groszek-5
21.03.09, 13:34
Czy pamietacie jakie piekne bajki byly w czasach naszego dziecinstwa?
Wczoraj weszlam przypadkiem do sklepu z ksiazkami i popatrzylam tez na
dzisiejsze bajki dla dzieci.KOSZMAR!Potworne bochomazy i tresc
oglupiajaca.Zastanawia mnie jak mozna cos takiego czytac dziecku.Nic
dziwnego,ze tyle idjotow jest na swiecie.