niniejszym stawiam wniosek o przestrzeganie na forum ogolnie przyjętych i
powszechnie znanych form grzecznościowych
osoby nie znające w/w odsylam do lektury ''bon-ton'' wyd. TWA 1901
wymiana poglądów, dyskusja winna odbywac sie wyłącznie na argumenty,
sprawy ściśle prywatne, np. wymiana zdań między jeszcze formalnie małzonkami
i juz rozwiedzionymi winna odbywac się za posrednictwem tutejszej poczty,
adresy kont są opublikowane, przesylki nie sa cenzurowane (uwaga na spam

)
osoby nie przestrzegające tych zasad będa blokowane bez wzgledu na
wcześniejsze zasługi, np. urodzenie dziecka, poswięcenie najlepszych lat
życia zdrowia szczęścia i pomyslności, a ich posty usuwane
prosze o pisemne potwierdzenie zgody przez użytkowników forum
z poważaniem