Dodaj do ulubionych

witam wszystkich

02.12.07, 08:47
...i zapraszam na poranną kawkę:))) narazie tylko wirtualnie,ale kto
wie może niedługo spotkamy sie w realu :-*
Obserwuj wątek
    • mad_die Re: witam wszystkich 03.12.07, 10:27
      A no witamy, kawki nie pijamy, ale wodę jak najbardziej. Rozgość się :)
      • aniatko2 Re: witam wszystkich 03.12.07, 15:53
        >>kawki nie pijamy
        jak to nie? klamczuszku ;)
        • mad_die Re: witam wszystkich 03.12.07, 16:35
          No dobra, zapomniałam dodać, ze kawki z rana nie pijamy :P z rana pijemy wodę, co by kacyka po nieprzespanej, pokopanej nocy zalać ;)
    • aniatko2 Re: witam wszystkich 03.12.07, 15:54
      a no i witam i ja :)
    • aniafini Re: witam wszystkich 03.12.07, 16:50
      W takim razie ja zapraszam na popołudniową, wirtualną kawkę.....i 1689 odcinek
      "Mody na Sukces":p
      Pozdrawiam forumki:)
    • mysza_33 witam też i zapraszam... 03.12.07, 19:36
      na popołudniowo-wieczorną kawkę, wiem że to horror, ale nie mogłam się oprzeć,
      właśnie piję - jakoś wcześniej nie miałam czasu ;)

      Witaj nowa koleżanko na forum, ja tam się cieszę, że taka pokrewna,
      spontaniczna, żywa dusza tu zawitała :)

      Mysza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka