Dodaj do ulubionych

Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł"

    • janostrzyca Szykuje się gruba afera 25.02.09, 10:55
      Każda sytuacja będzie analizowana indywidualnie? No to szykuje się
      gruba afera, bo żeby doskac dopłatę trzeba będzie "przekonać"
      urzędnika. Metody przekonywania znamy z licznych procesów
      korupcyjnych.
      • dobiczek teczka w IPN z 00. bedzie dostateczna rekomendacja 25.02.09, 11:04
      • koballt Re: Szykuje się gruba afera 25.02.09, 11:32
        Skoro "analizowana" to zapłacimy XX milinow analizującym -
        urzędnikom. Co za bzdurny marginalny pomysl, przecież te głupi
        10,000zł każdy od rodziny bez tysiąca formalności sobie pożyczy z
        tych ludzi z hipotekami
    • Gość: RPG Trwa okupacja urzędów pracy ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.09, 10:57
      Trwa okupacja urzędów pracy. Bezrobotni, którzy utracili prawo do zasiłku
      domagają się wprowadzenia bezterminowych zasiłków w wysokości 800 zł
      miesięcznie. Jak są pieniądze dla mądrej inaczej gównażerii to dlaczego ma nie
      być dla innych bezrobotnych. Dość pośredniego wspomagania banków ...

      Tak będzie po wprowadzeniu tej niezgodnej z prawem ustawy.
      • dobiczek sluszna akcja>w jednosci sila! 25.02.09, 11:27
        popieram
    • Gość: Polak A gdzie obniżki odatków? Wsparcie dla rozwoju? IP: 94.254.178.* 25.02.09, 10:58
      To są zwykli komuniści, rozdają co nakradli! Obniżyć podatki! Cło na
      benzynę! Gdzie wsparcie dla nowych technologii!!! Infrastruktura?
      Złodzieje z administracji państwowej!
    • janostrzyca Rząd wyręcza banki i robi im dobrze 25.02.09, 11:02
      To bank,tj pożyczkodawca, powinien we własnym ekonomicznym interesie
      zaproponować dłużnikom hipotecznym restrukturyzację kredytu,
      okresowe zmniejszenie lub zawieszenie spłaty rat. Rząd nie może
      wyręczać banków w tym zakresie. Ciężary finansowe bałaganu
      związanego z nietrafonymi kredytami powien ponieść również bank
      który ich udzielał.
      • Gość: qwe Zabrać nauczycielom ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 11:14
        Szkoły podstawowe powinny być prywatne .
        Ludzie , którzy są nieodpowiedzialni i posiadają dzieci ,
        powinni płacić za swoje błędy .
        Również starzy powinni brać tylko tyle emerytury , ile wpłacili .
        Jeżeli żyją dłużej - ich problem .

        Zaoszczędzone w ten sposób środki powinny wpłynąć na dopłaty do
        kredytów , ale tylko dla banków zagranicznych , bo one
        są w najtrudniejszej sytuacji finansowej .
    • Gość: iki Boni pacnij się mocno w główkę IP: *.klc.vectranet.pl 25.02.09, 11:05
      Boni pacnij się mocno w główkę. Dałem się nabrać i zagłosowałem na
      PO! Co za oszustwo !!!!!!!!
    • 3cik <------------=---- 25.02.09, 11:07
      Precz z demagogią!
      Precz z rozdawnictwem moich pieniędzy!
    • Gość: gość czysty bolszewizm IP: *.adsl.inetia.pl 25.02.09, 11:09
      przywileje dla wybranych, tylko po to, aby populistycznie zyskać
      głosy. Ciekawe, że do mojego kredytu, który spłaciłem w całości nikt
      nie dopłacił, mimo, że w międzyczasie też straciłem pracę.

      Mam tylko nadzieję, że pan Boni wprowadzi w życie ten projekt równie
      skutecznie jak osławioną pomoc dla bezrobotnych 50+

      W każdym razie na PO (choćby z dwóch wyżej wymienionych powodów)
      nigdy już nie zagłosuję
    • Gość: gość Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.02.09, 11:12
      Dlaczego tylko do kredytów hipotecznych?
      Może do wszystkich kredytów?

      Ten kraj to jest jakaś mega pomyłka.

      Jak ktoś żyje rozsądnie i oszczędza to łup mu podatek belki,
      a później te pieniądze lekką rządową ręką wracają do banków w postaci
      rat kredytów. Cóż za błystkotliwa idea.

      Na szkoły pieniędzy nie ma, na służbe zdrowia też nie ma,
      ale na spłatę kredytów i sponsorować prywatne banki - proszę bardzo - są.

      Czy ktoś to nie siedzi w kieszeniach banków? Tylko one tak naprawdę
      będą beneficjentami tej ustawy.
      • Gość: DSD Re: Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" IP: *.plantpath.wisc.edu 26.02.09, 16:57
        > Na szkoły pieniędzy nie ma, na służbe zdrowia też nie ma,
        > ale na spłatę kredytów i sponsorować prywatne banki - proszę
        bardzo - są

        Politycy PO siedza w radach nadzorczych bankow, nie szkol czy
        szpitali. A swoja droga: modlmy sie zeby kolejne wybory wygral PiS a
        nie odrodzeni Giertych, Lepper czy jeszcze gorszy oszolom.
    • tkamins Gdzie są fanatycy PO? 25.02.09, 11:14
      Bardzo proszę aby mnie, niezbyt rozeznanego w polityce Tuska, jeden z grubo
      ponad 50% oddanych zwolenników tego tzw. premiera, wyjaśnił i przekonał mnie
      RZECZOWYMI argumentami, dlaczego mam spłacać czyjś kredyt.
      • tkamins Re: Gdzie są fanatycy PO? 25.02.09, 11:21
        Naprawdę nikogo? Na forum gazety w? POparcie dla PO zbliża się już ponoć do 160%
        ale tutaj jakoś cisza? Ponawiam pytanie, dlaczego mam spłacać kredyty garstki
        oszołomów. Jestem pewny że myślący wyborcy PO doskonale rozumieją powody tej
        decyzji tuska. Ja też chciałbym zostac do tego przekonany. Proszę bez inwektyw i
        na temat!
        • Gość: ab Re: Gdzie są fanatycy PO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 12:24
          Jeszcze kilka takich numerów i poparcie dla PO spadnie do dwudziestu
          kilku procent.
      • Gość: były zwolennik PO Re: Gdzie są fanatycy PO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 12:17
        Głosowałam na liberałow od początku przemian w Polsce. Głosowałam i
        wygrywali socjaliści ( raz z SLD innym razem z Solidarności czy PiS)
        no i doczekałam się, że wygrali liberałowie - no i co -znowu rządzą
        socjaliści.
        Co będzie z tego majstrowania w gospodarce zobaczymy za kilka lat,
        bo premier ma takich doradców, którzy nie potrafili przewidzić nawet
        tego kryzysu, króty jest.
    • Gość: Zed Socjal IP: 212.191.72.* 25.02.09, 11:18
      Wydawał się takim fachowcem, ale widać coś się pozmieniało i będzie socjal.
    • pan_bezgacki Boni: Rząd dopłaci do K R E T Y N Ó W 500-1200 zł 25.02.09, 11:22
      Kto bierze kredyt nie mając zabezpieczeń i perspektyw? Kto takiego
      kredytu udziela?
    • obserwator_9 Boni: Rząd dopłaci do kredytów 500-1200 zł 25.02.09, 11:25
      NIE GODZĘ SIE NA TO chciałem ubiegać sięo kredyt ale obawiałem się
      że nie podołam w spłacie - zrezygowałem a teraz mam dopłacać
      cwaniaczkom - jezeli od rzadu otrzymam ma re kę te 1200 zł dodatkowo
      to prosze bardzo
    • grubymisiek1 Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" 25.02.09, 11:43
      Dlaczego do ku... nędzy mam dopłacać do cudzego mieszkania. Ludzie mogą kupić
      mieszkania za złotówkę, komunalne za bezdurno, dostaja akcje przy prywatyzacji
      za frajer a ja mam za wszystko płacic. Pie...ni komuniści..
    • Gość: robak Boni: Rząd dopłaci do kredytów 500-1200 zł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 11:53
      Jeśli to prawo wejdzie w życie to pierwszy raz wychodze na ulice i bede
      protestowal tak dlugo dopoki rzad nie doplaci mi do wynajmu mieszkania!!!
      Bo nie kupilem mieszkania kiedy byly najdrozsze - czulem, ze ceny musza spasc.
      Ci, ktorzy kupili niech placa za swoja glupote ZE SWOJEJ KIESZENI, a nie z
      naszych kieszeni!!!
      Niniejszym prosze o doplate do wynajmu, od zaraz!
    • Gość: bil Kutasom, łatwo przychodzi szastanie naszą kasą !!! IP: *.nsphase.com 25.02.09, 12:07
      Niech zrezygnują z diet i innych uposażeń poselko-senackich! Z zaoszczędzonej w
      ten sposób kasy, mogą "se" dopłacać do kredytów nierobów i przygłupów, którzy
      postanowili żyć na kredyt.

      P.S. Do admina: w kwestii kutasa, miałem na myśli pkt 3:
      sjp.pwn.pl/lista.php?co=kutas
    • Gość: marek Re: Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" IP: 194.50.110.* 25.02.09, 12:09
      Teraz to nic tylko rzucać pracę i niech państwo spłaca mój kredyt :-)

      inwestujwsiebie.blogspot.com/
    • piyoter Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" 25.02.09, 12:09
      W żadnym wypadku nie wolno dawać publicznych pieniędzy do spłat kredytów. Kredyt nigdy nie był obowiązkowy. Więc dobrowolnie zgadzali się na zaciągnięcie kredytu. Nieraz bez zupełnego rozeznania we własnych możliwościach spłaty. Bez ubezpieczeń, bez jkiegokolwiek zabezpieczenia - więc czyja to wina?
      Biorąc kredyt na 3 raty nie ma potrzeby wielkiego przewidywania, biorąc kredyt na 30 lat trzeba każde ryzyko przewidzieć. Smierc, utrata zdrowia, utrata pracy, niestabilność waluty... Zabrakło zdrowego rozsadku - niech ponoszą konsekwencje.
      • Gość: www Re: Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" IP: 83.142.220.* 25.02.09, 12:21
        W Anglii ludzie biorący kredyt ubezpieczają się, jeżeli stracą pracę
        lub jedno z małżonków umiera to połowę kredytu płaci ubezpieczyciel
        a przy stracie pracy płaci przez rok .
        U nas podobnie powinno być należy wziąść wzorce z krajów sąsiędnich
        bo u nas nie ma ludzi myślących.
        Poza tym nie podoba mi się,że zmniejszono podatek ludziom bogatym o
        8% i próg podnieśli do 85 tys.zł jak widać bogaci zyskali podwójnie
        a biedota 1% tj.10 zł na miesiąc, w kraju w którym jest ciężko
        bogaci mają płacić więcej.
        Do budżetu wpłynęło mniej pieniędzy z tego tytułu.
        Następna sprawa to zwiększenie administracji u Prezydenta.
        • Gość: swoboda_t Re: Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 22:00
          Masz rację co do sąsiadów, ale nie co do podatków. Jacy
          tam "bogaci"?? Jak ktoś zarabia 6000 na miesiąc to nie jest bogaty,
          bo zarabia tyle, co kasjer w angielskim markecie. 6000 starcza na
          normalne, nierozrzutne życie i nic więcej - karając takich "bogaczy"
          wyższą stawką blokujemy rozwój klasy śrendiej, która w każdym
          normalnym kraju jest lokomotywą gospodarki.
    • Gość: podatnik Nie rząd dopłaci tylko podatnicy IP: 195.8.217.* 25.02.09, 12:12
      RZAD TO SE MOŻE CO NAJWYŻEJ DO WŁASNYCH PENSJI DOPŁĄCIC, DO
      NIESPAŁACONYCH KREDYTÓW DOPŁACA PODATNICY, CZYLI TAKIE BECWAŁY JAK
      JA.
    • Gość: antyboni Boni: Rząd dopłaci do kredytów 500-1200 zł IP: 195.116.120.* 25.02.09, 12:15
      Czyżby ktoś z rodziny boniego miał problem z kredytem? Masz
      zapobiegać bezrobociu a nie pomagać bankom oddając im moje
      pieniądze!!! Nie będzie bezrobocia to nie będzie problemów z
      kredytami! Leczcie przyczyny a nie skutki!
    • Gość: ortiss kupowanie wyborczych głosów, rozpoczęte IP: *.ovh.net 25.02.09, 12:16
      czyżby przedterminowe wybory na horyzoncie?
    • myslacyszaryczlowiek1 Dlaczego rząd nie uchwali rozporządzeń do 25.02.09, 12:20
      upadłości konsumenckiej. Tak by było prościej, szybciej i sprawiedliwie. Bo czym
      się różni człowiek który wziął kredyt na mieszkanie od człowieka który wziął
      kredyt na budowę domu.
    • Gość: jura Boni: Rząd dopłaci do kredytów 500-1200 zł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.09, 12:36
      A za obsługę tej akcji zapłacą Starostowie ,Którzy utrzymują PUP-
      y.Trzeba będzie zatrudnić bankowców ,którzy wyliczą kwoty ,ratyi
      przez 10 lat będą wszystko rozliczali.Potem tym ,którym nie wyjdzie
      trzeba będzie wysłać komornika i zlicytować to co zostonie po
      komorniku z banku.PUP-y będą miałyzajęciena30 lat.
    • Gość: ad Re: Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" IP: *.adsl.inetia.pl 25.02.09, 12:43
      Ktoś wie, gdzie należy się udać, aby dostać taką dopłatę? Do jakiego urzędu,
      jakie dokumenty należy przedłożyć?
    • Gość: franzz Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" IP: 94.254.129.* 25.02.09, 12:50
      to jest jakiś gruby przewał, nawet nie wspominam o sprawiedliwości -
      czysty SOCJAŁ - tylko dlaczego w formie ewidentnie prokorupcyjnej?

      co z konsultacjami społecznymi tej ustawy??? bo z moich podatków to
      łatwo zapłacić za chciwość banków i absolutny brak wyobraźni
      kredytobiorców

      oj żeby wam legislatorzy bokiem nie wyszło!!! CZYTAJ: utratą ciepłej
      posadki posła czy senatora

      • kloszu Re: Boni: "Do kredytów rząd dopłaci 500-1200 zł" 25.02.09, 13:06
        To jest pomoc bankom a nie kredytobiorcom. Tusk się myśli że jak banki przestaną
        się bać o kredyty hipoteczne to zaczną więcej udzielać kredytów przedsiębiorcą.
        Przez takie działanie utrzymujemy chory stan.. w którym banki udzielają kredytów
        na przewartościowane mieszkania. To tylko przedłużanie agonii systemu. Trzeb
        jasno powiedzieć banki udzieliły kredytów ludziom których nie stać na te
        mieszkania. Jak ktoś nie ma z czego płacić rat to niestety musi sprzedać
        mieszkanie i kupić mniejsze lub w gorszej lokalizacji. Poprzez dopłaty rząd
        pomaga bankom i developerom. Jednocześnie przyczynia się to do tego że bańka na
        rynku nieruchomości wolniej pęka. A najbardziej mnie wk.... to że chcą
        utrzymywać tych darmozjadów bankowców z naszych podatków. Zamiast dawać kasę
        bankom, niech państwo samo udziela kredytów przedsiębiorcom poprzez jeszcze nie
        znacjonalizowane banki lub powoła jakąś instytucję. Trochę konkurencji na rynku
        pozwoli oczyścić sytuację. Przekazali kontrole nad naszymi bankami zagranicy to
        niech się teraz nie dziwią że jest taki stan.
    • Gość: euro67 Tuk lizusie, panstwo nie jest bankiem IP: *.fbx.proxad.net 25.02.09, 13:00
      Tusk chcac zyskac na popularnosci zapomnia l ze Panstwo nie jest
      bankiem! Niech negocjuja z bankami, bp jesli ktos stracil prace to
      inters Banku jest w tym zeby kiedys spalcil. Protestuje przeciwko
      doplacaniu bogatym z mojej kieszeni do ich zycia ponad stan!
      To jest lamanie zasad Panstwa prawa!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka