25.08.15, 06:46
Myślicie że to forum tylko my czytamy? o to możecie zapytać eszmeraldy kto jest zainteresowany też oprócz nas, myślę że ma świadomość nie byle jaką, oczywiście ona tego nie napiszę a ja nie jestem pępkiem świata, lecz są pewne sprawy których nie zrozumiecie,są tacy co mnie czytają i się uczą a dla ciebie Masku jestem schizolem chorym i z tego mojego pisactwa wynika jednosmile
Obserwuj wątek
    • eszmeralda.i.papugi Re: Ważne 25.08.15, 22:43
      gdybyś pokończył różne fakultety tobyś zdziadział Uwierzu, po prostu, a tak nie masz na to najmniejszych szans i nie musisz rozumieć, ale Ty i tak już wiesz zanim postawię tu kropkę.
      Nie odpalam jutubek, nie muszę
        • mercury_staff Re: Ważne 25.08.15, 22:58
          Posiadam wiedzę nie wiem czy byle jaką czy nie ,na pewno nie ścisłą a jak już nie ścisłą to możemy pofilozofować i o mistycyzm zahaczyć co ty na to?, mam nadzieję że mnie pozytywnie odbierasz, więc tej kropki nie postawięwink
          • mercury_staff Re: Ważne 25.08.15, 23:03
            A tak na poważnie to w polityce ostatnio trochę siedziałem,zajmuję się różnymi rzeczami dosyć ciekawymi jak mam wolną chwilę, jutubkiem to nie do końca tak że nie musisz oglądać ale skoro tak nie podważam.
            • mercury_staff Re: Ważne 25.08.15, 23:11
              zajmuję się teraz obecnie troszkę polityką nie tyle co polityką ale wizją z nią związaną,jest to dosyć ciężkie.Mogę Ci wytłumaczyć wszak nie chcę tu pierniczyć nic czego nie będziesz mogła zrozumieć jednoznacznie.A mianowicie ostatnio zajmuję się wizją polityczną różnych ludzi i ugrupiować,coś w stylu Jackowskiego z tym że inną techniką, wygląda to podobnie.I tak na marginesie jeszcze służbami specjalnymi no ale nie ABW czy CBŚ tylko już wyższa szkoła jazdy,o tych technikach Ci chłopcy nie mają chyba pojęcia.
      • mercury_staff Re: Ważne 26.08.15, 14:12
        eszmeralda.i.papugi napisała:

> gdybyś pokończył różne fakultety tobyś zdziadział Uwierzu, po prostu, a tak nie
        > masz na to najmniejszych szans i nie musisz rozumieć, ale Ty i tak już wiesz z
        > anim postawię tu kropkę.
        > Nie odpalam jutubek, nie muszę

Odpowiem Ci na twoje pytanie teraz.Myślę że nie ale skoro ty uważasz że tak więc chyba wszystko ze mną wporządku.Rozumiem że ty rozumiesz że nie za bardzo rozumię, wróć do pępka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka