clif-norbert1 09.12.06, 13:44 Co sadzicie o naszym zespole ? Chcecie by grał w sezonie letnim 2007? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przedziwna1 Re: Zespół-CLIF 10.12.06, 14:07 A nie bedziecie juz zwierzecego marketingu uprawiac? :)) Jesli nie-to chcemy :) Clif jest i tak wystarczajaco dobry, i zespol ma bardzo dobry ( moze tylko odrobine za glosny? ), nie potrzebujecie zwierzaczkow :) Odpowiedz Link Zgłoś
clif-norbert1 Re: Zespół-CLIF 10.12.06, 14:32 Możesz byc pewna że nie , pozdrawiam N.D. Odpowiedz Link Zgłoś
romkalee Re: Zespół-CLIF 16.12.06, 21:23 no jasne ze ma byc zespol!!! ja chodzilam do Clifu tylko dla tego zespolu:) Odpowiedz Link Zgłoś
romkalee Re: Zespół-CLIF 16.12.06, 21:54 aha zapomnialam spytac ;p a Ty spiewales tam w tym roku?? czy jestes wlascicielem clifu?? Odpowiedz Link Zgłoś
marttuniaa Re: Zespół-CLIF 17.01.07, 18:55 Też uważam że zespół powinien być wspaniała muzyka przy której można potańczyć przyciąga wszystkich nie ukrywam że mnie też;):D super gracie ile razy jestem w Clifie to sobie zawsze potanytany ;):D dla mnie Clif bez zespołu to tak jakby Go nie było wogóle, sama gram na syntezatorze wiec muzyka dla mnie ma ogromne znaczenie:) Odpowiedz Link Zgłoś