20.02.05, 21:38
niniejszym stawiam wniosek o przestrzeganie na forum ogolnie przyjętych i
powszechnie znanych form grzecznościowych
osoby nie znające w/w odsylam do lektury ''bon-ton'' wyd. TWA 1901
wymiana poglądów, dyskusja winna odbywac sie wyłącznie na argumenty,
sprawy ściśle prywatne, np. wymiana zdań między jeszcze formalnie małzonkami
i juz rozwiedzionymi winna odbywac się za posrednictwem tutejszej poczty,
adresy kont są opublikowane, przesylki nie sa cenzurowane (uwaga na spamtongue_out)
osoby nie przestrzegające tych zasad będa blokowane bez wzgledu na
wcześniejsze zasługi, np. urodzenie dziecka, poswięcenie najlepszych lat
życia zdrowia szczęścia i pomyslności, a ich posty usuwane
prosze o pisemne potwierdzenie zgody przez użytkowników forum
z poważaniem
Obserwuj wątek
    • kasiar74 Re: postulat 20.02.05, 21:40
      bezecnymen napisał:

      > niniejszym stawiam wniosek o przestrzeganie na forum ogolnie przyjętych i
      > powszechnie znanych form grzecznościowych
      > osoby nie znające w/w odsylam do lektury ''bon-ton'' wyd. TWA 1901
      > wymiana poglądów, dyskusja winna odbywac sie wyłącznie na argumenty,
      > sprawy ściśle prywatne, np. wymiana zdań między jeszcze formalnie małzonkami
      > i juz rozwiedzionymi winna odbywac się za posrednictwem tutejszej poczty,
      > adresy kont są opublikowane, przesylki nie sa cenzurowane (uwaga na spamtongue_out)
      > osoby nie przestrzegające tych zasad będa blokowane bez wzgledu na
      > wcześniejsze zasługi, np. urodzenie dziecka, poswięcenie najlepszych lat
      > życia zdrowia szczęścia i pomyslności, a ich posty usuwane
      > prosze o pisemne potwierdzenie zgody przez użytkowników forum
      > z poważaniem
    • joanek1 Re: postulat 20.02.05, 21:40
      Popieram i podpisuję się obiema rękami
      • bezecnymen Re: postulat 20.02.05, 21:44
        dziękujęsmile
    • kasiar74 Re: postulat 20.02.05, 21:41
      podpisuje się rękami i nogami
      ja tez się kiedyś tak wygłupiłam wiągając w takie klimaty osoby postronne i mi
      stasznie za to wstyd

      • bezecnymen Re: postulat 20.02.05, 21:43
        dziekujęsmile
    • tricolour Zgoda! 20.02.05, 21:43
      Howgh!
      Jak porządek, to porządek! Sami pilnujemy! Jestem za...
      • bezecnymen Re: Zgoda! 20.02.05, 21:44
        dziękujęsmile
        • joanek1 Re: Zgoda! 20.02.05, 21:49
          No autor postulatu też musi się podpisać...
          • bezecnymen Re: Zgoda! 20.02.05, 21:55
            na końcu listy.... jeszcze mnie tu ktos oskarży, że chce zostac prezesemtongue_out
            • kasiar74 Re: Zgoda! 20.02.05, 21:58
              no może powołamy jakis zarząd, a moze od razu pojedziemy z partią rozwiedzionych

              ja nie chce byc zastępcca to juz przerabiałam proponuje siebie na doradce
              prezesa

              bezecnymen napisał:

              > na końcu listy.... jeszcze mnie tu ktos oskarży, że chce zostac prezesemtongue_out
            • joanek1 Re: Zgoda! 20.02.05, 22:06
              No tak, ale ostatni mają być pierwszymi.....
              • bezecnymen Re: Zgoda! 20.02.05, 22:17
                ech co bym nie powiedzial i tak wyjdzie inaczej...dobra, bez marudzenia...
                popieram mój własny postulat...a czy moge tak gwoli bezecnej swawoli go
                oprotestować??
                • joanek1 Re: Zgoda! 20.02.05, 23:08
                  No jeśli musisz...by bezecności stało się zadość...
    • bursztynowe Re: postulat 20.02.05, 23:06
      Ha...

      Pozdrawiam



      PS Było krótko i węzłowato. I o to chodzi... wink
      • bezecnymen Re: postulat 20.02.05, 23:51
        Bursztynku.. gwoli upewnienia się ... to cyt.: Ha... koniec cyt. to jest głos
        za czy przeciw postulatowi??tongue_out
        • jarkoni Re: postulat 20.02.05, 23:59
          bezecny, czy nie przypadkiem powinienem wystąpić z takim postulatem? smile)))))
          Ale popieram...
          • bezecnymen Re: postulat 21.02.05, 00:21
            stary i tak zostaniemy oskarżeni o spisektongue_out
            własnie dlatego że mnie te eeeee wyrażenia nie dotyczyły..jak dotychczastongue_out to
            ja postawilem wniosek a ty i tak będziesz to musial egzekwowaćbig_grin
            • jarkoni Re: postulat 21.02.05, 00:27
              łeee i tak jesteś podobno moim fanem...Może w końcu się przyznamy, że jesteśmy
              parą? smile))))))) Przecież i tak się to wyda hehe...
              A wniosek będę egzekwował...
              • bezecnymen Re: postulat 21.02.05, 00:30
                dziekuję
            • jarkoni Re: postulat 21.02.05, 00:31
              PS Zablokowałem już przemiłą osóbkę pt cool_grazka....Chyba była zbyt cool..
              • bezecnymen Re: postulat 21.02.05, 00:41
                a powiedziałes jej(napisałes) czy będzie mogła wrócić jak sie uspokoi??? bo
                wiesz.. szkoda kobiety mimo wszystko, a wygnanie nie musi byc dożywotniesad
    • emka69 Re: postulat 21.02.05, 08:04
      Ja też jestem za. Kto ma dołą niech hamuje albo do psychoanalityka.
      • bezecnymen Re: postulat 21.02.05, 08:39
        dziękujęsmile
    • viillemo Re: postulat 21.02.05, 12:19
      własnie zapoznałam się ze wczorajszą awanturą i taką to sobie refleksję
      wymyśliłamsmile JAK MNIE JUŻ ZABRAKNIE TO SOBIE TOTALNIE NIE
      RADZICIE!!!!!! smile)))))))))) Jarkoni tak na przyszłośc trzeba być twardym i
      żelazną ręką trzymac towarzystwosmile)))
      Powiedziała ta co to nie radzi sobie z własnym synem i mężemsmile)
      • bezecnymen Re: postulat 21.02.05, 12:56
        Vill!! jestes niezastapiona
        w nieporadności hyhyhyhy
      • jarkoni Re: postulat 21.02.05, 18:27
        villemo, przecież nie radzisz sobie tylko z synem, bo mąż jako 007 ratuje
        świat smile))) Ale rzeczywiście wczoraj było trochę zbyt cool...
        • viillemo Re: postulat 22.02.05, 11:13
          to o nieradzeniu sobie z synem i meżem napisałam tylko tak o, zeby nie wyjść na
          taką ostrąwink))))))))), no ale bezecny ma nadal złudzenia co do mnie
          hahahahahahahahahaha, biduleksmile)
    • anuteczek popieram;) n/t 22.02.05, 11:16
      • bezecnymen Re: popieram;) n/t 22.02.05, 12:23
        dziękujęsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka