-crush_0_2.jpg

      https://www.kompas.pl/Uploads/kawa.jpg

      a na wieczór

      https://www.czarnecki.com.pl/serwis_2_pl/images/stories/DRINK/drink%207.jpg
      • jaga_22 Re: bogatka1 02.07.09, 09:20
        http://i44.tinypic.com/98rc5g.gif
        http://i42.tinypic.com/j6mv11.gif
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka