Dodaj do ulubionych

weterynaria

IP: 62.148.87.* 19.05.07, 14:20
mam pytanie do chętnych na weterynarie jak i do studentow. czy ktos wie jaki
jest przelicznik punktow jezeli chodzi o wroclaw? nie moge tego nigdzie
znalezc. pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: weterynaria IP: *.116.193.154.debica193.tnp.pl 19.05.07, 15:16
      0,4 x punkty z poziomu podstawowego z biologii i chemii,
      0,6 x punkty z poziomu rozszerzonego z biologii i chemii.
      W tamtym roku próg był 167 pkt/200, ale w tym roku wszystko może się zmienić,
      bo mamy tą tabelkę Giertycha, więc nie da się już nabić sobie punktów poziomem
      podstawowym.

Pozdrawiam
      • Gość: ach.nie Re: weterynaria IP: 62.148.87.* 19.05.07, 16:16
        no dobrze... ale biorac pod uwage, ze piszemy tylko arkusz rozszerzony albo
        tylko podstawowy to sumując biologie i chemie mozna dostac max. 120pktow (jesli
        ktos zda na 100% jedno i drugie rozszerzone). bylam na dniach otwartych i
        podobno podstawowy ma byc jakos doliczany czy cos takiego... i wlasnie dlatego
        nie wiem jak to w koncu wyglada.
        • Gość: ... Re: weterynaria IP: *.116.193.154.debica193.tnp.pl 19.05.07, 19:13
          O, też byłam na dniach otwartych ;)
          Jak wrażenia?

Wiesz, mimo to, że piszemy tylko poziom rozszerzony teraz to punkty z
          podstawowego także się liczą. W grę wchodzi magiczna tabelka min. Giertycha
          pozbawiona logiki.
          Tu jest link do niej : e-
          lama.pl/_libs/_cache/_thumbs/5c02e3f59078454e32750568f575b4d5.jpg

Tak więc jeśli dostaniesz np 83% z chemii i biologii z rozszerzonego to z
          podstawowego naliczą Ci 85%. A wg wzoru przy rekrutacji bedzie wygladalo to
          tak :
          Biologia : (83x0,6) + (85x0,4) = 83,8
          Chemia : tak samo jak wyżej
          Suma pkt z chemii i biologii : 167,8

W tamtym roku gdy pisało się poziom podstawowy to można było sobie nim troche
          polepszyć wynik z poziomu rozszerzonego, a teraz taka możliwośc nie istnieje
          jak widać na załączonym obrazku. Niestety.
          Gdy ktoś pisał poziom rozszerzony na 80% to wiadomo, że pisał podstawowy zwykle
          na 90-100%.
          Może więc zmieni się coś z progami w tym roku.
          Identyczny przelicznik punktów mają w SGGW w Warszawie.

Ps. Składasz jeszcze na jakieś inne uczelnie?
          • Gość: ach.nie Re: weterynaria IP: 62.148.87.* 20.05.07, 14:22
            wielkie dzieki :) na weterynarie skladam tylko do wro. bardzo mi zalezy akurat
            na tym miescie, ale skladam tez na ine kierunki.

jesli chodzi o wrazenia z dni otwartych - troche sie przerazila iloscia osob
            ktore przyjechaly a co dopiero tych, ktorzy beda sie starac ;) ale nie ma
            lekko. wierze, ze sie uda. pozdrawiam i zycze powodzenia. jakby cos to mozesz
            pisac na ach.nie@gmail.com :) moze nam sie uda :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka