10.04.19, 15:23
To nie schizowe doly w sumie zwykłe,kazdy miewa doły, psychoza nie wroci wiem to na 100 procent bo nie ma co wracać, nikt mnie nie obserwuje,mesjaszem nie bede i ameryki nie odkryje tylko te popierzone doły wywoływane zbyt intensywnym mysleniem ze troche popierzylo mi sie w zyciu przez tą chorobę bo jak inaczej okreslic przyczynę tego.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka