Dodaj do ulubionych

Głupy na forum

24.08.09, 22:01
Juz zaczynaja sie igraszki przedwyborcze. Jeszcze rok a juz debile
chca dobrego gospodarza. Z jednej strony dobrego gospodarza a z
drugiej slychac skowyt za Liedlem czy innym badziewiem. Wlasnie
wrocilem z Bialorusi i Kaszub. I na Kaszubach w Koscierzynie nie
ma zadnego obcego marketu a jak zyja ludzie warto zobaczyc. Maja
wlasne radio, wlasna telewizje i tylko wylacznie wlasne sklepy.
Interes kreci sie swietnie a we wsi Stezyca powstaje kolejny kryty
basen z hala sportowa na 1000 miejsc. Tartan na szkolnym boisku lezy
juz kilka ladnych lat. We wsi 3 duze tartaki, 2 wytwornie piecow CO
o zdolnosci produkcyjnej 300 piecow dziennie, okolo 40 sklepow i
brak pijanych na ulicy. Jelcz i okolice to zbieranuna szumowin w 99%
zlopiacych piwsko i uwazajacych ze IM SIE NALEZY. Nic sie nikomu nie
nalezy , chyba ze sam to wypracuje. Na pytanie "jak Wy to robicie",
Kaszub odpowiedzial. "Pokaral Was Bog na tym Dolnym Slasku bo
glosujecie na komuchow" I to tyle, a wszystkich spragnionych
zobaczenia Polaski A a zyjacych tutaj w Polsce C zapraszam choc na
kilka dni na Kaszuby.
Obserwuj wątek
    • happytrol Re: Głupy na forum 24.08.09, 23:18
      Powtarzasz cię chłopczyku. Równo rok temu 26 sierpnia pisałeś:

      "Prosze wybrac
      sie wlasnie na Kaszuby. Proponuje wies STEZYCA , okolo 10 km na
      polnoc od Koscierzyny. Niewielka wies z 2 boiskami , nowa szkola, na
      boiskach tartan, czysta, scludna itd. Jedna wies dalej (Golubie
      Kaszubskie) kryty basen przy szkole dla dzieci ( basen dlugosci 50
      m !!!!). Zarobki- mezczyzni minimum 3 tys netto! jak Oni to robia?
      Pojedzcie i zapytajcie. Ja wiem. jedno jest pewne, nie maja
      Dutkiewicza i propagandy sukcesu w kiepskim stylu. Nie istnieje kult
      piwska a jest go sporo lacznie z piwem HARDE po 1,20 zl!"
      • pookafka Re: Głupy na forum 25.08.09, 08:59
        Ćwoku to won na Kaszuby

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka