Dodaj do ulubionych

Spadek + sprzedaz

27.07.07, 12:03
Moja Mama zmarła 10go grudnia 2006, natomiast postępowanie spadkowe przed
sądem rozpoczęło sie w 2007. Przedmiotem spadku jest mieszkanie o powierzchni
56m2. Oprócz mnie dziedziczy jeszcze dwóch braci (razem 3 osoby). Sąd ma wydać
postanowienie w ciągu najbliższych trzech tygodni. W ciągu miesiąca od
uprawomocnienia się wyroku koniczne jest złożenie zeznania w US. Problem
polega na tym, że z jednym z braci nie ma kontaktu od ponad 2 lat, tzn.
wyjechał do pracy do Anglii i kontakt sie urwał.
Pytanie nr 1: Czy istnieje możliwość złożenia zeznania (druki SD-3 i SD-3A)
bez podpisu nieobecnego brata?
Pytanie nr 2: Zaraz po załatwieniu wszystkich formalności chcielibyśmy
sprzedać mieszkanie. Czy istnieje taka możliwość bez zgody nieobecnego brata?

Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie wskazówki i odpowiedzi.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka