uuuaa 02.12.07, 08:47 ...i zapraszam na poranną kawkę:))) narazie tylko wirtualnie,ale kto wie może niedługo spotkamy sie w realu :-* Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mad_die Re: witam wszystkich 03.12.07, 10:27 A no witamy, kawki nie pijamy, ale wodę jak najbardziej. Rozgość się :) Odpowiedz Link
aniatko2 Re: witam wszystkich 03.12.07, 15:53 >>kawki nie pijamy jak to nie? klamczuszku ;) Odpowiedz Link
mad_die Re: witam wszystkich 03.12.07, 16:35 No dobra, zapomniałam dodać, ze kawki z rana nie pijamy :P z rana pijemy wodę, co by kacyka po nieprzespanej, pokopanej nocy zalać ;) Odpowiedz Link
aniafini Re: witam wszystkich 03.12.07, 16:50 W takim razie ja zapraszam na popołudniową, wirtualną kawkę.....i 1689 odcinek "Mody na Sukces":p Pozdrawiam forumki:) Odpowiedz Link
mysza_33 witam też i zapraszam... 03.12.07, 19:36 na popołudniowo-wieczorną kawkę, wiem że to horror, ale nie mogłam się oprzeć, właśnie piję - jakoś wcześniej nie miałam czasu ;) Witaj nowa koleżanko na forum, ja tam się cieszę, że taka pokrewna, spontaniczna, żywa dusza tu zawitała :) Mysza Odpowiedz Link