bogatka1
12.12.08, 13:45
To były moje pierwsze kliknięcia na tym forum:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23923&w=56439841&v=2&s=1
"Re: Skąd przybywamy....1309 +...
bogatka1 17.07.07, 15:35 Odpowiedz
Heja! Nieśmiało przysiadłam na parapecie. Przyleciałam ze Śląska, dokładniej to z Pszczyny. Na początek, jeśli ktoś będzie chciał mnie lepiej poznać, to zapraszam na moje forum forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=48033 Międzylesie i okolice. Ciekawi mnie wszystko, dziwię się i uczę się, jakbym miała jeszcze życie przed sobą. A forum pięćdziesięciolatków jest interesujące, wielotematyczne, więc ze szczerą radością gratuluję tak okazałego dorobku.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich +50-, fajni tu ludzie.
Re: natla 17.07.07, 19:07 Odpowiedz
Cieszę się Bogatko, ze zawitałaś do nas....tylko daj się też tu poznać.
Witaj w rzeczywiście dobranym gronie i....do roboty.